Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem 70 level male night elf rogua : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Ac%C3%ACd...

Ukratko, vengeful rukavice, gladiator's chest, gladiator's leggings, merciless shoulders, merciless kapa, merciless gladiator shanker, merciless gladiator's shiv, gladiator mace-ovi i vengeful mh mace, medallion of the ally ofc, pvp trinket sa resilience-om ( heal na use), ap trinket od 30k honora, 2 veteran itema i ostalo vindicator...ima samo jos jedan alt 34 lvl ud rogue na auchindounu, nekoliko 8-9 nbt naravno...nikada nisam koristio migraciju ni za jednog lika...

Cena bi bilo nesto manja jer su profesije unlearnovane a golda ne znam ni da li ima :/, obican flying :/ to bi bilo to.... pm!

edit : trenutna ponuda 140 evra

edit 2: buyout 160 ( jos koji dan cekam)

bump

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LVL 70 Orc Warrior Sylvanas, Swarovski titula: Conqueror

Full Vengfull(i shoulderi), Vengfull Sword+Stormherald Full epic gemovi iz pvp-a, jewelcrafting-a i black templa. Takodje je full vindicator, sa svim enchantima. Od trinketa ima grulov trinket, pvp trinket, pvp batllemaster's i crit trinket iz BM-a.

Od tenking itema ima full t4 i sve karazan epice i dosta dps t4 delova i jos neke random zajebancije.

Profesije Black Smithing i Jewelcrafting

Ima epic flying mounta. Transferable je.

Uz account dobijate i kutije i od TBC-a i obicnog wow-a i promenu secret questiona i email-a. Account je aktivan jos mesec i po dana.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Swarovski

Ponude saljite na djordjevitj_bojan@yahoo.com ili me mozete kontaktirati na telefon 061 161 7 882

Edited by trademark
Link to comment
Share on other sites

WTS tauren druid sylvanas KICPE , moonking , pvp gear ( 3 venge 1 merci 1 glad , svi vindicatori ) , pve gear 1000 + spell dmg t5 legs itd

u guildi je koja radi ssc 5/6 tk 3/4 , radi raidove kao dps. enchanting 370 , ima enchantovane fingere

pored moonking opreme ima nesto resto i feral opreme u banci .

acc je uplacen do 8 februara .

imam sve podatke itd. moze transfer

zajedno sa njim dobijate i warlocka burningtime , na drugom accountu *( uplacen do 3 februara )* ( lock je posebno 50 e al uz ovaj acc ide za dz)

064 229 26 39 za vise informacija

jeftino . . .

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wts Human mail paladina, paladin ima 1800healing bonusa i 10k mane, sasvim spreman za ssc/tk, ime je vanjaxx pa pogledajte armoury, char nikad nije transferovan, tako da je transfer moguc, retri gear je prosecan, cena oko 100e, kontakt tel:064/9300-209

p.s uz acc idu SQ, promena emaila, i kutija

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Dwarf paladina

ime estragon

server xavius

od geara ima 4/5 s3

shield i mace s2 sve je holy oprema

ima jos brdo epica

nema epic flying mount

od titula ima duelist

cena 250e

kontakt na pm

ako neko hoce moze isto i trade za

druida

priesta

maga

shmana

treba da bude aliansa i pvp server :D

cena 200e

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

prodajem acc

lvl 70 ud mage sylvanas pvp server Nebra se zove. 4/5 vengefull sa shoulderima i 3300 poena ostalo sve merciles cloak od badgeva... solid pve gear oko 1k spelldmga u istom, 990 spelldmga 10.5k hpa 8700 mane 420 resilienca bez buffova u pvp gearu od profesija enchanting/mining ima epic flyinga i sve ground mountove takodje ima sve vindicator iteme i dreadweave i silk iteme... socketovan sa BT gemovima najbolje enchante etc... takodje je atunovan za Hyjal a za BT pre q treba da se ubije al'ar i prvi boss u hyjalu

lvl 68 warrior Pofaci JWC 375/dissenchanting (278skill moze lvl 70 plave) u jwc ima mnogo gemova da craftuje... oprema iz kvestsova...

lvl 60 night elf rogue Twisting nether server nista specjalno

za detaljniji info pm ili na 0642915087

cena 300eura

dobijate promenu maila i secret question...

