Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS ACCOUNT

Sylvanas PvP

Transferable

Warrior human female 70 pvp orijentisan (atm) name : Pwnator

~250 resili dobar krit odlican ap

Full veteran, legs vengeful

Sholder / hands mercilez i chest gladi

Ima fullepic tank gear

i dps gear je okej 170 hit 1800ap...

Imam neku zezanjciju od geara petove itd (brefest equiped ! ^^)

Ima epik flajinga itd

Imam honora na liku oko 10k ako ne greshim.

imam neke mutave altove tu al' su nevazhni

Imam jedno 3 dana played na banci name : Pwnbanka

Nudite realne cene ja neam ideju kolko bi moglo da koshta ovo moje chedo

kontakt na msn-u gh0sty90@hotmail.com

Kontakt preko maila qracitj@yahoo.com

Mozhe i ovde preko PM-a

Ako neshto nisam napomenuo a zanima vas slobodno pitajte.

Sry samo WTS!:O

Peace

Omgwtf BUMP!

Edited by Gh0sty

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

WTS tauren druid sylvanas KICPE , moonking , pvp gear ( 3 venge 1 merci 1 glad , svi vindicatori ) , pve gear 1000 + spell dmg t5 legs itd

u guildi je koja radi ssc 5/6 tk 3/4 , radi raidove kao dps. enchanting 370 , ima enchantovane fingere

pored moonking opreme ima nesto resto i feral opreme u banci .

acc je uplacen do 8 februara .

dajem ga za 170 EURA !!!!!!!!!! zajedno sa njim dobijate i warlocka burningtime , na drugom accountu *( uplacen do 3 februara )* ( lock je posebno 50 e )

064 229 26 39 za vise informacija

samo 170 eura !

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Cao svima....

Imam 70lvl muskog Draenei huntera na frostmane PvP serveru. Ima dobru kara/za i uskoro mag/gruul guildu koja redovno raida. Fali mu 4 itema do full-epick. PvE je igrach, karazan gearovan sa nesto manjim PVP gearom (3 gladiator itema, heavy sergant cloak, insigna of alliance i fali mu 200 arena pointa za Vengefull 2h axe)...

Ima dosta AP-a i ostalih hunter sranja, obicnog fly mounta, 3 ground mounta (macka, slon, jarac :D)

E sad, ja bi ovog huntera pre menjao nego prodao ( sto se tice zamene sve klase osim huntera dolaze u obzir), mada i za jedno i za drugo ponude saljite na PM ili mail Lukoica@hotmail.com

Nesto mi se baguje comp i ne mogu da ubacim armory link u ovaj oglas, tako da ga pogledajte na armory sami: Smradonja je ime na Frostmane serveru, ally...

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM:

Server Dragonmaw Horda:

Taba, lvl70 Blood Elf Paladin

Armory Link

3x Vengeful + full Gladiator + full Vindicator

1550+ healing

400+ Resilience

10.8k HP Unbuffed

17k Armor

450 Arena poena

Normal Flying

3000g

Slobodan za transfer

Server Chromaggus Alijansa:

Taba, lvl70 Dwarf Priest

Armory Link

Full Karazhan+ Epic gear

Primal Mooncloth Set

2x Gladiator

1870+ Healing unbuffed

Tailoring 375

Enchanting 375 + dosta retkih recepata.

1700 Arena poena

30.000 Honora

Epic Flying

Slobodan za transfer

Superfly, lvl66 Rogue

Armory Link

Xerz, lvl62 Hunter

Armoy Link

Ukupan gold na serveru: Moram da proverim. Bar 2k

--------

Svi likovi su na jednom accountu čiji sam ja lično vlasnik. Dobijate cd key, diskove itd...

Buyout 200e

KONTAKT

Telefon 063/8647187

E-mail: mtabic@yahoo.com ili mtabic@gmail.com

Msn: taba@beotel.yu

ili na private msg

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Imam NE huntera spremnog za prodaju ako dobijem neku pristojnu ponudu :D .

Ovako...sto se tice pve geara, uglvanom sam bio survival spec ( EW FTW :D ) i imam 892 agility unbuffed u gearu koji je na armory-u atm, a moze se staviti i drugo ranged wep( koristim vengeful longbow a imam i pusku od al'ara za extra 20agi i bow od vashj mada ga vise ne koristim...) i leather rukavice koje daju bonus 15agi tako da mogu da skrpim 936 agi unbuffed :D.

