Jump to content

Ima li neko...


Srbin2k5

Recommended Posts

E ovako: na raznim forumima se pojavljuju topici tipa:hunter dps je (jos uvek) sranje u instancama, u ovom slucaju je bio pomenut Karahzan. Cak je lik napisao kako solidno equipovani feral dr00dovi outdps-uju huntere (WTF?!) pa ako neko ima lika u beti mogao bi nesto da napise ;) Mislim ne vredi raspravljati nesto pre nego sto expanzija stvarno izadje (bice jos dosta nerfova) ali me zanima kakav je generalni utisak o njima. Neki govore da je imba neki ne...

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa za PvP jeste ali ima dosta talenata koji su u teoriji dobri za raiding tipa Ferocious Inspiration. Ali 3% dmg buff koji se dobija kad pet crituje se isplati samo ako pet udara mobove ili bossove a ako to radi pokosice ga cleave ili vec nesto drugo...

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

u tbc FD ne funkcionishe kao pre, tj ne vajpuje sav agro sa hunta =o(

samim tim hunt sa imba opremom ne mozhe da se baci u ludilo...mada...ja zaista zhelim da vidim tog druida koji u tbc mozhe da outdpsuje hunta sa t2.5, zg trinketom i survival buildom (chitaj: svaka 3 minuta po 45 sekundi rapid firea =o)))

Link to comment
Share on other sites

Nema teoretske sanse da druid moze da outdps-uje hunter , ma kolko dobru feral oomking or w/e opremu on imao .Sto se tice TBC-a hunteri opet nisu dobili ono sto su htjeli al dobro.Dobili su masu dobre talente a ako hoces da imash dobro(normalno) rasporedjene talente neke dobre-nove stvarni neces moci uzet..al dobro ima vremena za ispravke .Bice mnogo manjih patcheva posle TBC-a tako da je josh rano pricat o icemu ....

Link to comment
Share on other sites

lichno smatram da je novi hunt skill tree mnogo napredniji nego pre...mnogo tezhe odluke pri pravljenju builda ali i mnogo interesantnije nagrade za pojedini smer...mada...realno...45 skundi rapid firea =o)))

+readiness [:D]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.wowhead.com/?talent-bc=mZEV0RVzhxstMG0htc

Ovaj bild za PvP na 70. Ili

http://www.wowhead.com/?talent-bc=cVbhzxxoZEV0RVzhxsZ0h

Nije lose imati i intimidation i scatter shot al' opet nije lose imati vise HP, improved wingclip deterrence i silencing shot...

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek sto je bilo , crit > all tako da bi moj izbor bio surv do master tactic sto bi mu doslo 0/21/40 , imas i scater i wyvern sting + gomilu crit stvari tako da verujem da je to ubitacna kombinacija.U TBC-u morace da ima svaki hunt razlicite talente da bi sto bolje funkcionisao raid koliko ja vidim kao i za druge klase. Jbg-a ne igram vishe hunta ali ovo bi izabrao tj ne igram nishta :S

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

juche....Lethon....2k attack powera buffovan....4. dps listi u machka formi :P

aj shto mi je veselje od danas, sa onim novim chudom shto povecava bleed efekte za 30%, mocicu warriora da ubijem a da ni ne moram da se shapeshiftujem ni jednom

Edited by Shalala
Link to comment
Share on other sites

@2k5 - ma pusti techu on ima neke chudne pvp akcie, eficiency nisam nikad vol'o dok tbc nisam video, sad je must =o)

@shala - svaka chast, ali opet nisi rekao kakvu opremu imash ti u odnosu na hunte u raidu (i njihove pozicije na dmg listi)...mislim ako heling klasa outdpsuje non heling klasu to je just plain wrong =o)