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

poz narode imam 2 acc koja ocu da zamenim za 1 acc na kome se nalazi rogue aliansa i da moze transfer. na prvom acc imam shamyja 66lvl na drak

thullu tauren ima oko 500 golda , i neke altove 20-30 lvl !!! na drugom acc imam 64 lvl orc warlocka na burning bladeu ima oko 600 golda i oba lika imaju epick mounta i poneke altove 20-35 lvl.

trazim rogue 70 lvl nema veze kakav gear ima ! akauntovi nisu uplaceni .uz akauntove dajem SQ i promenu e maila . javite se na broj :064 517 66 22 HITNO vlada

Link to comment
Share on other sites

WTS-Zeleo bih da prodam NElf rogua 70 lvl na crohmagusu pvp server, od pve opreme ima full t4 (5/5),fools bane , gladiator mace, gladiator sword ,merciles sword,maelchasan,merciles galadiator dagger,u pve giru sa combat daggerima imam 1800 apea i 32% sanse za crit i 225 hit ratinga , od trinketa ima medalion of the aliance ,bloodlust brunch, trinket iz bma ap/crit,trinket od opere za hit rating,exalted sa shatary scyguard trinket, od pvp opreme imam 3 vengful i 2 mercilesa ,sve enchentovano sa najboljim socketima. (btw skoro sva oruzija imaju moongose i 20 agility)sve vindicator iteme i oko 420 resilenca i 1620 ap u pvp giru sa svim enhetovima ofc, imam fly epick mounta Netherdreka i nethereya i obicnog alijansinog fly epicka, imam neke t1 delove u banci:P dosta potova i svega dobra reputacija na serveru,takode imam neke altove 40 druid nelf 27 warlock,acc je uplacen jos mesec dana ja posedujem security q email kutiju wowa znaci sve dobijate, nema transfer na cd.. to je ukratko to.

Samo ozbiljnije ponude molim

kontant a.mladen@hotmail.com ili 0644961039 (mladen)

Link to comment
Share on other sites

WTB (za ortaka )

Account wow+tbc sa likom 50+ lvl HORDA i TRANSFER RDY oprema profesije totalno nebitne, od klasa pref. druid-shaman-rogue mada i ostalo nije iskljuceno ... sa sto nizom cenom !!! info na PM ili 062-1955428 ( vaske ) !!!

Edited by sunjalo

....

Link to comment
Share on other sites

Pozz svima,

Prodajem acc na kome se nalazi UD warlock 70lvl. Server: Magtheridon EU. Nick: Sasic.

Gear: PvE oprema mi je full epic, random itemi iz Karazhana, heroica, badgeva i craftovani... 1050+ spell dmg, dobar hit i crit.

U PvP opremi imam 433 resi,12.5k hp... U steku imam 1000 arena poena. 45 badgeva iz heroica.

Shadow tailor 375, low enchanting 275...

Mnogo epic ground mounta i obican flying mount. Na liku imam 2000+ golda.

Na acc je takodje BE paladin 50 lvl i UD rogue 41 na istom serveru.

Cena je izmedju 130-180 evra.

Telefon: 065-446-1230

Drugi acc:

Prodajem UD rogue 70 lvl. Server: Magtheridon EU. Nick. Machival.

PvE gear: 3/5 t4(chest od maggy) i random epici iz Karazhana, Maggy, ssc i heroici... full epic ofc

PvP: full gladiator i 2 vengefulla, gladiator dageri, macevi, swordovi...

Imam epic flying mounta, 50 badgeva iz heroica.

Herbalism 375/Alchemy 375(transmuter)

Imam takodje BE hunter 53 lvl.

Cena: 130-180 evra.