U surv specu imam 2250ap / 36% crit a kao MM/BM spec 2500+ ap i preko 32%crit. Uglavnom je to 3/5 t5 sa ranger general chestom i legs od voida( nikako da mi padnu legs od azgalora 8( ) s3 bow i melee weapons koje daju najvise moguce agi u igri(96 agi bez uracunatog talenta u survival tree). Imam jos brdo epica iz ssc/tk za druge specove, a od profesije imam armorsmithing/mining 375 ofc ( oko 4-5 rare epic recepta i 1 iz tempest keep-a belt of guardian, a napravio sam i chest od armorsmithinga i upgradovo na lvl 3 tako da sad imam BoP za duele sto je vrlo vrlo lepo :D). Imam epic mounta(nether ray/drake) i oko 1500+ golda atm...Sto se tice pvp geara imam full vengeful gear( fale shoulderi ali ja se nadam da ce biti sledece nedelje :D ) i oruzja ( vengeful axe i longbow) i naravno full vindicator +15k honora koje sam izgrindo kad mi je bilo dosadno :D . To je 415 resilience sa 2k+ap i 33 % crita 12k hp kao MM spec u pvp gearu. Imam MH/BT attune i lik je guildu koji radi BT atm pa se skuplja jos geara :D .Char je na xavius pvp realmu i spreman je za transfer. Imam jos dosta low level altova ali najvise igram prista atm ( 45lvl dragonmaw realm).

To je u sustini to....nadam se da cu dobiti barem neku pristojnu ponudu, iako znam da zivimo u Srbiji :D

Link to comment
Share on other sites

Kupujem za ortaka:

-NE FEMALE drooda

-NE ili Human Female Roga

-NE ili Human Female Priesta

-NE female ili dwarf male hunta

-Shamyja, svi sem male drenai

Pozeljno je da likovi budu na pvp serveru, 55lvl+, da budu neki od ovih gore navedenih clasa i rasa, acc da ima promenu maila, SQ, CD-key i ostala sranja koja idu uz to. Dajem do 100e. Ako je nesto stvarno dobro idi doplata ofc. Kontakt ndjokic@Inffo.net ili decius7500@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTS Resto Shaman lvl 70 Hamarush PVP Server

Sve Key za heroic imam

Kharazan attunmend

1k golda na accountu i jedno 1k golda u banci i na altovima

Kharazan/Heroic Enchantment i Elemental oprema

Resto : Full vindicator ,3x Vengeful ,2x Gladiator ,Gladiator main hand,Merc Shield ,battle master trinket 88healing done

1.5k arena poena ustekano, 20k honora ,440 ressiliance kad koristite lesser healing weave 466 resilience,11k HP ,9k Mana ,1700healing done ,Najbolje gemove u igrici epic sam stavio i imam jos u banci...sve enchante imam etc....

Ima Spreman transfer imam sve podatke oko accounta SQ etc i account je produzen do 22 februara

Tradeovo bi za : Priest-a ,Warlock-a ,Rogue :Slican gear ako nije sa istog servera doplata za transfer,ako je bolji gear nemora :p

Contact : 063/291-43-46 Nemanja ili na Nemanjacs@hotmail.com MSN

/BUMP

Edited by Redstar-Bruceleeffs
Link to comment
Share on other sites

prodajem acc sa 3 lika na frostmane-u(alijansa):

NE Priest sa 1100shadow dmg i 100haste..ima opremu za pvp sa 370 res 10400hp bez buffova..sa holy opremom ima oko 1900heal..ima ench i shadow tai sa mnogo retkih patterna i formula(375 oba ofc)

Spisak rare craft-ova

Shammy sa opremom za sva 3 specca(enh 1200 ap,23% crit;ele 519spl dmg,23%crit;resto 1300heal,150mp5)..takodje ima i pvp opremu sa 240res i 10600hp bez buffova..bs(master hammer/drakefist hammer i deep thunder/ i mining(oba 375)

Spisak rare craft-ova

Frost Mage sa700 spl dmg,inace farming alt sa 375 herb i 370 jc

ima oko 1000golda i na priestu..sva 3 lika imaju ground epic mount i normal flying

1 lik na daggerspine serveru(horda):

BE Rogue(57 lvl) shadowstep specc sa 200g..jos pola lvl-a za 58 i outland..

acc istice 8marta

priest 100e

shammy 100e

mage 100e

rogue 50e

--------------

ceo acc 300e

ako hocete transfer vi placate extra troskove..