Link to comment
Share on other sites

fora je sto druid nije tipicna hybrid klasa kao paly i shaman ... druid se kroz svoja talent stabla monoooogo vishe specijalizuje ... paladin kada se recimo specuje u protection da tankuje on ne dobija toliko mnogo kao i druida ali isto tako i ne gubi mnogo za razliku od druida koji dok je u machki ne moze da lechi uopste ili da tankuje ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne nisi me shvatio ... to je opshti naziv za sve klase ... samo je kod druda omoguceno mnogo extremnije specijalizovanje ... dakle kada se druid specuje npr za healovanje se mnogo efikasnije specuje nego paladin i shaman , medjutim gubi mnogo vishe od tanking i dmga nego sto gube shaman i paladin ... adkle vishe se specijalizuje ... to je poenta tih formi

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal' si na mene mislio,

ne nisi me shvatio ... to je opshti naziv za sve klase ... samo je kod druda omoguceno mnogo extremnije specijalizovanje ... dakle kada se druid specuje npr za healovanje se mnogo efikasnije specuje nego paladin i shaman , medjutim gubi mnogo vishe od tanking i dmga nego sto gube shaman i paladin ... adkle vishe se specijalizuje ... to je poenta tih formi

al' sam shvatio samo sam napravio poredjenje(Jack of all, etc...) sto se odnosilo na to da druid nije (koliko ja mislim, mozda gresim jer imam jako malo isqstva za WoW-om) bolji od warr-a u tenkovanju (za vise mobova mozda jeste, a i polako mu se priblizava u tenkovanju u TBC-u), niti je bojli od prista u hilovanju (sto opet mozda nije tacno) ni od rouga u pure DPS-u (sto je sigurno tacno).

Ali sve te ,,duznosti'' da kazem moze da obavlja, da multitasqje. Sto i pise u WoW manualu valjda...

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

svaka klasa ima prednosti ... ako cesh vec tankovanje

warrior = najbolji single target tank .. za velike i debele bosove

druid = najbolja mitigacija dmga zbog najvishe hpa i armora medjutim sjeban na magic attacks itd

paladin = ubedljivo najbolji aoe tank

e sada sve sam ovo extremno pojednostavio ... ali tako je kako .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne nisi me shvatio ... to je opshti naziv za sve klase ... samo je kod druda omoguceno mnogo extremnije specijalizovanje ... dakle kada se druid specuje npr za healovanje se mnogo efikasnije specuje nego paladin i shaman , medjutim gubi mnogo vishe od tanking i dmga nego sto gube shaman i paladin ... adkle vishe se specijalizuje ... to je poenta tih formi

Upravu si .. donekle, al ipak, druid bi mogao da lechi kao feral, a i kao balance, jedini problem je naxx gde je potreban donekle swiftmend (ostalo se mozhe nadoknaditi ultra opremom i buffovima).

A za tanking, pa druid se obichno ne koristi kao tank u naxxu (makar nije do sada), chast izuzecima, a kao offtank mozhe da uleti u 20manovima u bilo kojoj opremi ili specu.

U vezi dmg, e to nisam probao, sobzirom da sam imao maga i warrior pre druida, smorilo me je da radim dmg :D

"druid = najbolja mitigacija dmga zbog najvishe hpa i armora medjutim sjeban na magic attacks itd "

Warrior ima vecju mitigraciju zbog nedostatka parry-a, i defence opreme na leatheru, a mislim da sada mozhe da ima vishe HP (uvek) sa novim talentima

my 2 cents

Link to comment
Share on other sites

da ali isto losha strana druda je sto ne mozesh da se odbrani od crushing blowsa ... koji manje vishe i ubijaju ovih dana ... tj jedini nacin my je da taj velik armor / hp ali on i dalje prima od njih znachajno vishe dmg nego paladin a da ne pominjemo warriora .

Takodje druidu fali "oh shit button" tu warrior sabija last stance + shield wall " paladin ima divine shield + lay on hands koji je mnogo lakshe i efikansije iskorisiti kada koristish na sebi ;) , dok druid ima manje vishe beskorisnu regeneraciju .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...