Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a brateminli a brateminli :)))

bila sam baba vangla na proteklom rodjendanu i gledala u sholju(ne wc) drugarici i taaakooo ...bilo interesantno :)

pricala mi je kako ide na praksu na neonatologiju gde drze male jadne babe od po nekoliko dana koje su se prerano rodile i koji imaju uglavnom samo 5 % shansi da prezive i za koje njihova profesorka govori kako su "ruzne" ! ! ! :PP .. nehumano :(

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

hoho, dakle, petak jos jedan 18ti rodjendan, 5ti ovog meseca... izmedju ostalog moj je bio skoro... u subotu turnir u doti a u nedelju ako bog da slavim novu godinu, tj pravim privatnu zurku kod mene gajbi..

ako bog da zato sto sam kevi rekao i bila je u fazonu kao ma ok opusteno ... kad je caletu rekla u fazonu 'jel znas da marko pravi zurku za novu godinu?' 'pa jel si mu rekla da ne moze?' tako da dunno :) ali valjda ce biti...

nije valjda selja toliki.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

kako mrzim kada mi raspolozenje ide od + beskonacno do - beskonacno.

jebem ti daljinu i sve...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Treba kasnije iznova da idem do grada, ali je sada takva guzva u svako doba dana i noci da nemam definitivno nikakav pojam o tome kada cu do grada doci, kada cu se iz njega vratiti, i to me bas nesto smara previse. Radujem se sa druge strane tom okupljanju sutra, necu nista jesti ceo dan :>

Link to comment
Share on other sites

koji krsh... probudio se rano da zavrsim nesto za faks, isplanirao neke konsultacije s profesorom u vezi semestralnog rada.... profa zakasnio 2 sata (lol!?!), i onda mi je ostalo malo vremena te sam morao da biram izmedju shishanja ili probe pantalona kod snajderke... izabrah probu pantalona, ovih dana se shisham.....

jebeni faks.... jos samo 2 dana !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

bio u gradu od 10 do 3. non-stop shetao okolo.

nedostajao mi je BG. ali koja guzva choeche... znachi strahote.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...