Jump to content

Ima li neko...


Srbin2k5

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[:0]

sta si zino /spit :) , imash ti josh mnogo da uchish decace .

@shpanac izvolte gospodine http://video.decimation.eu/ 1550 dps .

ajde sada i ti zini :)

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i za kraj Shalala

ok da imash 1400 ap opet nesto ne stima

ja sam sa gs/ds meshavinom raidbuffovan imao ako se dobro secam oko 1700ap i 32% to krit...i dalje ne kapiram. tj ako radish vetji dps od hunte sa ds/strikerom tipujem na to da su u pitanju slackeri u "zomg autoshot afk" stilu =o)

jok, nisu slackeri, jedan hunter je bio ispred mene, jedan ispod mene, prva 2 mesta su mag i roug, ce frapsujem neki pvp il nesto kad uplatim acc, da vidis o chemu se radi =D

Link to comment
Share on other sites

lol ma frapsovi su uvek tako mutni da ja nemam ideju gde se deshava radnja a kamoli da analiziram ko sta radi ;o) ono, verujem, jesu druidi bustovani pechom samo i dalje mi malo neverovatno da su toliko bustovani =o)

a bru brate dakle izvuche teacha odjedared =o))

Link to comment
Share on other sites

NERF ME FFS

YOUR NERF FAILED , IMMUNE ahahaha :)

kekbur.jpg

lol najbolji hunter na 10. mestu iza mene koji imam claymore ( realno sux pve oruzje ) dok on ima full tier 2.5 i 2-3 dela tier 3 :/

l2roll tr00 class ^^

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kako se zove ovaj dmg meter?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ok poshto su malte ne svi huntardi sad MM, rekoh da probam neshto novo , i tako posle par respecova evo me na ovom semy PVP/ PVE buildu 3 / 5 / 43, od itema sam uzeo high warlolds bow i 1h sekiricu, kriticali padaju ko ludi , ok nisu mega dmg al u tbc uzimamo i aimed shot a i mortal shots pa ko prezivi wyvern sting , rapid fire, aimed, multy , conc , arcane, FD , readynes i opet isto neka pricha :D

btw trenutno je readyness bugged neresetuje wyvern :/

Link to comment
Share on other sites

ono sto e mene zabrinulo i sto pricham okolo je da je na beta serveru BM hunt sa ds-om pustio svg jaguero stalkera da pojede t2/3 warra....ono jedna stvar je kad pet pojede suknju ali warra...zaboga (ne, nije niednom pucao u njega samo je pet grizao...)

takodje, ljudi, ok e vishi krit proc sa brzhim oruzhjima ali shvatate li vi koliko dpsa bacate u vetar kad koristite rapid a nemate sporo oruzhje kao r14 puska/xbow?

Link to comment
Share on other sites

ono sto e mene zabrinulo i sto pricham okolo je da je na beta serveru BM hunt sa ds-om pustio svg jaguero stalkera da pojede t2/3 warra....ono jedna stvar je kad pet pojede suknju ali warra...zaboga (ne, nije niednom pucao u njega samo je pet grizao...)

takodje, ljudi, ok e vishi krit proc sa brzhim oruzhjima ali shvatate li vi koliko dpsa bacate u vetar kad koristite rapid a nemate sporo oruzhje kao r14 puska/xbow?

Ma nemas sta da se brines ... prosecan plavi war ima 12k ++ hpa ( arms ) ... da da prosecan sa lvl 70 plavim itemima ( koji su ekvivalent tier 3 setovima ) .

Tako da to sa petovima je glupost ... da BM pet treba da jede ... i treba da jede ljude koji imaju manje od 10 k hpa u nekom standardom pvpu ... realno ja sam rekao ... jurim 15k hpa minimum za standardan pvp sa paladinom ... dakle war bi bar 2k trebao vishe da ima ( zbog ciste razlike u hpu zbog razlike u klasama ) .

I da ... BM pet je izdrzljiviji od huntera jedno 5 puta , tako da je i to debilno ... warrior treba da juri huntera ... da ne govorim samo sta ce warrior da radi kada nabavi oruzja sa 130 dps ili 2 x 83 dps oruzja itd ... tj svakako se bolje scaluje od hunterovog peta .

warlock je ono sto treba da se balansira ... ne hunter koji je najzad dobio neku ulogu u raidu .

Btw ne znam da li sam ovde vec napomenuo ... ali paladinom blessing of might najzad daje attack power i na ranged ... tj sada radi i za huntere ne samo za melee ap .

Gz hf .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sto se pve dmga tiche to je tachno ... medjutim i dalje ce mage dps > warlock dps ... mada i dalje imp je imp must have za bosove sa 20 k crushing blows u 5 man instancama ( heroic mod ) .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

elem reko posle dosta neckanja da probam jednom u zivotu ija taj beastmastery i stvarno nemam rechi, ladno trebaju 3 huntera da se imaju :D

sheme su razne, stavish machku u stealth ono stojih kao podalje i poshaljesh je na nekog castera, kad je blizu ukljuchish stun i beastial wrath, znachi jebo svinju i masan dzak kako ovo cepa

Link to comment
Share on other sites

Sto se pve dmga tiche to je tachno ... medjutim i dalje ce mage dps > warlock dps ... mada i dalje imp je imp must have za bosove sa 20 k crushing blows u 5 man instancama ( heroic mod ) .

Bitna stvar koja je isla magu u korist je bio dovoljan treat reduction sa pve talentima. To je naravno nerfovano tako da videcemo da li ce moci da se nukuje kao pre...

Link to comment
Share on other sites

ko, ja? ma jok samo dok neizadje TBC , onda cu manje da igram :P

nego shto mene zivo interesuje kako ce da radi ovaj ench:D :

Enchant Weapon - Mongoose

5 sec cast

Requires One-Handed Axes,Two-Handed Axes,One-Handed Maces,Two-Handed Maces,Polearms,One-Handed Swords,Two-Handed Swords,Staves,Fist Weapons,Daggers,Spears

Reagents: Void Crystal, Large Prismatic Shard, Greater Planar Essence, Arcane Dust

Permanently enchant a Melee Weapon to occasionally increase Agility by 120 and attack speed slightly. Requires a level 35 or higher item.

Link to comment
Share on other sites

aaaa boki ce da postuje polse mene!

Tsk tsk, nisam planirao nishta da postujem, ali poshto si me prozvao, moracu.

Huntardi su za mene kao locka jedna od najzajebanijih klasa u pvp-u. Affliction dosta olakshava posao ako se uzme instant aoe fear, bacash dotse dok chargujesh, aoe fear i to je to. Naravno uvek je tu i gejzor varijanta, ako ima neki objekat gde mozesh da se sakrijesh van los-a, pobacash dotse, sakrijesh se i gledash kako umire u agoniji ;)

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...