Telefon: 064-567-2060

Edited by Karaccthehunt
Link to comment
Share on other sites

Menjam/Prodajem UD female roga, transferabilan, dobru reputaciju na serveru i pvp guildu.413 ressilianca sa macevima, 11.5k hp 1650 ap u pvp gearu. PvP oprema 3/5 s3 moze i 4ti deo ali cuvam bodovo za maceve venge, 4/5 s2, od oruzija ima Dragonstrike i s1 gladiator mace u offhandu, s1 swordove (uzeo iz zajebancije), fang of vajs'h i Malchazeen, ima epic flying mounta (Drakea, spora i hordinog defult), white war tabulka, enchanting i blacksmitting 375, PvE nisam mnogo igrao ali imam dosta random epica iz ssc, tk i par stvari iz karazana.Full enchantovan full socketovan. Link na armoriju: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Shinoby

Menjao bih ga za aliansu koja je na pvp serveru transferabilna i da ima slicnu (ali PvE) opremu i to po mogucnosti shaman, ili neka imba gerovana dps klasa. Ukoliko imate ponude za otkup 250e bid 350 buyout

Sve ostale informacije posalji te mi na mail zarkolomej@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem wow acc, UD rog lvl 70 alch/herb 375, BE pala lvl 70 JC/minning 350/375, Trol hunter lvl 60 minning ~300, sva tri lika su na Haomarush serveru, rog je pvp epic, pala je skoro izlevelovan tako da je plav, hunt isto nema neku posebnu opremu. Na acc ima oko 500-1000g.WOW je moj, imam sve podatke vezane za acc.

cena 150e

kontakt: phobika@gmail.com

ime roga Torongil, ime pale Davidsm, hunt Brbos.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Torongil

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...h&n=Davidsm

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ush&n=Brbos

Edited by phobika
Link to comment
Share on other sites

WTT dobro girovane likove PRSIT I ROGUE

PRIST :460resill

IMA :4delas s3 i jedan deos s1

za pve ima 1650hilinga nista posebno

ROGUE ima :3s3 i 2s2 i ima 3k poena u steku

za PVE ima 1850atp

OBA HEROJA IMAJU EPIX MOUTNOVE OBOJE SU NA ISTOM ACC i i IMAJU PROFESIJE 375.......

ZALEO BI IH SWAP ZA dobro girovanog WARR-a ali i razmotricu ostale ponude

KONTAKT samo na mob. 063602962

lvl 70 warrior - human pvp realm epic tank gear , epic dps gear , exalted sa dosta factiona

na acc ima isto lvl 70 undead - warrior epic pvp gear, oko 1500 arena poena

od manjih lvl 52 i 33 paladin i 29 lvl rogue

PM za offer

http://img20.imageshack.us/my.php?image=warriorhb5.jpg

JEL BI SWAP WARR ja ti nudim prista 460resill i rogua 3s3 i 2s2 i ima ek poena u steku ako oces pozovi me na 063602962

Link to comment
Share on other sites

Server: Hellfire

lvl 70 Hunter Dwarf BM spec skoro full epic [polearm je plav sve ostalo je epic - mada nije frka ni to da se zbudzi na epic ako je obavezno, ali za statove je ovo bolje]. 360+ DPS, 1900+ AP, 140 hit, 21% crit [sSC, TK ready].

Kljucevi za sve heroice, Kara reverted, MC atuned, BT atunment do SSCa. Reverted i exalted sa skoro svim frakcijama [sporegar jedino Honored] [Aldor exalted].

Epic flying mount, netherdrake exalted [sa zmajem], sketis skyguard exalted.

3000+ golda na karakteru. Banka puna raznih stvari [dodatne epic PvP opreme, primala, moteova, poneki plavi neiskoriscen item, raznih vrsta koza, quest itema itd.]

Letherworking [dragonscale] 375 sa par world drop pattern BoE epic itema, Skining 375

Mage lvl 55 Tailor 365, Enchanter 300 povezan u gildu sa jos nekoliko alt karaktera punih raznih stvari + popunjen guild bank sa otvorene dve table. Ako treba moze da bude 70 za nekoliko dana.

