Jump to content

Pregled ljudi koji su batalili da igraju WoW :)


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ja sam bataljivao na mesec dana/par meseci nekoliko puta, tek sam sa poslednjim likom raidovao kako treba, a onda sam i njega batalio, sad cekam TBC pa cu opet krenuti sa Draenei shamanom.Naravno ne bi mi palo napamet da igram TBC da se nisam organizovao sa ortacima koje znam godinama da igramo samo mi zajedno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao od maja prosle godine do januara ove godine. Bio sam teski zavisnik, znao sam sastaviti po 20 sati igranja dnevno, zaboravljao sam da treba da jedem (u proseku sam smanjio obroke na dva dnevno, a cesto je bilo i manje [:I] ), a kad bih i osetio glad mrzelo me da izadjem iz kuce da kupim nesto ili da napavim sebi da jedem...uvek je bilo "jos samo ovaj quest, jos samo ova instanca...". Sjebo sam faks totalno, sedam meseci nisam izasao ni na jedan ispit, bio sam na granici svadje sa roditeljima (koji zive u drugom gradu i nisu imali pojma u sta sam se upustio sve dok prilikom jedne njihove posete nisam dva dana proveo samo uz komp, a sa njima jedva da sam razmenio dve recenice), sa devojkom isto tako...

Tada mi je doslo iz dupeta u glavu i shvatio sam da vise nije zajebancija, prestao sam da igram i od tada sam uplatio samo jedan mesec ovog leta, chisto da se ischatujem sa ljudima sa kojima sam proveo vise od pola godine zivota. U trenutku kada sam napustio igru imao sam komplet tier 1 set i pola tier 2...toliko sam uspeo da postignem za sest meseci bespostednog igranja [b)]

Da li je vredelo? Da sam glavni glumac iz filma "Football Factory" sad bih vam rekao "wtf, naravno da je vredelo", ali yebiga, istina je drugacija. Ova igra je za ljude koji mogu da se kontrolisu, a ne za freakove poput mene. Od kad znam za sebe uvek sam bio fanatik po pitanju stvari koje mi se svidjaju (secam se kad sam imao sedam godina i mama mi kupila monopol, koji je tada bio hit, da sam ga igrao bukvalno dok mi nije postala muka od same pomisli na one kucice i hotele [:D] ) i ovakve stvari nisu za mene. Ako bih imao jedan savet za ljude koji planiraju da kupe WoW to bi bilo:

Ako imas bilo kakvu sklonost ka navlacenju na bilo sta, NE KUPUJ!

Eto tolko od mene [;)]

Link to comment
Share on other sites

Prestao sam da igram jos pre 4 meseca , i iskreno da kazem i nemam neku zelju da igram ponovo kada sam video sta su uradili od igrice posle ovog zadnjeg patcha , usao sam na ortakovog roga cisto da probam kada sam video sa cime me napadaju ljudi tj kada sam video drvece da me napada zgranuo sam se i iskljucio igricu odmah , znaci upropastili su igricu nacisto.

Jedino sto mi nedostaje to je chat sa starim prijateljima sa servera , i blejanje na ventrilu i nebuloze koje smo pricali svakodnevno.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

WoW bataljen 23rd 12th 2006. Account frozen, dok ga ne prodam.

Goodbye

Igrao sam od 4th avgusta. To je preko godinu dana i 4 meseca. Nikad nisam bio 100 % hardcore, i fala bogu. Situacija u gajbi mi to nije dozvolila, i hvala bogu. Da sam neki student unistio bih sebi zivot...

Skola je fala bogu ok, od 3.70 do 4.00 prosek u gimnaziji.

Bilo je trenutaka kad sam psovao po fizioloskim potrebama...

Vreme je da se prekinu sranja u zivotu.

-Ne pijem coca-colu vec 50 dana, a sabijao sam po 2 dvolitarke dnevno bek in d dej.

-Krenuo sam u teretanu, ne nameravam da prestanem.

-Sutra krecem da ucim da vozim, da me ne zahvati novi zakon. Valjda ce biti i riba kad budem vozio.

Predlazem svima da quittuju WoW jer se odavno pretvorio u sranje u kome su skil & nolidz anderrejtid a gde se ceni samo 100% raid etendns. Igra je beskrajna.

Nemojmo se hvaliti 'ko je prvi ubio _____(insert scripted bossfight)' i ko je kakvog chara imao nego ajde da radimo nesto u RLu.

Trebalo je vremena da se shvati da je igra bzvz, ali jbg, svaka lekcija se placa.

Link to comment
Share on other sites

Kako me nervira ovaj stav ljudi oko wowa .

Kao da je wow kriv sto je super igra i kao da je on kriv sto oni ne znaju da se kontrolishu i da organizuju zivot pa za to okrivljuju jebenu igru ... samo dokazuje da je prosek godina na ovom forumu blizu jednocifrenog.

To sto je igra kao igra super i sto su neki nezasiti ne mozete pripisati wowu , nego iskljucivo vama ...

Bukvalno isti vam je kurac sa hranom ... hrana je super , neophodna za zivot , i sta sada debeli ljudi treba da govore HRANA JE DROGA VIDITE STA JE NAPRAVILA OD MENE , samo zato sto je on debeli majmun koji ne radi nista po ceo dan i jede ... itd , to je debilno ... nauchite da se kontrolishete ... ili necete stati samo sa wowom , nego ce posle da se pojave 10000000000000 drugih stvari pored wowa ... koje su isto tako super a ako ne znate da se kontrolishete isto ce da vam sjebavaju zivot .

