Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS ACC-Orc Shaman,main spec resto

Magtheridon PVP server

PVP:4/5 Vengful

Full vindicator,30k honora u steku

PVE: Resto:Full epic/1800+ na healining,300 mps unbuffed

Elem:full epic,ench:full epic

Flying epic mount,dosta ground mountova ukljucujuci i AQ mounta

engineering 320,mining 375

66 heroic badgeva

svi itemi socketovani/enchantovani

U banci dosta Epic socketa

jos par likova na acc-70,60

Cena:250 evra

kontakt telefon:0645128911

Link to comment
Share on other sites

WTS account sa tauren druidom ( KICPE ) na serveru sylvanas , extra reputacija na serveru , u guildi koja cisti ssc , 3/4 tk , MOONKING oprema , 1000 spell dmg u pve opremi ( t5 pantalone ) , u pvp opremi 952 spell dmg 10800 hp , 390 res , ( 3 venge 1 merci 1 glad , 1200 arena poena u steku ) , ima enchanting 370 ( enchantovane fingere ) . . . acc je aktivan do 8 februara .

cena 150e.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++

________________________________________________________________________________

_______________________________________

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW ACC :

Na njemu se nalazi char Mefisto lvl 70 Tauren Druid i Twink Mage 49lvl

Talent Specialization: Feral

Tauren je u 1 od najjacih PvE guildi na realmu Exactly koja redovno radi Grul,Kara itd...

Evo i linka gde mozete bolje da se informisete od CHAR-u!!!Click click

Cena po dogovoru!

Kontakt:

mob : 0638000257

MSN: djukanovicpetar@yahoo.co.uk

skype: petar_djukanovic

e-mail: djukanovicpetar@yahoo.co.uk

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW ACC :

Na njemu se nalazi char Mefisto lvl 70 Tauren Druid i Twink Mage 49lvl

Talent Specialization: Feral

Tauren je u 1 od najjacih PvE guildi na realmu Exactly koja redovno radi Grul,Kara itd...

Evo i linka gde mozete bolje da se informisete od CHAR-u!!!Click click

Cena po dogovoru!

Kontakt:

mob : 0638000257

MSN: djukanovicpetar@yahoo.co.uk

skype: petar_djukanovic

e-mail: djukanovicpetar@yahoo.co.uk

Hahaha... kakav je to server, ako jedan od najjacih gildova radi Karazhan i Gruul ?? Cak i moj raspali server ima 4-5 gildova koji imaju full t6s

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Caos

Prodajem wow + tbc.Account sadrzi 70 lvl fulll epiced paladina [Maxal] profesije:Alchemy 375/Herbalism 375 .Njegove statistike mozete videti na ovoj slici.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009319xpiAZ.png

Takodje na accountu imam 3 fully twinkovana alta 38 rogue [Macal] profesije:Leatherworking 187/Skinning 260.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009278djmjl.png

Pa zatim 24 lvl hunter isto twinkovan sa veoma dobrim enchantovima na oruziju i itemima [Maxel] bez profesija.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009290pVWGU.png

Takodje 25 lvl mage profesije:Enchanting 205/Tailoring 168[Maxol].Jos informacija Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009299OkumR.png

Ko je zainteresovan moze da mi posalje private message ovde ili da posalje e mail na maxso90@yahoo.com

<<<Cena 150eura>>>

Svi likovi su na realmu Aggramar EU server

Link to comment
Share on other sites

Prodajem

Night Elf rogue 70lvl, pvp gear ( i jos ponesto iz pve, za bedzeve uglavnom), pvp spec koji radi ekstra i u pve,

34% crit, 1600 atp, 10600 HP...

Profesije herbalizam/alhemija, obe 375, transmutation master..

Golda trenutno nema mnogo, par epic mounta (drake, cenarion war hippogryph...) i jos dosta zezalica...

Lik je na Frostmane serveru, transferabilan..

Acc je aktivan jos mesec dana

O gear-u detaljnije na http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Navaho

cena je 200 eura (nije fiksno, ali vredi ;))

kontakt telefon 064/666-83-52

Link to comment
Share on other sites

POZZ SVIMA........

ZELIM DA PRODAM ACC ILI DA GA MENJAM ZA WARRA

NA ACC-U IMAM 2 FULL EPIX LIKA ROGUE I PRIST

-PRIST IMA 4 DELA S3 I 1S1 I IMA FULL VINDICATOR(460)RESILL

ZA PVE IMA SLAO SAMO 1650HILINGA

IMA EPIX MOUNTA I PROFESIJE ALC/HERB 375

-ROGUE IMA 3 DELA S3 2 DELA S2 I 3K POENA U STEKU

ZA PVE IMA 1815ATP

IMA EPIX MOUNTA I PROFESIJE MINI/INZENJERING 375

HEROJI SU NA SILVANAS ALYANSA OBA

HEROJI SU NA ISTOM ACC KOJI JE UPLACEN JOS 2 MESECA

PRODAO BI IH ZA 200EVRA

Link to comment
Share on other sites

(Hybris) LVL 70 dreanei female paladin, Boulderfist pvp

Retri gear: 2/5 vengefull 2/5 gladiator, s2 shoulderi...svi ostali pvp itemi (boots,rings,belt,bracers,neck) s1 2h sword, enchanti itd...

