Jump to content

EXIT 007


Guest sinister

Recommended Posts

poklapa mi se live sa bisti bojsima u takpe. bump.

NEMA VEZE BITJEMO SA TOBOM U MISLIMA !!1

Pendulum je najbolji dram koji sam cuo. Ko tamo ne ode je malena sisica koja svoje devichanstvo skriva u haus muzici.

vaistinu su mnogo dobri, al vetj sam ih 2x slushao, a digweeda nikad josh plus hotju da vidim shta to radi kad toliko ljudi seche vene na njega.

aj ne ^_^

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobar je Pendulum, volim da ga cujem ponekad, ali mi je suvise komercijalan. Bolje Ed-Rush, kad vec nastupa...ali ko zna kakav ce i on biti...mislim pre par godina je bilo pre par godina i bio je vrh zajedno sa opticarom.

Edited by Ratboy
Link to comment
Share on other sites

sva sreca pa rush nije komerc :) najbolje da dovedu noisiu, oni su skroz underground :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

deco, jos svega par sati je ostalooooooo!!!!

.....zli pajac nas vecheras uvodi u prichu..... [:D]

prodigy_1_sbooth.jpg

prodigy2_470_470x300.jpg

......drale, otjemo opet nesto da kazhemo u mikrofon na pocetku njihovog nastupa? [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

e kod desnog zvuchnika pored drveta smo =)

.....zli pajac nas vecheras uvodi u prichu..... [:D]

ali zli pajac [roflmao]

......drale, otjemo opet nesto da kazhemo u mikrofon na pocetku njihovog nastupa? [:D]

mislim da tje drale biti na minseti [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Raport from the first EXIT night:

PRODIGY: tezga.... ali PROFI odradjena! Gomila starih proverenih hitova i samo par noviteta

koje spremaju za novi album..... I za kraj OUT OF SPACE, neocekivani vrh !!!

ovo sam pisao ja - NIGGER sa Lagovog terminala [:D]

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

evo i ja da bacim sveze utiske...

prodigy je po meni objasnio.skoro ista ''playlista'' je bila i u bg-u pre 2 godine samo sto je atmosfera sad bila vrh!

sto se dance arene tice,ono je leglo eksera,majko kolko se deca drogiraju :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

evo i ja da bacim sveze utiske...

prodigy je po meni objasnio.skoro ista ''playlista'' je bila i u bg-u pre 2 godine samo sto je atmosfera sad bila vrh!

sto se dance arene tice,ono je leglo eksera,majko kolko se deca drogiraju :)

NEVEROVATNO JAO JEBOTE KAKO SAMO TAKO MOGU

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Posebno Englezi meni je falio milimetar da nabodem jednog prostaka, samo sto mi je rekao SORI jedno 150 puta a i bio mi je rodjendan pa sam jedva iskulirao, previse stranaca koji su dosli ovde da divljaju u svakom mogucem smislu. A mog ortaka je startovalo jedno 10 ljudi sa "DO YOU HAVE ANY PILLZ?!"

Jedina svetla strana cele price je da mi je prodigy svirao na rodjendanu, dobro poceli su malo ranije ali kad je proslo 12 krenuo je voodoo ppl :)

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Mi smo Englezima uzeli 100e jer su se seljacili, a i nesto da se zaradi.

Ja sam pizdeo dok sam sedeo na keju i gledao kreature iz kampa koje idu na exit, znaci ono je strasno kakvih likova ima. Plavo-ljubicasta kosa u sorcu koji pokriva jedan guz i ima neku policijsku kapu, i da, to je bio muskarac...

edit: Bilo mi je fino prvi dan, jedino sto me je iznerviralo je prevelika guzva u dance areni, pogotovo kad se sve ostalo zavrsi i onda masa nagrne u arenu, a drugo, sto su ove godine onako jebene gadne igracice u areni, debele sa nekim perikama i josh neki feget lik kad krene da se baca sa njima smuci ti se.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...