Jump to content

voodoo_ vs MTV


Guest

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbte sada sam procitao ovih dugih dugih 4 stranica i sve je to lepo sto hejtujete jedne druge , nepodrzavate ni jednog od svega toga sto je neko izneo . Zasto se jednostavno nepomirite da svako fura svoj trip i da su ukusi razliciti jbte .Ja na primer slusam Techno i volim sve pravce i najvise ga gotivim jer je taj pravac muzike za mene ono mogu lepo da pobegnem na trenutak od stvarnosti i da razmisljam o necemu , i da se opustim pre svega. A u isto vreme volim metal,rock, ali ga slusam samo slabijim intezitetom jbga neodredjuje meni mtv ili neki lik sa foruma ovde sta cu ja da slusam , nego moj um i moj ukus .

EnD

Link to comment
Share on other sites

cristinaLacuna%20Coil.jpg

ScabbiaCristina.jpg

^Dovoljan razlog da volim metal

i eto tako zbog ovakve neke bagre

IronMaiden.jpg

vise volim metal

nego:

michael_jackson9.jpg

i

dismissed.jpg

I sta cemo sad Intruder?

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam propustio, jutro je. Nije mi jasno zasto je vazno ko sta slusa i zasto je topic presao u te vode? Zasto ja gledam MTV ? "Cribs

i ribe u spotovima. Samo zbog ovog zadnjeg bi gledao nesto od tih programa. Ako zelim da slusam ima mali milion stvari koje mogu da iskopam u zavisnosti od raspolozenja.

@SATAN-4

Stavovi ti toliko odudaraju od pojave i nastupa da je to kriminalno.

@rockdudbg

A koliko ti imas godina, posto svaka 5 recenica ti ima neko godiste u njoj ?

Kakve veze imaju godine i nacin na koji je Pera, Mika i laza ponasaju ? Imao sam ljude koji su 35+ a neki od 15+ imaju vise zrelosti od njih.

Ti ko neki ratni veteran, prdis kako neko treba da se ponasa i sta da slusa sa 20+ godina. A ti licno imas 17, a 90% ljudi ovde se igralo u pesku dok si ti jos bio u caletovim mudima. Zato batali prozivanje "dete","detinjast","nezreo" itd. kad ti sam treba jos da sazris.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Zasto se jednostavno nepomirite da svako fura svoj trip i da su ukusi razliciti jbte .Ja na primer slusam Techno i volim sve pravce i najvise ga gotivim jer je taj pravac muzike za mene ono mogu lepo da pobegnem na trenutak od stvarnosti i da razmisljam o necemu , i da se opustim pre svega. A u isto vreme volim metal,rock, ali ga slusam samo slabijim intezitetom jbga neodredjuje meni mtv ili neki lik sa foruma ovde sta cu ja da slusam , nego moj um i moj ukus .

EnD

[claps] o tome i pricam.

@SATAN-4

Stavovi ti toliko odudaraju od pojave i nastupa da je to kriminalno.

Izgleda da nisam razumeo.Mi se poznajemo ili se to odnosi na moj prvi normalni post na rur (tako su mi rekli [:)] )

@ intruder

azis.jpg

Da vise volim metal

sinister.jpg

Link to comment
Share on other sites

@rockdudbg

A koliko ti imas godina, posto svaka 5 recenica ti ima neko godiste u njoj ?

Kakve veze imaju godine i nacin na koji je Pera, Mika i laza ponasaju ? Imao sam ljude koji su 35+ a neki od 15+ imaju vise zrelosti od njih.

Ti ko neki ratni veteran, prdis kako neko treba da se ponasa i sta da slusa sa 20+ godina. A ti licno imas 17, a 90% ljudi ovde se igralo u pesku dok si ti jos bio u caletovim mudima. Zato batali prozivanje "dete","detinjast","nezreo" itd. kad ti sam treba jos da sazris

Godine sam spomenu jer je cesto prizovanje tipa:"Ma sta ti znas,imas xy godina,ja sam to proso,ti si bla,bla...."...pa kad su sve to prosli valjda imaju dovoljno mozga da razaznaju neke stvari...pocinje da smara to,zato sto kada primete da neko mladji kaze nesto,odmah to odbacuju zbog godina,i ne gledaju sta je napisano...

@ Ivan_tm:Ti ne samo sto si bezobrazan,nego si i glup.Ne postoji topic a da ti nekom od admina ili moderatora nisi podrzao "DADADADA,COOL,AL SI GA ZAJEBAO"...uvlacis se odredjenim ljudima u dupe,i pocinjes mnooogo da smaras...popeo si mi se vishe na qrac bre...ti ko da nemash svoju glavu...

Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

uf kako volim tehno

dj%20Diva.jpg

a kako da prosto ne zavolim metal

cannibal_corpse_bloodthirst_a1.jpg

sad vi metalci ispadate jos gluplji realno,kao kacite slike ochetkanih likova za izlozbu duge kose i jos pride jednu kao lepojku,pa zbog cega vi onda to slusate...zato sto su tako lepi i lepe?Zbog cega vam smeta Majkl,koji zivi za fajt...?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sacu lepo da citiram sebe

Ko si ti da mene ocenjujes i ono sto ja slusam na konto toga sto si skinuo par pesama sa neta?To mozes da diskutujes sa zabom,gostom i tvojim drustvom mene tvoje misljenje NE ZANIMA.Zasto?Pa na to su odgovorili ljudi postovima pre mene.Znaci bole me uvo sta ti mislis o meni,da ja vodim racuna o tome sta svaki balavi no life retard misli o meni poludeo bi.Stoga je apsurdno da postujes bilo sta.Znaci ja sam mislio da su neki drugi ljudi gluplji od tebe ali ti si dobio medalju grinzorda na forumu.

Ovakvo stvorenje je upravo ono o cemu sam pricao sto je najveci problem metala POZER koji nakon sto pokaze svoj bunt prema drustvu,pljuje na taj isti blek i ded metal.

Meni je recimo bezveze da ide jedan te isti ritam iz ves masine sa bitovima koji izbijaju rebra i unistavaju mozak na zurci na kojoj su svi po koksom/ekserima/pajdom i sl.Ali me boli uvo.Jel njima lepo?Jeste i meni je lepo ne serem po njima jer ne volim taj nacin zivota.Prosto slusaju psy ja slusam metal i opusteno.

Pre svega ko si ti da rasudjues da li ja imam zivot? Kolko ti mene znas zapravo? Video si me na par turnira, i znamo se dugo, ali sa turnira, sto je po meni retardirano da pises ove gluposti, jer sam mislio da bi trebao da imas malo postovanja al' okej jer svaki put kada smo se videli smo pricali i zajebavali se.

Ja ne prelazim sa jedne vrste muzike na drugo da bi se stapao u drustvo... Ja prelazim samo zato sto mi se dopada vrsta muzike koju slusam, jednostavno mi prija. I dok god mi se dopadao death/black metal sam slusao isto. Nadam se da to tvoj pileci mozak razume. (iako sam obecao sebi da necu da se spustam na tvoj nivo "inteligencije")

Reci mi gde sam direktno parafrazirao tebe kao nekoga o kome ja pisem, ja sam samo rekao da pisem o muzici koju ti vudu i ostali slusate, koju sam i ja slusao, i jednostavno pisem svoj utisak o necemu, kapiras?

Kazes da te moje misljenje ne zanima? Sto pises ove gluposti onda?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

nego neku kojoj treba spot sa 50 riba i 100 sisa da bi se progurao.

upravo to

i zajebite to kacenje slika volim neku muziku zbog muzike ne zbog toga kako izgleda neko ko je peva, ffs.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Neko je pomenuo da muzika treba da bude beg od realnosti... To ne valja, ti time ne razresavas potpuno problem, taj problem bezi u tvoju podsvest i od njega moze da se razvije neka bolest, najbolje je resiti svoje probleme sam, a ne bezanjem od njih...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@ ivan tm

cenim da ces mu popusiti ako jos jednom baci neki hejt, a ?

@ Ivan_tm:Ti ne samo sto si bezobrazan,nego si i glup.Ne postoji topic a da ti nekom od admina ili moderatora nisi podrzao "DADADADA,COOL,AL SI GA ZAJEBAO"...uvlacis se odredjenim ljudima u dupe,i pocinjes mnooogo da smaras...popeo si mi se vishe na qrac bre...ti ko da nemash svoju glavu...

Hvala vam, obojici.

lazo, ne vole te metalci, sad si najebo.

Reci, koji sam car. [roflmao]

Edited by Ivan_tm
Link to comment
Share on other sites

opa, klekni, zazmuri, zini [:)]

progutaj

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja ne prelazim sa jedne vrste muzike na drugo da bi se stapao u drustvo... Ja prelazim samo zato sto mi se dopada vrsta muzike koju slusam, jednostavno mi prija. I dok god mi se dopadao death/black metal sam slusao isto. Nadam se da to tvoj pileci mozak razume. (iako sam obecao sebi da necu da se spustam na tvoj nivo "inteligencije")

Ajde malo skroluj gore pa procitaj par puta sta sam napisao.Ako ne budes shvatio,pobaj opet za par godina.

Neko je pomenuo da muzika treba da bude beg od realnosti... To ne valja, ti time ne razresavas potpuno problem, taj problem bezi u tvoju podsvest i od njega moze da se razvije neka bolest, najbolje je resiti svoje probleme sam, a ne bezanjem od njih...

@ gruja

http://content.karger.com/ProdukteDB/produkte.asp?Doi=50709

btw sad cu ja da ispadnem kako mrzim tehno i sl.Ne realno suoci se sa realnoscu.Mozemo da se napusavamo do sutra,svako ima svoj ukus.

Lazar has spoken.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...