Jump to content

UZHAS!


Recommended Posts

NE VERUJEM DA JE PARIZ ILI

BERLIN PUN SARENIH SMRDLJIVIH LIMENIH TRAFIKA U KOJIMA SE PECHE

KLOPA NA VELIKO I OKO KOJIH JE NA HILJADE BACENIH OTPADAKA...

O da itekako jeste ... zhiveli arapi ...

Sve u svemu nisam za ovo poshto ce zatvoriti dobra mesta tipa loki/shish a ostavitje gril uno i to ne iz santiarnih razloga vetj zato sto ovaj iz grila uno ima vishe kinte ili bolje prijatelje ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To znaci davanje "dobrotvornih priloga" od strane vlasnika trafika & stuff vladi da ih ne bi zatvorili ^^

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

boze kretenizma shta sad napr nece biti meska, uno grila itd ... ?

a i stvarno mi nije jasno zashto ce trafike da uklanjaju pa gde cu da kupujem cigare , pivo i rizle notju ?

jbte koja glupost sad fazon kad prolazim kolima nemogu da stanem pored trafike nego moram da se vucaram u neke zgrade ma dajjjj

Према Лазовићевим речима, Београђани убудуће неће морати предалеко да пешаче до трафике, јер су при смањењу броја објеката надлежни водили рачуна о близини локација.

ma daj shta znaci ovo ? kao oni koji sunu kesh nece biti srusheni a oni koji nemaju da sunu kesh bice srusheni ... pf

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

@ everybody vi verovatno kapirate da ce gasenjem tih kioska (koji su naravno chisti,koji nisu i treba da se zatvore) dosta ljudi ostati bez izvora prihoda u ovoj obogaljenoj zemlji.to uopste nije dobro sto ce oni da urade,svi koji su se napalili u fazonu argh i treba da ih zatvore nemaju 2 blage veze o zivotu.ja znam to,moji su privatnici i da meni dodje neko da mi zatvara agenciju jebo bi ga uusta kao i sve one koji ih podrze.

tako da nek mi sisaju qrac svi koji su za zatvaranje cistih,urednih i redovno oporezovanih kioska.

male sisice nemaju qrac, vec penis (shto mu dodje minijaturizovana verzija) [;)]

Pre nego shto si zapenio trebalo je malo da stavish prst na chelo i razmislish:

da li stvarno mislish da ce ljudi koji su u tom biznisu tek tako puste suzu i dignu ruke od biznisa? sve shto im treba je da iz 2x2 kioska presele biznis u lokal. 80% mesta gde jedem s nogu nisu lokali, tako da je vecina u startu bezbedna :)

Kad god neko pomene kioske odmah se setim beskonachnih redova limenih kocki kod skca i u bulevaru tokom devedesetih. ruglo.

btw igz, duff u blokovima se ne nalazi u piramidi [;)]

Link to comment
Share on other sites

podrzavam akciju.... dole sa strokavim jazbinama u kojima vas burger

prolazi kroz sijaset nehigijenskih procedura da bi na kraju bio pojeden,

lepo u mali lokal koji je prosao sanitarnu kontrolu i neka voze...

a drugo, kiosci su mi oduvek bili ogavna pojava jer uvek nekako odudaraju

od okruzenja, plus sto smrde do zla boga i curi neka mast oko njih

prolaznicima pod noge...

da se razumemo, ova uredba ne znaci KRAJ FAST FOODA NITI ULICNE

PRODAJE BUGERA I SL. SAMO SE SVE DIZE NA MALO KULTURNIJI I

LEPSI NIVO STO I PRILICI PRESTONICI. NE VERUJEM DA JE PARIZ ILI

BERLIN PUN SARENIH SMRDLJIVIH LIMENIH TRAFIKA U KOJIMA SE PECHE

KLOPA NA VELIKO I OKO KOJIH JE NA HILJADE BACENIH OTPADAKA...

opet ti sa tvojim - ovo ima samo kod nas i nigde drugde - stavom. Jedno je sanitarna kontrola a drugo je zamena teza i izigravanje snobizma koji ce da se na kraju svede na uzimanje danka i reketa odnosno na to koliko cesh potplatiti lokalnog "demokratu"

kao prvo kiosci brze hrane su izum star barem dve i po hiljade godina jer su postojali i u Starom Rimu gde su se zvali termopilije. A kad odesh u Nju Jork i hocesh da pojedesh nesto lokalno, ili nesto sa nogu i jeftino, necesh da sednesh u Giorgio's na Petoj Aveniji i naruchish hot dog nego cesh da odesh u Central Park ili ispred Jenki arene i da pridjesh chiki sa prikolicom, koja je u sustini kiosk. Isto tako necesh naruchiti fish & chips u Londonskom City-u nego cesh da svratish u neki "deli" koji je u sustini kiosk sa dva stola unutra,bez javnog mokrog chvora. Kioske mozesh naci i u najelitnijoj frankfurtskoj komercijalnoj cetvrti gde po chilije dolaze zaposleni sa platama koje se mere desetinama hiljada evra mesechno

Necemo postati Evropa, samo ako se odreknemo svega onoga sto nas chini Srbijom.

male sisice nemaju qrac, vec penis (shto mu dodje minijaturizovana verzija) [;)]

Pre nego shto si zapenio trebalo je malo da stavish prst na chelo i razmislish:

da li stvarno mislish da ce ljudi koji su u tom biznisu tek tako puste suzu i dignu ruke od biznisa? sve shto im treba je da iz 2x2 kioska presele biznis u lokal. 80% mesta gde jedem s nogu nisu lokali, tako da je vecina u startu bezbedna :)

Kad god neko pomene kioske odmah se setim beskonachnih redova limenih kocki kod skca i u bulevaru tokom devedesetih. ruglo.

btw igz, duff u blokovima se ne nalazi u piramidi [;)]

znam dobre gde se nalazi, ali samo upucujem na to da privremeni objekti nisu samo kiosci nego i ono sto se i ne chini takvim na prvi pogled

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam ovo.

