Jump to content

Interesantno zapazanje


Ste

Recommended Posts

a sta ti podrazumevas pod "elektronikom"?

Pa sigurno ne sve ono što ima neki instrument na struju [8D] , a sigurno da sve ono u čemu su komp i svi njegovi pojavni oblici glavni i skoro jedini muzički instrumenti (ne dakle, sredstvo za montažu, snimanje, peglanje i ostale tehničke stvari). A da ne pričam o upotrebi kompa u "stvaralačkom" procesu...

Serem, jebiga, spremam ispit, pa znate kako je, teško se traže izgovori da ne učiš... [:D]

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aj jos malo generalizuj sa "vecina populacije" k'o klinac sa "elektronika". i vangelis je elektronika, a itunes koristi 200 mil. ljudi, dok ilegalno skida bar 2-3 puta vise, i sasvim se dobro snalaze u tome.

i nemoj taj ton da mi furaš, jel jasno?

rofl

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ajde ti još jednom pročitaj šta sam originalno napisao. ili tvrdiš da je sada lakše skinuti muziku sa p2p-a nego pre pet godina?

i bio sam ozbiljan za ton, jesmo ortaci ali to ne znači da treba da se gađamo govnima.

Pa sigurno ne sve ono što ima neki instrument na struju [8D] , a sigurno da sve ono u čemu su komp i svi njegovi pojavni oblici glavni i skoro jedini muzički instrumenti (ne dakle, sredstvo za montažu, snimanje, peglanje i ostale tehničke stvari). A da ne pričam o upotrebi kompa u "stvaralačkom" procesu...

Serem, jebiga, spremam ispit, pa znate kako je, teško se traže izgovori da ne učiš... [:D]

verovatno su tako prdeli čembalisti kada su videli prvi klavir. majku mu, moćniji instrument od ovog koji sada koristim, mora da su duhovi u njemu!

Link to comment
Share on other sites

ahahah.. f4ts0 care [:D]

ne zbog gajta sa klincem, nego zbog opsteg trpanja svih [:D]

@ Ivan_

bwahaha... sjebo sam te, prvi sam pomenuo maddoxa... jel to znaci da razmisljamo isto.. boj se :P

@ tema

odoste predaleko... a klinac definitivno si se pokopao sa crnjom...

sva distanca i objektivnost koju si dosad proturao relativno uspesno, otisla je, kako to volim da kazem, aukurac.

oci forumski, zapalite lomacu, nevernici ce goreti.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

verovatno su tako prdeli čembalisti kada su videli prvi klavir. majku mu, moćniji instrument od ovog koji sada koristim, mora da su duhovi u njemu!

Brate ne seri, jesi ti pročitao taj post kako treba, nemam ništa ni protiv kompa ni električne gitare i violine, ali imam protiv toga da se kompjuterom nadomešćuje nedostatak talenta i kreativnosti... I šta se odmah kačite za svako parče definicije, ko da je lako definisati šta sve spada u elektroniku koja ima 1000 podžanrova, a verovatno svi pretpostavljate na šta mislim...

odoste predaleko... a klinac definitivno si se pokopao sa crnjom...

sva distanca i objektivnost koju si dosad proturao relativno uspesno, otisla je, kako to volim da kazem, aukurac.

oci forumski, zapalite lomacu, nevernici ce goreti.

[:D] Je l' me vi zajebavate za to crnja ili šta? [:D]

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Brate ne seri, jesi ti pročitao taj post kako treba, nemam ništa ni protiv kompa ni električne gitare i violine, ali imam protiv toga da se kompjuterom nadomešćuje nedostatak talenta i kreativnosti...

nadomešćivanje pomenutih nedostataka imaš u svim pravcima i na sve načine (dranjem, drkanjem gitare ko pet hendriksa, dupetom i sisama, ...), te ne vidim šta tu ima komp da se izdvaja.

uzmimo za primer da je čovek i kreativan i talentovan i nadahnut i dobar u tome što radi, ali je izabrao da producira elektroniku na kompu. kad mi neko kaže da to nije muzika, najradije bih ga udario. ali kontrolišem svoje nasilne instinkte, zarad društvene prihvaćenosti.

Link to comment
Share on other sites

delom te zajebavam, al definitivno si sjebao reputaciju objektivnog posmatraca. bar kod mene.

Ajde rizikovaću da me navučete i ispadnem glup u društvu, ali meni "crnja" zaista nije u glavi kao nešto rasističko... Štaviše, meni to dođe kao neko žargonsko tepanje, nisam rekao crnčuga pobogu! A ako hoćete da budete toliki puritanci, svaki naziv koji ukazuje na boju je po amerima rasistički, pa nismo valjda dotel došli... [:D] majka mu stara...

Zaista se debilno osećam da je iko shvatio da sam rasista, i prvi put se u životu pravdam za tako nešto, baš mi je lotru... For the record, eto Ivan me zna, može da potvrdi da sam negro-lover [:p][roflmao]

nadomešćivanje pomenutih nedostataka imaš u svim pravcima i na sve načine (dranjem, drkanjem gitare ko pet hendriksa, dupetom i sisama, ...), te ne vidim šta tu ima komp da se izdvaja.

Pa nema brate, samo me je čovek konkretno pitao za elektroniku, slažem se i sa ovim tvojim...

uzmimo za primer da je čovek i kreativan i talentovan i nadahnut i dobar u tome što radi, ali je izabrao da producira elektroniku na kompu. kad mi neko kaže da to nije muzika, najradije bih ga udario. ali kontrolišem svoje nasilne instinkte, zarad društvene prihvaćenosti.

Udari me slobodno kad se budemo videli... Mogu na posebnom topiku i drugom prilikom da elaboriram svoj stav o elektronici...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

@klinac

whatever. btw, sto se vise izvlacis i trudis da budes prijateljski nastrojen, i ubacujes fine i lepe smileye, to mi krivlji izgledas.

al, pobogu, sto bi tebe boleo kurac sta ja mislim o tebi ;)

osim ako nisi kompleksas, pa svi moraju da misle lepo o tebi...

o_O

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

daki, loshe sinak, loshe....

klinac, ti si samo jos jedan wannabe filozof, a ustvari si samo osrednji psiholog.

do sad si fino citao masu, i davao postove koji udaraju u zicu vecini forumasa, zamaskirane onako fino i pristojno u "obo je moj stav, ja so mighty".

ovaj put si sjebao procenu.

mwuahahaha.

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

pa kad je komunikacija i prenos podataka moguc sa bilo kog dela planete za manje od par sekundi, nishta vishe od tih "jedinstvenih one time blabla" stvari nichemu ne sluzi, nekada je chovek morao da rezervise brod da bi otisao u ameriku/sidnej il gde vec da bi bio na chuvenoj toj i toj operi il nechemu od kultornog znachaja, sad je sve to na vrednosti snage koja ti je potrebna da mishem clicknes na 2 mesta na ekranu ne bi li downloadovao, jeste sranje i voleo bi iskreno da tako sada, al isto toliko i ne bih, jer navike su navike, da mi sad nestane internet i da moram svaki put da odem u bioskop kad me zanima film, smorio bi se, al mislim da bi vishe uzivao u tome...

Link to comment
Share on other sites

Hoh vec sam spremio listu teskih fizickih radova u mom imaginarnom kampu/rudniku/komsomolu za Ivana, KBa, vudua.

Mogao bih i azdaju da ubacim kao macan-kapoa.

A evo i Ivan_tm je zreo za tezak fizicki rad :)

Jebo vas djole balasevic sisice male.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...