Niko vas ne tera da igrate wow .

Jebem vas u mozak .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

WoW bataljen 23rd 12th 2006. Account frozen, dok ga ne prodam.

Goodbye

Igrao sam od 4th avgusta. To je preko godinu dana i 4 meseca. Nikad nisam bio 100 % hardcore, i fala bogu. Situacija u gajbi mi to nije dozvolila, i hvala bogu. Da sam neki student unistio bih sebi zivot...

Skola je fala bogu ok, od 3.70 do 4.00 prosek u gimnaziji.

Bilo je trenutaka kad sam psovao po fizioloskim potrebama...

Vreme je da se prekinu sranja u zivotu.

-Ne pijem coca-colu vec 50 dana, a sabijao sam po 2 dvolitarke dnevno bek in d dej.

-Krenuo sam u teretanu, ne nameravam da prestanem.

-Sutra krecem da ucim da vozim, da me ne zahvati novi zakon. Valjda ce biti i riba kad budem vozio.

Predlazem svima da quittuju WoW jer se odavno pretvorio u sranje u kome su skil & nolidz anderrejtid a gde se ceni samo 100% raid etendns. Igra je beskrajna.

Nemojmo se hvaliti 'ko je prvi ubio _____(insert scripted bossfight)' i ko je kakvog chara imao nego ajde da radimo nesto u RLu.

Trebalo je vremena da se shvati da je igra bzvz, ali jbg, svaka lekcija se placa.

lol

rispekt od neba matori [jupi]

josh da pojebesh neshto i vrh [yeahdude]

javi nam shta si radio u ril lajfu obavezno [:X]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

-Sutra krecem da ucim da vozim, da me ne zahvati novi zakon. Valjda ce biti i riba kad budem vozio.

[:D]

[:(]

Ne znam zasto alo ovo kao da je napisao alber kami.

Strasno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kako me nervira ovaj stav ljudi oko wowa .

Kao da je wow kriv sto je super igra i kao da je on kriv sto oni ne znaju da se kontrolishu i da organizuju zivot pa za to okrivljuju jebenu igru ... samo dokazuje da je prosek godina na ovom forumu blizu jednocifrenog.

To sto je igra kao igra super i sto su neki nezasiti ne mozete pripisati wowu , nego iskljucivo vama ...

Ja cak i ne mislim da je Wow nesto preterano dobra igra. Zarazna sigurno, ali sto se kvaliteta tiche to je vec diskutabilno. Dobre igre su Baldurs gate, Torment, Fallout, Gothic, Morrowind...Wow ima dobar timski gejmplej i to je otprilike to sto ima od kvaliteta [:)] Questovi, AI NPC-ova...tu sigurno nije medju boljima. Sve u svemu, igra prosecnog kvaliteta upakovana u masivni multiplejer, potpomognuta slavom Warcraft serijala = veliki komercijalni uspeh.

Da me ne razumete pogresno, ne poredim Wow sa single player igrama vec cisto navodim stvari koje bi morala popraviti da bi bila stvarno dobra igra.

Edited by Gorath
Link to comment
Share on other sites

Ne bitno ... to koliko je dobra igra to je subjektivno mishljnje i ja postijem mishljenja drugih ljudi ... eto ja igram zaista mnogo wow i trenutno me nista drugo ne priovlachi a ipak ga ne bi stavio u mojih top 10 igara svih vremena ... gde bi stavio , neke druge igre kao sto su starcraft , C^C serijal , caesar 3 , quake 2 , ut classic , baldurs gate , pa cak i fear i doom , europa universalis , morowing ( ghotic ne volim i ne podnosim ali to je za neki drugi topic ) itd itd ... mogao bi da nabrojim 1000 igra koje realno mislim da su bolje ... ali mi se ne igraju .

Stvar je da blizzard napravi neverovatno dobru igru za nadmetanje ,... cak i u tom pveu ima neceg sto te tera da uradish brze bolje od drugih itd ... i mnoge druge stvari .

To nije moja poenta i uopste necu da ulazim u to ... poenta je da neki idioti koji ne znaju da se kontrolisu i da organizuju svoj zivot krive WOW za NJIHOVO igranje besomuchno i unistavanje NJIHOVOG zivota ... dakle to je toliko debilno da je to strashno .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ZOMG Killy Mind Controluje Storma ;)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@dzogaz - tako je, reci nam. sva sreca pa ti umes lepo da se organizujes i da igras wow samo povremeno.... nocu... svake noci... bas dokazujes da ti umes lepo da organizujes svoje vreme...

\

ne seri .. to je zato sto nisam mogao da spawam jer si ti okupirao krevet ... sta sam mogao da radim sem da pijem i igram wow ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

petak, 16:00-17:00

Storm - "brate, dolazis li ti veceras?"

Ja - "ajde, ako lezes ranije, docicu ranije da te ne budim."

Storm - "ma jok, lol, tek sam ustao"

nedelja 08:30-09:30

Ja - "dzogaz, hoces da spavas?"

Storm - "ma jok, ne spava mi se, leci cu oko 11."

Ja - "brate, spavaces posle ceo dan."

Storm - "pa nema veze, ionako mi raid veceras pocinje kasnije."

tako je, ja sam ti poremetio raspored...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...