Jump to content

The Burning Crusade topik


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja imam samo TBC nemam wow obican instaliran :(

Btw, kako sam uzo TBC, lego da spavam u 22:00 15.januara 2007, otiso normalno na posao 16.januara u 07:00, reko Poslovodji da ranije moram da izadjem oko 12:00 sati - pustio me. Dolazim kuci, okreno broj telefona svoje firme, izdiktirao mi kolega CD Key, upgrade, login - nisam moro da instaliram TBC i evo 60 lvl sam 1/3 napuljenog XP-a i tako cu dok sam na civilnom sluzenju biti Role Player radim po koji quest nigde se ne zurim kao kad sam kreno sa igram obican World of Warcraft. Meni je trebalo 21 dan za 60 lvl tacno, potrudicu se da mi lvlovanje od 60-70 bude vishe duze i uzbudljivije, polako nigde se ne zurim...

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja imam samo TBC nemam wow obican instaliran :(

Btw, kako sam uzo TBC, lego da spavam u 22:00 15.januara 2007, otiso normalno na posao 16.januara u 07:00, reko Poslovodji da ranije moram da izadjem oko 12:00 sati - pustio me. Dolazim kuci, okreno broj telefona svoje firme, izdiktirao mi kolega CD Key, upgrade, login - nisam moro da instaliram TBC i evo 60 lvl sam 1/3 napuljenog XP-a i tako cu dok sam na civilnom sluzenju biti Role Player radim po koji quest nigde se ne zurim kao kad sam kreno sa igram obican World of Warcraft. Meni je trebalo 21 dan za 60 lvl tacno, potrudicu se da mi lvlovanje od 60-70 bude vishe duze i uzbudljivije, polako nigde se ne zurim...

loladin again?

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Brat posle par sati igranja, dobio ovo: Blade of Misfortune, lv60 TBC BoE blue koji (po thottbotu i allakhazamu) ima ~0.5% drop od par vrsta mobova u Hellfire-u. Super statsi, shta-vishe imba i kul unikatni art. Prodao, za manje od 5 minuta, za 600g na AH. Mogao je opushteno 1k golda koliko vidim.

Takodje, dropovao mu neki Cloth head, brutalan.. u ranku sa t2 ako izbacimo set bonuse. Uzas. Fokusirajte se na: lv59 i green a po statsima mozda malo loshiji od t2 dmg headova. =)

Link to comment
Share on other sites

23 sata igranja :P drugi lik na serveru lvl 64 :P iz . moje guolde prva budala 65 .

btw bloodstormu je lakshe on ima kineza debelog ... ja sam sam :(

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

video killijevu peachku :*

fala za sheep

svidja mi se sve za sada... sem shto imam fps -35325 gde god da odem i kolko god ljudi da ima.

p.s. najbolji xp u isntancama ako imate dobru grupu :]

heh [:)]

pa ti si trollz ! [:p]

sto se tice instanci potpuno je tacno

ako imate grupu koja moze konstanto da ubija kripove dobija se vise expa nego od solo kvestovanja

Link to comment
Share on other sites

ma najace,i sad ce kao da spava lol,zadovoljan sa uspehom ;p

lepse polako,natenane sa slascu nego odma da zabodes exp!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

batali onda i forum :P

Forum je najveca navlakusa za one koji kao prestaju/prestali da igraju ... dok sam tokom praznika bio mimo kompa, nisam na wow ni pomislio, znaci bukvalno me bolela patka :)

Vratio sam se, procitam wow sekciju, pogledao guild forum i evo vec razmisljam dal da igram opet. onako "malo i opusteno" ;p

Koja laz jebote.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Posto vidim da ovaj forum nije bio aktivan vec duzi period odlucio sam da postavim nekoliko pitanja.

Naime, WoW nisam igrao od oktobra 06 a ovaj TBC me je nekako zainteresovao pa bih zeleo da se vratim na isti.

Prvo sto me interesuje je da li je i koliko ovaj veliki expension promenio igru, uneo zanimljivosti u igrackom smislu ili je sve ostalo "isto sranje a drugo pakovanje"?!

DA li se novi limit od 24 igraca po raidu odnosi samo na instance u Outlandu? Ako da onda bih pitao da li je to dovelo do toga da gildovi imaju vise raidova trenutno aktivnih (posto u velikim gildovima se dogadjalo vrlo cesto ako ne i uvek da ljudi moraju da zakazuju svoje ucesce) sto je definitivno dobra ideja. Sledece pitanje se odnosi na istu stvar, a to je da li je raid od 24 lika doveo do toga da se cesce dobijaju itemi (posto ih je manje)???

Da li terba mozda jos nesto da znam pre nego sto ponovo pokrenem igranje WoW-a?

-----------------------------------------

за добру свињу нема лоше помије

Link to comment
Share on other sites

Ovo se zove BUMP

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...