Holy gear: 5/5 gladiator, svi pvp healing itemi, s1 shield i s1 healing mace, enchanti...

Na liku ima 380 arena poena i ~20k honora ustekano. Epic ground mount ali je bez fly mounta.

transfer moguc... Ja sam vlasnik acc, kupac dobija sve potrebne podatke.

Ponude slati iskljucivo na PM.

100e

u obzir dolazi i trade za horde charactera (priest,warlock,rogue,pa cak i warrior),samo undeadovi i ukoliko je female ud,oprema nije bitna :) postoji i mogucnost da palu ustupim onome ko mi pomogne da izlvlujem priesta na 70ti ;-)

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold na Dunemaulu.Posto blejim po ceo dan u igraonici Kgb ( vukov Spomenik).

Morate me pozvati 2-3 dana pre kupovine golda da rezervisete svoje.Posto sam tamo stalno , sto znaci da se ne cimam mogu da prodajem minimum po 100g a maximum koliko vi zelite.( ostali prodaju po minimum 1000g da se ne bi cimali zbog sice...a meni je svejedno). CENA JE 2Dinara - 1 GOLD

moj mobilni je 064-261-14-15.

Bye guys , may all your hits be crits. !

Link to comment
Share on other sites

Omg hi lol,

Pa ovako... Prodajem Night elf rogua lvl 70 sa Xaviusa. Moze da migrira odmah bez problema. Sto se tice opreme:

- Full tier 5 i Talon of Azsara kao MH i Mercilaess gladiator mac kao offhand, takodje imam oba meciless daggera.

- Full 5/5 Mecriless Gladiator i 4/5 Vengefull + 1000 arena poena.

- Imam i full tier 4 ako nekome znaci nesto + mnogo drugih ljubicastih itema :)

- Epic flying mount ( i drake i exalted sa Shatari skyguard)

Takodje na accountu se nalazi i priest lvl 70 koji ima par vindicator delova i 2/5 Vengefull glad, kao i jedan S1 gladiator deo :)

Lik ima preko 100 dana play time i dosta je ulozeno u njega.

Evo i armory link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Stealthgirl

Ponude mi saljite na PM ili na bljam@sezampro.yu.

kkthxbai

Edited by Poisioner
Link to comment
Share on other sites

WTS acc - orc shaman

Lik ima 4/5 gladiator elemental seta,glad gavel,veteran bracer,11k honora i 1300 arena points

Od profesija ima JC 363 i mining 375

Ima normal flyin i epic ground monta

Pored ovog ima i blue/gree enha i resto set

Ima jos par likova manjih levela.Uz acc ide i SQ,promena emaila.Lik je spreman na transfer(nikad nije)

Acc je aktiviran do 20 februara.

Ukoliko ste zainteresovani PM me da se dogovorimo oko cene.

-Beograd icon_smile_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tradujem account koji ima:

LVL 70 UD Warlock - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...e&n=Kayfunk

Ima EPIC FLYING MOUNT, oko 5k honora mislim i 900 arena poena. Od Profesija ima Mining i Engineering.

Na istom acc se nalazi i BE Paladin lvl 70 - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Xlunny

Paladina nema neki extra gear al ima JewelCrafting sa puno recepta tako da mozete da skupljate ORE na Warlocku sa epic flying mount pa ovamo samo prospect/craft.

Takodje se na accountu nalaze:

Druid 64

Hunter 62

Svi characteri su Horda na Frostmane - EU.

Originalan sam vlasnik accounta, znaci imam email, cdkey, secret answer/question itd.

Tradovao bih za:

Alliance - mora biti

PVP server - mora biti.

Sve klase dolaze u obzir sem warlocka i paladina.

Kontakt samo na PM.

email removed (ty killy :)

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70lvl Human Warrior Prot Spec, 14k armor, 14k health

Relm: Hellfire Normal

Items: Blazeguard, Darkmoon Card: Madness, Unwavering Legguards, Crest of the Sha'tar, Gyro-Balanced Khorium Destroyer, Band of Impenetrable Defenses, Bracers of the Green Fortress,...

Skills: Blacksmithing 375/375, Mining 375/375, Riding 300/300

Flying Mounts: Reins of the Onyx Netherwing Drake, Red Riding Nether Ray,..

Keys: Imam sve kljuceve za sve Dungeone, Heroic Dungeone, Kara Key

U banci gomila itema,nethera(obicnih i primal),materijala.Takodje imam neiskoriscen 41 badge of justice pa mozete i sami da kupite nesto odmah ako hocete.

