Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozz ljudi....

Hocu da prodam WOW, TBC accaunt sa 70 orc warriorom full epic gear i 70 tauren shamanom i locka 40 lvl...70ice su na dunemaul a warlock na sylvanasu...ako ima neko ko je zainteresovan neka mi posalje ponudu, a za sve ostalo cemo se dogovoriti...

cakani8@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

powerlvling,grindanje golda,farmanje honora itd itd itd...

farmujem gold na vashem acc 500g / za dan samo ako nije neka holy ili resto klasa 70 lvl ofc 600din=500g (manje vishe :D)

farmujem honor 1200din=20k honora / za dan (manje vishe :D)

za powerlvlovanje i budzenje profesija treba da se dogovorimo

kontakt: e-mail: zelish_me@yahoo.com

MSN: zelish_me@yahoo.com :D

nadam se da cemo poslovati

Edited by shumski
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WOW+TBC acc za isti imam sve potrebno znaci mail sq pass sn sve...

Na acc imam sledece :

BF Pala 70 lvl :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Mantys(+ jos neki epici po torbama)

Orc Warr 70 lvl :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Stock

Ud Priest 54 lvl :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn%27Qiraj&n=Rhastah

Eto to je odprilike bitno sto ima + jos nekih par stotina golda sve ukupno :D ima tu jos nekih low lvl charova totalno nebitnih .

Ako ste zaintereosvani :

mob:064/240-01-78

mail:bilicdarko@yahoo.com ili ostavite poruku na rur-u

Cena je ... nemam pojma dogovoricemo se nesto :D

PRODATOOOOOO>>>>>

Edited by kebil
Link to comment
Share on other sites

WTS Blood Elf PALADIN Iwa

EU Server Laughing Skull Transferable

ARMORY

Imam CD key,SQA....

PVE:

Holy: 1633-1729 + healing (mix KZ,SSC,TK opreme, 1 t4,1 t5)

Prot: 499 Defense,12k HP unbuffed (KZ+crafted+quest rewards)

Retri: 1500 AP 25% crit

PVP:

HW head i shoulders za healing, Vindicator boots i wrist retri

JC i Mining 375,od rare designs tu su Bright living ruby,Luminous Noble Topaz,Wicked Noble Topaz,Dazzling Talasite,Sovereign Nightseye itd..

1800g,epic flying Netherdrake ,u gildi koja je stigla do Kael-a u TK(za MH attune fali KT vial,za BT attune fali prvi boss u MH)

contact:

msn iwanm@ns.sbb.co.yu

ili pm

[NS,BG,VS ili okolina ovih gradova]

Link to comment
Share on other sites

p0zz ppl....

Kupio bih nekog finog shamana ili priesta sa onako, do jaja gearom i da bude pvp server i da bude transferable i da mi date cd/sq/cd-key etc...

Dao bih max 150eura

KONTAKT:

PM

mail: filixpo@gmail.com ili moj mob: 062/11-82-825

I tako...

Edited by Eclippse
Link to comment
Share on other sites

WTS tauren druid lvl 70 a moze i trade za hordu na magtheridonu za lika priblizhne opreme (mage, rogue, warrior, lock, priest, dolaze u obzir)

realm: Neptulon

transfer: cd do 19. februara

account je uplacen do: 8. januara u ponoc

opreme:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...;n=Gnomewannabe

feral dps: full (epix) pve gear, 2.9k ap, 31% crit, 9.7k helta, 11% hit ratinga.

tanking: 15k hp, 24k armora, 30% dodge, 444 defence, uglavnom epix, tankuje ok sve gde sam bio do sad (karazhan, ZA, gruul, SSC i TK)

pvp healing: 300 resi, 1550+ healing, 10k helta, 9k mane, 150 mana regena u combatu

pve healing: skoro manje vishe isti kao pvp samo shto ima oko 1700 na healing

za sve opreme vazhi unbuffed. znachi karazhan, ZA, gruul, SSC i TK mozhe da se raiduje bez problema u svim opremama)

profesije: herbalizam 390, enchanting 337 atm ali ima dosta materijala da se dovrshi lvling a takodje su i svi zhivi recepti kupljeni do 375 skilla, first aid 375, riding 225

torbice: 20, 18, 18 i 24 slot herb bag kod sebe, a u banci sve 16 i 20 slot enchanting bag

reputacije su uglavnom revered i exalted (ima sve heroic kljucheve i karazhan key)

honor: trenutno ima oko 2k honora i 1k arena poena (posle reseta imace oko 1.6k) i ima dosta markova iz pvpa.

na liku je oko 500g, al na banka altu ima brdo potiona, elixira, flaskova, cveca i ostalog.

od mounta ima: epix kodoa, av mounta i raptora; od flying samo obichnu flying formu.

na accountu ima josh dosta altova i ostalog koji su manje vishe nebitni.

od accounta imam mail, sq % a.

cena 150 evra

kontakt: kovacevic_nikola@msn.com (email i MSN), 063/173-64-59

ako sam zaboravio neshto da napishem, slobodno pitajte.

bump

Killy: au zelim svojih 100mb nazad

Link to comment
Share on other sites

Ako ima neko zainteresovan da kupi 8k golda na wowgoldsajtu i posalje mi na moj account, za uzvrat dobija : hunter 70lvl Troll female ....karazhan geared server : Dunemaul horda ofc, i warrior 65lvl na drugom realmu.dajem Cd Key ,SQ:A , change mail.........i sve ostale podatke.