063/150-8441

Edited by Run Jah
Link to comment
Share on other sites

(Hybris) LVL 70 dreanei female paladin, Boulderfist pvp

Retri gear: 2/5 vengefull 2/5 gladiator, s2 shoulderi...svi ostali pvp itemi (boots,rings,belt,bracers,neck) s1 2h sword, enchanti itd...

Holy gear: 5/5 gladiator, svi pvp healing itemi, s1 shield i s1 healing mace, enchanti...

Na liku ima 380 arena poena i ~20k honora ustekano. Epic ground mount ali je bez fly mounta.

transfer moguc... Ja sam vlasnik acc, kupac dobija sve potrebne podatke.

Ponude slati iskljucivo na PM.

P.S. ovo nije prvi acc koji prodajem, tako da nema da brinete oko sigurnosti i sl. Edu (lunatic) moze da potvrdi kako je prethodni transfer prosao i da li je imao ikakvih problema... Acc je na moje ime.

100e

*edit*

pre nedelju dana sam postovao da je acc prodat ali ipak trade je propao tako da je o5 aktuelan...

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

WTS acc - orc shaman

Lik ima 4/5 gladiator elemental seta,glad gavel,veteran bracer,11k honora i 1300 arena points

Od profesija ima JC 363 i mining 375

Ima normal flyin i epic ground monta

Pored ovog ima i blue/gree enha i resto set

Ima jos par likova manjih levela.Uz acc ide i SQ,promena emaila.Lik je spreman na transfer(nikad nije)

Acc je aktiviran do 20 februara.

Ukoliko ste zainteresovani PM me da se dogovorimo oko cene.

-Beograd icon_smile_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT Orc Shaman 70 lvl resto .... server PvP Magtheridon moze transfer ( najradije bi menjao za huntera ili sp )

u pvp gearu ima 390 resi 10.4k hp 1590 healing vengeful 2/5 merciless 3/5 5 vindicator itema

u pve gearu 1700 healing 210 mp5sec

800 golda na liku, 8k honora 450 arena pts

ima obicnog flying mounta .... 22 badge of justice za info zovite na :

063-8992-188 ; msn : mita_crazy_hood@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

cao drustvo

PRODAJEM ili MENJAM

za TAUREN druida NE druida male lvl 70 ime je Knez na Burnig Blade realmu , PVP gear , ima sve resto (1600 + ) i dps iteme koji se mogu kupiti za honor i neke iteme iz arene, epic fly formu i epic pticu i oko 2k golda i plus puna banka ..

dajem i Mage lvl 70 na istom realmu i oko 1k golda sa 4 gladiator dela..njega sam igrao kad mi dosadi druid tako da nije full epic a sluzio mi je vise za farmovanje jer znate da resto druid bla bla bla...

account je do 25 marta produzen

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...lade&n=Knez

prodajem ovog da bi odmah kupio horde druida tako da cena mora biti takva da mi to bude izvodljivo a ne ocekuujem ovoliko dobrog druida ;))

ipak dajem 2 lvl 70 i ne trazim neku zverku od druida pa ce se valjda naci neko zainteresovan ostavite pm ili bacite mail

sad ste vi na redu ;)

Edited by RadeRU
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 level Night Elf rogua Armory link...ili menjam za undead rogua, pozeljna slicna oprema, PvP server obavezan!

Vise informacija na pm!

Edited by vlada92

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

P.S. ovo nije prvi acc koji prodajem, tako da nema da brinete oko sigurnosti i sl. Edu (lunatic) moze da potvrdi kako je prethodni transfer prosao i da li je imao ikakvih problema... Acc je na moje ime.

Upozorenje potencijalnim kupcima zbog korisnika Lunatic (aka. Edu). Uzeo je natrag svoj account koji sam dobio u zamenu sa njim gde je bio Shaman Kayfunk na frostmane serveru. Mesec dana po zameni logovao se na msn, ostavio poruku kako je to uzeo natrag i nestao. Samim tim, taj isti korisnik ne moze niti sme da ikome garantuje za bilo sta jer njegova dela govore dosta vise od reci.