Sve u svemu ako ste zainteresovani ponude mi posaljite na mail dzizi@inbox.lv ili mi se javite na 062/155-28-66

Cena 150EU

Takodje poklanjam Guild Wars i Starcraft uz WoW i WoW-BC

poz

Link to comment
Share on other sites

Cao ljudi,

Menjam ili prodajem Tauren druida, server je Haomarush nick Kosta.Lik ima 3 dela s3 i 2 dela s1, i ima 1.2k arena poena u steku.Ima sve vindicatore i oko 350 res.Takodje druid ima i solidan pve gear tu su t4 legse glovsi i head, onda sholderi od bedzeva koji su u rangu sa t5 i karazhan oprema oko 1700 na heal mozda malo vishe.Takodje druid ima i full epic feral opremu sasvim solidnu, a pored nje tu je i boomkin, nema bash sve ali vecina itema je tu kao i staf od curatora.Na accountu se josh nalazi alt blood elf paladin 61 lvl, i na sylvanasu 61 lvl warlock, tu su josh i dwarf priest sa dunemaula 42 lvl i und warr sa haomarush 34 lvl.Imam sve podatke vezane za acc znaci sq/sa promena maila itd..Svi likovi su spremni za transfer, a za ostale informacije i ponude mozete pozvati na 0645449844.BITNO!!!----- Menjao bi druida za : rogua ili za elemental shamana(dolazi i ench u obzir)mada bi cuo i druge ponude!Sto pre se javite i dobijate 2 meseca game card!!!!!!

Edited by KosTiMIR
Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT ACC

Na acc-u se nalazi UD warlock 70 lvl. Nick: Sasic, Server: pvp Magtheridon EU

PvE gear: uglavnom epici iz karazhana i heroic badgeva. Craftovan full set Frozen shadoweave i Spellstrike set. Imam dosta hita i crita... moze da se bude i affly i destro. 1100 spell dmga...

PvP gear: 13k hp, 433 resi, 970 spell dmg.... to sve govori.

Lik ima dobru reputaciju na serveru, moze da udje u mnoge dobre gildove (ima ih puno), ali ja nemam vremena za raidove.

Imam oko 45 heroic badgeva, 2000 golda, primal nethera i ostalih reagenta...

Dosta epic ground mountova i normal flying mount... ali ipak to je lock (moze brzo da se izgrinda za epic).

Na acc-u imam BE paladina 50 lvl (Dzanki) i UD rogue 41 lvl... na istom serveru.

Lik nije nikad transferovan tako da moze slobodno da ide gde hocete.

To je ukratko to o mom acc-u. Prodajem ga za 130E. Menjao bi se za slicno gearovanog rogua (mora da je horde). I ostale klase dolaze u obzir, ali svi osim rogua moraju da su bolje gearovani.

Telefon: 065-446-1230 (samo horda)

Link to comment
Share on other sites

Imam NE huntera spremnog za prodaju ako dobijem neku pristojnu ponudu :D .

Ovako...sto se tice pve geara, uglvanom sam bio survival spec ( EW FTW :D ) i imam 892 agility unbuffed u gearu koji je na armory-u atm, a moze se staviti i drugo ranged wep( koristim vengeful longbow a imam i pusku od al'ara za extra 20agi i bow od vashj mada ga vise ne koristim...) i leather rukavice koje daju bonus 15agi tako da mogu da skrpim 936 agi unbuffed :D.

U surv specu imam 2254ap / 36% crit a kao MM/BM spec 2600+ ap i preko 33%crit. Uglavnom je to 3/5 t5 sa ranger general chestom i legs od voida( nikako da mi padnu legs od azgalora 8( ) s3 bow i melee weapons koje daju najvise moguce agi u igri(96 agi bez uracunatog talenta u survival tree). Imam jos brdo epica iz ssc/tk za druge specove, a od profesije imam armorsmithing/mining 375 ofc ( oko 4-5 rare epic recepta i 1 iz tempest keep-a belt of guardian, a napravio sam i chest od armorsmithinga i upgradovo na lvl 3 tako da sad imam BoP za duele sto je vrlo vrlo lepo :D). Imam epic mounta(nether ray/drake) i oko 1500+ golda atm...Sto se tice pvp geara imam full vengeful gear( fale shoulderi ali ja se nadam da ce biti sledece nedelje :D ) i oruzja ( vengeful axe i longbow) i naravno full vindicator +15k honora koje sam izgrindo kad mi je bilo dosadno :D . To je 415 resilience sa 2.1kap i 34% crita 12k hp kao MM spec u pvp gearu. Imam MH/BT attune i lik je guildu koji radi BT atm pa se skuplja jos geara :D .Char je na xavius pvp realmu i spreman je za transfer. Imam jos dosta low level altova ali najvise igram prista atm ( 45lvl dragonmaw realm).

To je u sustini to....nadam se da cu dobiti barem neku pristojnu ponudu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...