Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- Probudih se... Posle vise od 10 sati treninga u 2 dana osecam se ko da me je guzilo krdo slonova na zadnjem sedistu bube [:D] Ramena me razvaljuju, listove ne osecam, trbusnaci me prze... Ali ono nije da kukam 'el ipak samuraj sam ja :)

- Nekako mi ovi iz neobee-a skratili trajanje neta za 6 dana i tako sam sotao bez neta ni kriv ni duzan, pa se sada slepam na rezervnom tocku, boga im poljubim hostaplersku :/

- Danas najverovatnije idem da kupim sebi m600i, sreca sreca radost :) E onda samo jos da prodam SE k750i i divota :)

Link to comment
Share on other sites

- Probudih se... Posle vise od 10 sati treninga u 2 dana osecam se ko da me je guzilo krdo slonova na zadnjem sedistu bube [:D] Ramena me razvaljuju, listove ne osecam, trbusnaci me prze... Ali ono nije da kukam 'el ipak samuraj sam ja :)

- Nekako mi ovi iz neobee-a skratili trajanje neta za 6 dana i tako sam sotao bez neta ni kriv ni duzan, pa se sada slepam na rezervnom tocku, boga im poljubim hostaplersku :/

- Danas najverovatnije idem da kupim sebi m600i, sreca sreca radost :) E onda samo jos da prodam SE k750i i divota :)

auuu statore ponekad si previshe slikovit za svoje dobro...

ali fino sad si me podsetio sa ovim mobilnim da otvorim novi topic =o)

Link to comment
Share on other sites

danas slavim Bozic...ali sve ide kao po k ...

uzasno

svi me nerviraju ... i sanjala sam neke uzasne snove kako se bijem sa nekim kokoshkama i tako to ...

i neko mi je udario kola na parkingu i ulubio ih malo :((((

ali,potrudicu se da budem srecnija ostatak ovog dana...idem da gledam deda mrazitje :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi se malo prispavalo, ali zato vreme leti "k'o od shale" :) Smorilo me malo sto je opet krenuo onaj smor sneg vlazhni sa kishom pomeshan da pada, ali se sredila situacija pa ne pada vishe :) 24ka ponovo ide od Crvenog krsta, pa mi bas odgovara fino do grada da se spustim tako :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...