Svi karakteri su spremni za prebacivanje na drugi server.

Cena po dogovoru. Ponude saljite na mejl miodragz[at]gmail[tacka]com.

Account prodajem jer u martu idem u faking armiju...

Edited by Miodragz
Link to comment
Share on other sites

Caos.

Prodajem wow + tbc.Account sadrzi 70 lvl fulll epiced paladina [Maxal] profesije:Alchemy 375/Herbalism 375 .Njegove statistike mozete videti na ovoj slici.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009319xpiAZ.png

Takodje na accountu imam 3 fully twinkovana alta 38 rogue [Macal] profesije:Leatherworking 187/Skinning 260.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009278djmjl.png

Pa zatim 24 lvl hunter isto twinkovan sa veoma dobrim enchantovima na oruziju i itemima [Maxel] bez profesija.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009290pVWGU.png

Takodje 25 lvl mage profesije:Enchanting 205/Tailoring 168[Maxol].Jos informacija Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009299OkumR.png

<<<Cena 150eura>>>

Svi likovi su na realmu Aggramar EU server

Link to comment
Share on other sites

malo sam editovao

WTT ili WTS NE druid lvl 70 i Human Mage radije bi menjao za bilo kakvog tauren druida lvl 70 a chak i za bilo koju drugu klasu ali da ima alta tauren druida 65+, za vise info ostavite PM ili mail a cena je oko 100 e jer mislim da bi mogao da kupim tauren druida za te pare a mozda i manje .Na acc ima oko 3k golda i puna banka raznih stvari i matsova , epic fly forma na druidu i epic grifon..posto sam pvp igrac nemam sta vise da kupim za honor zato hocu da menjam za taurena i sve opet iz pocetka.

account je aktivan do 25 marta..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...lade&n=Knez

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Spartanac

sad je red na vas

Edited by RadeRU
Link to comment
Share on other sites

Imam NE huntera spremnog za prodaju ako dobijem neku pristojnu ponudu :D .

Ovako...sto se tice pve geara, uglvanom sam bio survival spec ( EW FTW :D ) i imam 892 agility unbuffed u gearu koji je na armory-u atm, a moze se staviti i drugo ranged wep( koristim vengeful longbow a imam i pusku od al'ara za extra 20agi i bow od vashj mada ga vise ne koristim...) i leather rukavice koje daju bonus 15agi tako da mogu da skrpim 936 agi unbuffed :D.

U surv specu imam 2254ap / 36% crit a kao MM/BM spec 2600+ ap i preko 33%crit. Uglavnom je to 3/5 t5 sa ranger general chestom i legs od voida( nikako da mi padnu legs od azgalora 8( ) s3 bow i melee weapons koje daju najvise moguce agi u igri(96 agi bez uracunatog talenta u survival tree). Imam jos brdo epica iz ssc/tk za druge specove, a od profesije imam armorsmithing/mining 375 ofc ( oko 4-5 rare epic recepta i 1 iz tempest keep-a belt of guardian, a napravio sam i chest od armorsmithinga i upgradovo na lvl 3 tako da sad imam BoP za duele sto je vrlo vrlo lepo :D). Imam epic mounta(nether ray/drake) i oko 1500+ golda atm...Sto se tice pvp geara imam full vengeful gear( fale shoulderi ali ja se nadam da ce biti sledece nedelje :D ) i oruzja ( vengeful axe i longbow) i naravno full vindicator +15k honora koje sam izgrindo kad mi je bilo dosadno :D . To je 415 resilience sa 2.1kap i 34% crita 12k hp kao MM spec u pvp gearu. Imam MH/BT attune i lik je guildu koji radi BT atm pa se skuplja jos geara :D .Char je na xavius pvp realmu i spreman je za transfer. Imam jos dosta low level altova ali najvise igram prista atm ( 45lvl dragonmaw realm).

To je u sustini to....nadam se da cu dobiti barem neku pristojnu ponudu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...