Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... pa sto prilazis tim sto treniraju borilachke vestine, vidi kako eksplozivan udarac nogom ima, jel si ti normalan?

Gled'o odbojku, sad gledam ove skijaske skokove na travi, hilerius :) Ne secam se da sam ovo video skoro (ili nisam obratio paznju) ali ono, nema snega "ni od korova" a ovi se ubise od skakanja :)

Link to comment
Share on other sites

sinoc se nakrkao na slavi ko sepra i video se sa nekim ljudima koje nisam bash dugo dugo divio. pre toga palo pranje u stonom, koji sam deda jebote josh me bole ledja :( moracu da se aktiviram sa nekom teretanom/trchanjem/plivanjem skoro totalno mi je kondicija na 0.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sinoc se nakrkao na slavi ko sepra i video se sa nekim ljudima koje nisam bash dugo dugo divio. pre toga palo pranje u stonom, koji sam deda jebote josh me bole ledja :( moracu da se aktiviram sa nekom teretanom/trchanjem/plivanjem skoro totalno mi je kondicija na 0.

Stonifudbal? :) Cek bre, po meni je to jedan od najmanje zahtevnijih zajebancija, cak je i bilijar "teze" igrati ;p

Ivan> mislim da je vreme da se predstavim imenom :) Medjutim nije moglo bez _ :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Najeo se bureka ko prase i sada samo uzdisem. Moram opet kod zubara do koga mi treba cirka sat vremena cimanja pa onda na na fax da izvadim potvrdu i na kraju idem na trening na banjicu dakle prema nekoj racunici danas cu provesti oko 4 sata u GSP-u :( jebote bog...

Link to comment
Share on other sites

to znaci EKSTAZI. a u koka kolu stavljaju kokain.

bio danas opet na klizanju, tako sam sochno pao da me josh uvek boli bulja. vezbao sam kochenje i opa. fino sam se uhodao, samo mi trebaju neke ok klizaljke, onaj led se toliko izbrazda da pocne da ti bezi noga posle nekog vremena...spava mi se kao zmaju, da odradim jos nesto i u krpe ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

gledam moj omiljeni film (odnosno jedan od dva omiljena svih vremena ) na tv-u - Once upon a time in America, ugovorio sam klizanje za sledecu sredu i sada crtam neku devojku sa lepim usnama..... skoro pa odlichno veche.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Inace perd amnom je jos jedan bezbrizan dan :)

ajoj ;)

razmatram sve opcije danasnjeg dana, jedna od njih verovatno zahteva da idem put novog beograda, pa se nadam da nece padati nikakva kisha. Doruckujem lagano zbog radi toga sto sam se sinoc naj'o, i tako, cituckam forum, gledam sta sve ljudi mogu da pisu, i to ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...