Postoji Mogucnost da tradujemo,saljite ponude pa ce mo videti :d

mob.064-261 14 15

msn : ffsrogue@hotmail.com

ili PM ovde.

pozzz

Edited by rogonja
Link to comment
Share on other sites

Poz svima.Prodajem lika druida ime Lilika server Twisting Nether (Alijansa)

Ovako,od pvp opreme ima full vengeful i sve vindicator iteme sa bt soketima i odgovarajucim enchnatima (11.5k hp no buff i 375 resilijensa max je 501) po 100 markova iz pvp-a i nesto malo honora al ima sve tako da ni ne treba (4k arena poena)

od pve opreme ima 3 dela t5 1 deo t4 i crafted engineering glavu,i oslale off set stvari iz za/mag/ssc/eye sve nasoketovano i enchantovano

skill engineering 375,herbalisam 375,first aid 375,epic fly mounta i nesto feral opreme

ima kljuceve za sve heroice i bt pre q

transfer nema cd-a

Cena je 350 evra,za vise informacija 064-34-94-752 ili na e mail kokosipapaja@yahoo.com

Edited by nemac33
Link to comment
Share on other sites

Ovako prodajem Priesta i Roga na istom Accountu. Imam original cdove, Secret question i sve sto ide uz to. Moze i odvojeno ako zelite samo jednog pa ga prebacite na svoj account.Na trade ne pristajem. Sylvanas server Allianca oba 70 lvl ofc.

Rogue je 3/5 vengfull i 2/5 mercilles sa engi i miningom 375. Takodje poseduje 280 % flying sa nether drakom i rayom. Poseduje elekk i sve ostale alliance mountove. Takodje 2600 arena pojena nepotrosenih. Link na armory http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Unkillable Extra reputacija na serveru, takodje exalted sa skoro svim zivim sto je neophodno. Poseduje full epick pve gear takodje.Atm je pvp arena gear.

Takodje prodajem 3/5 vengefull Disp/holy priesta A u sredu verovatno uzimam s3 shouldere. Epick flying 280 % i elekk. Alch i Herb 375 skill master transmute (sto procuje ko ludo) tako da necete imati problema sa goldom . Na accu imam oko 1k golda i pune banke epicka za shadow i pve healing link na armory http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...;n=Unforgetable.

Cena po dogovoru i zavisi od toga sta kupujete. 063 / 7338-798 kontakt telefon.

Prodato

Edited by Unforgetable
Link to comment
Share on other sites

Prodajem shamana na boulderfistu,ime je Rhasta.

Imam full merciless za resto sa full honor gearom,i jos pve gear(t5,nesto iz Mh,itd)

4/5 Vengfull,vengfull mace i merciless shield,pun honor gear,i battlemaster trinket. (Ovo je gear za elemental spec)

Za enhancment samo kara gear.

2500 golda bez epic mounta,

Atunnovan za MH i BT.

Ako ima nekih pitanja,posaljite PM.

Cena je otrpilike oko 400-500 evra.

Link to comment
Share on other sites

Menjao bih gnome frost maga (crhomagus) pvp server koji ima sledecu opremu

merciles kapu sa focus meta socketom i reverd shatar ench

vindicator neck,merciles sholdere sa exalted scryer enchentom,pvp back,gladiator cheast,veteran wrist,vengful hands,gladiator legs,veteran waist,veteran boots,vindicator ring , veteran ring , 20 resilience pvp trinket , spell dmg trinketo od badgeva (imam i trinket koji puni helt i daje 34 resilenca) vengful dagger ( za koji treba 1850 personal rating) off hand gladiator i gladiator wand.. 1100 pojena za sada cuvam za sholdere.. leadr sam 2 time jedan od ta dva je 3v3 od 1908 ratinga 5v5 1800 ratinga,900 spell dmga 400 resilenca i 10,2 k hpea najbolji socketi i enchentovi u igri (Jedino nemam bt sockete jebga^_^)obican fly mount,od pve geara imam samo fire gear t4 legs , t4 ruke , inferno waist i staff of inifinity misterys, menjao bih ga za tauren druida resto, da ima slican gear nemojte ni da pokusavate ako imate plav gear ili full gladiator :P ) undead prista discp ( xfair pribliza gear mozda malo manji) i resto shamana ( resto ili ele gear) mora da bude na pvp serveru i da nema cd na transferu... acc je uplacen pre 3 dana ... do 25 marta tako nesto pa ocekujem isto i na drugoj strani : )imam sve informacije cd key.. security q etc etc,ocekujem isto i kod vas.Beograd

kontant na kuza-sara@hotmail.com ili 0649925084

Edited by kuza
Link to comment
Share on other sites

prodajem DRUIDA horda SYLVANAS server , BALANCE spec , 3 vengefula , merci sholdere i uskoro veng legse, sve vindicatore, sto znaci 850 spell dmg, 10850 hp,390 res.