Link to comment
Share on other sites

Upozorenje potencijalnim kupcima zbog korisnika Lunatic (aka. Edu). Uzeo je natrag svoj account koji sam dobio u zamenu sa njim gde je bio Shaman Kayfunk na frostmane serveru. Mesec dana po zameni logovao se na msn, ostavio poruku kako je to uzeo natrag i nestao. Samim tim, taj isti korisnik ne moze niti sme da ikome garantuje za bilo sta jer njegova dela govore dosta vise od reci.

Istina je da sam uzeo posle trade. Ti si mi dao account be ikakvog podatka, posle 2 nedelje neko promeni pass na taj acc i ja nemogu nista uraditi. Ti si reko da samo ti znas Secret answer/cdkey/i da samo ti imas mail. Kad sam ti potrazio te podatke, ti si reko da nemas to i da nisi ti uzeo acc i da to nije tvoj nego od nekog tvog rodjaka itd. I naravno da si ti na kojeg sam sumnjao da mi je uzeo acc i naravno da sam uzeo natrag moj acc.

Sorry za offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao korektan odnos sa Edu-om, imao je priliku da me odradi vishe puta i nije to ucinio, zato mi je tesko da poverujem da je imao nameru da te bilo kako prevari...

Isto tako mislim da je i Killy trade-ovao sa njim ranije i nikad nije imao problema, sta ti to govori, ko je u tvom slucaju bio neodgovoran?

sry for offtopic (ako se uopste moze nazvati tako) ali necu da coveku napravi problem bez razloga.

p.s. keyfunk je warlock koliko ja znam.

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Postaje opasan off-topic a ja se osecam duznim da odgovorim sa obzirom da pojedine informacije aluziraju na to da ja zelim decka da na neki nacin uvredim. SQ/SQ su itekako poznati i putem msn-a sam ti ih dostavio kako su i meni dostavljeni. Nikada nisam rekao ciji je acc i dal je moga rodjaka ili nije, ime druida je bilo Filler kao i oduvek. E-mail je promenjen sa kicurinac@gmail.com na taj edmondberani[at] bla bla... Kada se desilo to sto se desilo nisam imao predstavu uopste, niti sam bio obavesten o tako necemu. Samo je uzet nalog natrag i dostavljene mi 3 recenice na msn dok sam bio online i potom je covek otisao off-line, to je sve.

Opet, sry za offtopic, ali ipak imam svoj obraz i ne zelim da svako pisha po njemu kad mu se digne. Jedino mi je zao sto sam promenio kompjuter od tada pa nemam log-ove, ali prvom prilikom cu ti sve dostaviti na pm. Nisam se nasao uvredjen za taj account jer je bila zamena, stavise da sam znao sta se desilo naravno da bi ga dobio nazad, ali ipak mislim da sam trebao biti imalo ispostovan i da mi kazes sta se desilo i da padne dogovor, toliko od mene. Uostalom, i da nisu postojale informacije (koje su postojale) ti si prihvatio taj acc? ...

p.s. postoji opcija za promenu imena, od skoro. originalno ime je Kayfunk orc shaman, sa frostmane pvp servera, eu.

Edited by Fillerco
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Prodajem Elf Druida na Emerissu

Gear : Duze vreme je bio Feral orijentisan ali i restro gear isto tako i balance. Evo kratak spisak: 3/5 t6 za feral (chest,gloves,shoulders), 4/5 t5 (head,shoulders,legs,gloves), 5/5 t4, Cursed Visions of Sargeras (Illidan head), s2 mace, staff iz Hayjala, ap trinket iz ZA i dodatni necks / rings / trinkets and ostalo, isto tako imam i feral pvp gear od kojeg ima 4/5 Merciless + full vindicator za ferala; Healing gear now: u pve ima oko 1814 healinga i nekih 300 mana regen a isto tako ima i 4/5 Vengefulla (shoulders,chest,gloves,legs) + s3 mace za healing i ceo vindicator i healing trinket sto daje + 1750hp; Balance gear toga imam nesto sto sam uspeo da uhvatim (itemi koji nikome nisu trebali).

Jos uvek je u guildu koji cisti BT i Hayjal za 2 dana svake nedelje samo kao non raider status.

Najbolji deo druida je to sto ima Raven lord mounta.

Spreman je za transfer

Cena: ispod 500 eura nebi da ga dam

Email: wowmilos@yahoo.com ili MSN nynmilos@hotmail.com

Broj, samo zvati do 2 sata : 0637014652

Edited by Nyne
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...