Mesta gde valja brza hrana su se vec ugradila u neke pristojne lokacije (znaci nisu vise limene trafike sa 3 i po kvadratna metra), i ona verovatno nece biti eliminisana (tipa Uno, Perper... itd, tamo moze da se sedne da se jede).

Dok pozdravljam odluku da se trovachnice zatvore.

gg

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Kad god neko pomene kioske odmah se setim beskonachnih redova limenih kocki kod skca i u bulevaru tokom devedesetih. ruglo.

Ja se uvek setim ona dva reda kioska na slaviji, covece ... Znaci nije bio jedan, vec dva reda trafika koje su ili prodavale novine ili hamburgere. Pa su onda sklonili jedan red, pa onda i drugi.

Link to comment
Share on other sites

tako da nek mi sisaju qrac svi koji su za zatvaranje cistih,urednih i redovno oporezovanih kioska.

Iskreno, ti kiosci nisu uredni ali su relativno cisti i poprilicno OPOREZOVANI. Elem, jedan od tih kioska, npr Poncho u pozeskoj (banovo brdo), ima dnevni pazar od 60-100 ljada, tu kupuje mali milion ljudi i ne znam coveka koji se tu otrovao, dobio grceve ili koji je pojeo bolju picu, nego tamo, za istu kolicinu novca.

E sad, dolazi problem, sto svaki przetko, kum, drugar, shvaler, jebac nashih lidera ima neki kafitj koji prijavljuju dnevni prihod od 50-60 ljada, a izdaju fiskalni racun svaki 4ti put, putem jednacine, cifra vam je jasna. I naravno, ta cifra je njima mala, a ako dodamo cinjenicu da u njihovim lokalima za 400 dinara dobijete 2 mini pice, koje su sastavljene od loshe pecenog testa , pola parceta dugmetare (shunke losheg kvaliteta) i malo kecapa, dobijamo nezadovoljne "gazde" (imbecile), koji se pitaju zasto masa ljudi ne kupuje hranu kod njih, vetj dolazi radi masovnog ispijanja nesa i poziranja.

E zbog takvih idiota mi tjemo ostati bez fast fuda, a realno gledano, josh 15-20% beograda ce ostati bez posla.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

O da itekako jeste ... zhiveli arapi ...

Sve u svemu nisam za ovo poshto ce zatvoriti dobra mesta tipa loki/shish a ostavitje gril uno i to ne iz santiarnih razloga vetj zato sto ovaj iz grila uno ima vishe kinte ili bolje prijatelje ...

rekoh, lokija nece zatvoriti..

@ Lucky: prichaj ti shta oces, al Arkade je kultni kafic Dorcola [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sve zavisi kako ce se ovo tumachiti, znate da je kod nas sve ima dvodupla ili trodupla tumachenja. u krajnjem sluchaju slazhem se sa tim da zbog kioska ima vishe djubreta u okolini i da to treba da se reshi al mozhda ne na ovaj nachin.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

totalno se slazem sa statorom, ako budu pozatvarali gomilu kioska ima da budu cene ko u meku...na stranu to sto ce taj zakon sprovoditi po kriterijumu "ko ti drzi ledja/kome placas reket"...bljak :/

u pozeskoj na brdu su pre izvesnog vremena zatvorili pekaru bagi, koja je imala skoro najdojajnija peciva u gradu. true, bio je montazni objekat, al je izgledao totalno ok. sad tu samo zjapi rupetina iza koje se vidi siva trafo stanica u stanju raspadanja...zivela pravna drzava! >:|

Link to comment
Share on other sites

u pozeskoj na brdu su pre izvesnog vremena zatvorili pekaru bagi, koja je imala skoro najdojajnija peciva u gradu. true, bio je montazni objekat, al je izgledao totalno ok. sad tu samo zjapi rupetina iza koje se vidi siva trafo stanica u stanju raspadanja...zivela pravna drzava! >:|
e kad se setim kolike sam suze lio za bagijem,i dan danas kad prolazim tuda kad se vracam iz skole uvati me tuga.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

@ jose: ti ocigledno nisi shvatio moju poentu........

a za penis mi nije jasno,jel ti to kao mene prozivas [?]

posto nisam siguran da se mi bas poznajemo da bi me prozivao na taj nacin.ono,shvatio sam to kao uvredu i ocekujem objasnjenje.jel to ok [?]

Edited by Sex Machine

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

svaki potez danashnje vlade koji je po zakonu podrzavam... samo je malo takvih...

pa i nije malo takvih...vise je zakon onaku u fazonu ko da ga je donosio sherif od notingema :/

a fora sa urbanistickim planom je sto on ne postoji...zaista (ovo znam jer mi je gajba u fazi legalizacije). i onda kad oces legalno da zidas nesto, jebu te ko majmuna jer dozvola mora da bude u skladu sa planom...KAD ga donesu. onda je fora da das lovu pravim pederima pa te ne diraju/prodaju dozvolu... ako ne das, imaju ZAKONSKO pravo da te ruse

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...