Jump to content

Ima li neko...


Srbin2k5

Recommended Posts

Rerollujem Huntera u TBC-u 99% =), hotju i ja da budem imbazorz huntardzorz! :-)

Smara ovo chekanje TBC-a, nabudzio sam Shadow Priesta, imam +500 shadow dmg samo od opreme i sada grindujem ceo dan, za 5-6 dana sam izgrindovao 600g(silver+trash items+3 plava koja su mi dropovala). CHINA! FTW! :-)

/love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve sve ... ali hunter :/

stackuje se sa shadow priestom :P

lol a bash sam se pitao where the fuck are you .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kill command je super, mnogo bolje se drzhi agro sa tim kad levelujesh/farmujesh

mada na 62og (ili 4om, stalno menjaju na kom se nivou dobija =o)) kad dobijete steady shot...pa to je milina skinuti protivnika na 20% pre nego sto dodje u mili, a me zhivo zabole za agro =o))

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam da li je od ovog patcha to tako

ali sam ja sada primetio da hunterov agility i ap

sad daju petu dmg i ap i tako je i za staminu i armor

tako da je potpuno suludo ici na bm spec kao zbog pet dmg-a slicno

kada ovako sa mm specom imate mnogo veci svoj dmg koji se sigurno bolje imati nego petov(sem ako niste green geared)

go for the throat zamenjuje bestial disclipnie

tako da pet moze sve vreme da lupa growl i claw/bite i sigurno nikad ne gubi agro a tek focused fire koliko sabija pa to je must have

hunter crit i onda kill comand koji ce da krituje najverovatnije i opet pet ne gubi agro posto je isto critovao

strahota koliko sam se nalozio na hunter talente

bm spec bi isao samo kada bi imao bow zbog serpent swiftnessa

posto je to bolestno koliko brzo puca onda

1 sec attack speed 100% sa hwbowom ili slicno

ali posto me uglavnom smara da pratim koliko imam strela i strasno me nervira sto nema u svakom gradu i selu arrow vendor

sa xbowom nema sanse da odem ooa(out of arrows :p) a da ne primetim

dakle kolliko sam do sada svatio, posle ovako kratko vremena igranja huntarda

bm spec = bow i sto brzi attack speed, massa slabijeg dmg-a (za lvlovanje sa losom opremom)

mm = spor xbow/gun sto vise ap-a i velike cifre

sur. = bow (vise pvp spec) sa brzin attack speedom zbog 2 proca

Link to comment
Share on other sites

jel' ti power leveleru koliki tobolac ti nosish kad ti nestaju strele majketi? pa bre sa nekim normalnim bowom od 2.5 nakon 3 hour sesiona ne potroshish ceo 16 slot tobolac a kamoli aswlaminu da isprazznish sa rochom ili nechim sporijim....istripovao si se =o)

a i to sto ne znash gde sve ima strela (i ne znash da ih ima u svakom mailboxu) tvoj je problem =o))

Link to comment
Share on other sites

od 1-60 sam imao onaj mideum quiver od 10 slotova

i uvek sam imao neki brzi bow koji ima oko 2 attack speed

i a serpent swiftnessom to dodje na nekih 1.50 attack speed

i strele samo lete... otprilike mi je ta 10 slot torbica trajala nekih 2h ubijanja

i realno nema u svim gradovima i onda gubim vreme tako sto letim da nekog drugog mesta samo zbog strele debilnih a da na pricam da ne postoje torbice normalne da se kupe na novom server

evo ni sad na ah nema nijedna 16slot, svima treba jos

ja imam samo jednu od 16 slotova i 2 od 14 ;/

i skoro pre jedno 5 dana sam teo uzeo Harpy Hide Quiver (iz av-a) od 16slotova i sad sam miran i jos sto imam hwxbow koji ima 2.50 speed

sporije nego sto sam imao pa je ok [:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...