pve balance gear - t5 legs , boots preko bedgeva etc etc sve u svemu 1000 spell dmg .u guildi koja radi ssc / tk .

extra reputacija na serveru,imam 1750 golda, enchanting 370, i imam malo feral i resto opreme u banci .

imam sve podatke za acc secret qeustion itd,account je aktivan do 8 februara.

cena po dogovoru , saljite ponude 064 / 229 26 39

i prodajem warlocka burningtime 50 eura , orc, ima tailoring / enchanting od geara 2 gladiatora vengefull legs i oko 700 arena poena u steku , ostalo plavo. do 3 februara uplacen acc

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Prodajem shamana na boulderfistu,ime je Rhasta.

Imam full merciless za resto sa full honor gearom,i jos pve gear(t5,nesto iz Mh,itd)

4/5 Vengfull,vengfull mace i merciless shield,pun honor gear,i battlemaster trinket. (Ovo je gear za elemental spec)

Za enhancment samo kara gear.

2500 golda bez epic mounta,

Atunnovan za MH i BT.

Ako ima nekih pitanja,posaljite PM.

Cena je otrpilike oko 400-500 evra.

OMG?RHASTA THE ALMIGHTY TROLL

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Pozz ppl :D

Imam NE huntera spremnog za prodaju ako dobijem neku pristojnu ponudu :D .

Ovako...sto se tice pve geara, uglvanom sam bio survival spec ( EW FTW :D ) i imam 892 agility unbuffed u gearu koji je na armory-u atm, a moze se staviti i drugo ranged wep( koristim vengeful longbow a imam i pusku od al'ara za extra 20agi i bow od vashj mada ga vise ne koristim...) i leather rukavice koje daju bonus 15agi tako da mogu da skrpim 936 agi unbuffed :D.

U surv specu imam 2250ap / 36% crit a kao MM/BM spec 2500+ ap i preko 32%crit. Uglavnom je to 3/5 t5 sa ranger general chestom i legs od voida( nikako da mi padnu legs od azgalora 8( ) s3 bow i melee weapons koje daju najvise moguce agi u igri(96 agi bez uracunatog talenta u survival tree). Imam jos brdo epica iz ssc/tk za druge specove, a od profesije imam armorsmithing/mining 375 ofc ( oko 4-5 rare epic recepta i 1 iz tempest keep-a belt of guardian, a napravio sam i chest od armorsmithinga i upgradovo na lvl 3 tako da sad imam BoP za duele sto je vrlo vrlo lepo :D). Imam epic mounta(nether ray/drake) i oko 1500+ golda atm...Sto se tice pvp geara imam full vengeful gear( fale shoulderi ali ja se nadam da ce biti sledece nedelje :D ) i oruzja ( vengeful axe i longbow) i naravno full vindicator +15k honora koje sam izgrindo kad mi je bilo dosadno :D . To je 415 resilience sa 2k+ap i 33 % crita 12k hp kao MM spec u pvp gearu. Imam MH/BT attune i lik je guildu koji radi BT atm pa se skuplja jos geara :D .Char je na xavius pvp realmu i spreman je za transfer. Imam jos dosta low level altova ali najvise igram prista atm ( 45lvl dragonmaw realm).

To je u sustini to....nadam se da cu dobiti barem neku pristojnu ponudu, iako znam da zivimo u Srbiji :D

Ponude slati mailom na srbislavant@nadlanu.com

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju orc shaman

http://armory.wow-europe.com/character-she...don&n=Lucca

epic melee, elemental i resto gear

tipa full vengefull 505 resilenca u resto gearu i slicno

ima cd na transferu jos 2 meseca itd

cena 250e

ponude sve na

064 51 28 9 11

dakle sva pitanja koja imate ili pnude na taj broj

ne prodajem ja nemojte meni slati pm i na msn

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT Orc Shaman 70 lvl resto .... server PvP Magtheridon moze transfer ( najradije bi menjao za huntera ili sp )

u pvp gearu ima 390 resi 10.4k hp 1590 healing vengeful 2/5 merciless 3/5 5 vindicator itema

u pve gearu 1700 healing 210 mp5sec

700 golda na liku

ima obicnog flying mounta .... 22 badge of justice za info zovite na :

063-8992-188 ; msn : mita_crazy_hood@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTS Human Paladina, ime je vanjaxx, u pve gearu ima 1800 healing bonusa i 10k mane, char nikad nije transferovan, uz acc idu kutija, SQ, email...ja sam prvi vlasnik, to je to manje vise sve sto treba da znate :), kontakt tel: 064/9300-209

Edited by vanjaxxx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...