Jump to content

2vs2 team's


coll

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol nemash pojama ... pazi sad

WoWScrnShot_112406_125603.jpg

ovo prvo umire priest full tier 2 koji je upravo pokushao to da uradi , i ja ga ubijam i lechim roguea koji umire i warrior ostaje na 95 % hpa ( full tier 2.5 sa dark edge of instanity ) krece na mene sa 80 % hpa i 15 % mane i ja samo kazem sebi , to je to idem da ispucam sve ako me ne usere bar malo u gadnoj sam nevolji jer nemam mane a lik udara kao lood ( ms speced je btw ) i samo kada je ovo sve procovalo u roku od 6 sekundi je decko otishao dole skinuo mi je 400 hpa ...

rofl !

gg no re

evo i kako se soluju 2 budale

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...2406_124924.jpg

^_^ pala je najbolja klasa ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i sta ce da rade protiv 2 paladina jedan na drugog baci blessing of sacrefice i oba imuna na polimorf njih 2 imuna na frost novu i 2 x bubblea ... gg

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Realno pala + nesto, a to nesto je uglavnom warrior :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Realno pala + nesto, a to nesto je uglavnom warrior :)

Da samo ako uzmesh soul link warlocka sa novim petom dobio si malog warriora sa interceptom i cleaveom range dps sa dotovima + fear + je strvina velika . Tako da da li je bolje pala + lock vs pala + war josh treba da se proceni ali i jedna i druga kombinacija sabija .

ja cu da igram sa magom,tj rogue i mag

ali kontam da ce da padne pushagija protiv bilo koje pala+:insert class here: kombinacije

Rogues trentuno pushe , ispao mi je lik sa meaxaninim daggerom i josh nekim sranjima i 8/9 tier 3 i opet smo ispushili od 2 soul link warlocka ( imao je flask of titans na sebi btw i sve moguce buffove ) . Treba im vishe hpa , ja cim navatam roguea on je mrtav za 6 sekundi dok stun traje . Ali valjda ce na lvl 70 da imaju mnogo vishe hpa pa ce biti bolje za njih .

Btw trenutni bubbovi kako ih ja vidim jesu u areni da blind try koliko traje i normalno , fear je idalje prevelika imba i freezing trap nema diminishing returns ( ne znam kako ali tako je )

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja imam 5k hp-a i opet ga duvam protiv vecine klasa koje imaju slicnu opremu i koje igraju ljudi koji imaju malo mozga.jedino dobijam ako ih uhvatim nespremne,bez shielda,peta etc ili ako sjebavam cd-ove kao retard,shto ne volim da radim.realno najsjebanija klasa koju ja prestajem da igram.krenuo sam sa hunterom,bice 60lvl pre patcha,posle cu da vidim da li da mu na brzinu uzmem neki pvp gear(dok je dzabe [:D] ) ili da krenem sa paladinom

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ljudi misle da je sa paladinom jednostavno igrati ... ti mozesh da grindujesh sa iq0 ali da budesh dobar igrach ti treba i pameti i jako veliko poznavanje paladina .

99 % ljudi ne zna nista o paladinima . Evo imam 2 ortaka jedan je rogue drugi je isto rogue ali loshije opremljen i dolazi ovaj loshije opremljen i gleda mene kako igram i kaze na foru pa ti pravish vec dmg od onog roguea koja je paladin imba i ja onda njemu objansim kako funkcionishe paladin i on shvati koliko nije lako igrati sa njim da bu mogao da budesh stvarno dobar i evo ga sada me na svakih sat vremena zove za uputstva dok lvluje i svaki put kada provali nesto nazove joj provalio sam ovo jel to radi tako ? o boze koja je to imba itd .

warlock mnogo brze smori nego pala , mag smori malo sporije , sve ostao smara :)

Smart rogue always save his cooldowns for rainy day. So I never use them.

bah u arenama se kada dodjesh restartuju svi cooldowni .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ljudi misle da je sa paladinom jednostavno igrati ... ti mozesh da grindujesh sa iq0 ali da budesh dobar igrach ti treba i pameti i jako veliko poznavanje paladina .

99 % ljudi ne zna nista o paladinima . Evo imam 2 ortaka jedan je rogue drugi je isto rogue ali loshije opremljen i dolazi ovaj loshije opremljen i gleda mene kako igram i kaze na foru pa ti pravish vec dmg od onog roguea koja je paladin imba i ja onda njemu objansim kako funkcionishe paladin i on shvati koliko nije lako igrati sa njim da bu mogao da budesh stvarno dobar i evo ga sada me na svakih sat vremena zove za uputstva dok lvluje i svaki put kada provali nesto nazove joj provalio sam ovo jel to radi tako ? o boze koja je to imba itd .

warlock mnogo brze smori nego pala , mag smori malo sporije , sve ostao smara :)

bah u arenama se kada dodjesh restartuju svi cooldowni .

kakav si ti dosadni proseravach /ignore od sad :P

a za arenu mislim da niko sem par ljudi nije bash kvalifikovan da kaze koja je najbolja 2 man arena ekipa, posto nije video/igrao istu. te ne zna kako stvari funkcionisu u praksi :P

Edited by Shalala
Link to comment
Share on other sites

Ma Shalala bash me briga radi sta hoces ... Imam preko 500 killova na PTRu jedno 490 su u arenama .

@kole upravo tako , jednostavno mogu samo da zamislim koliko to moze da nervira ... i to me cini srecnim :D <3

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...