Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svasta s' tobom gde da propustim BGW skupstinu :) Naravno da sam bio cak sam i par puta za mic izlazio :)

Nije me bilo nekoliko dana na forumu i onda dodjem, vidim ovako nesto i pocnem da vizualizujem - zamisljam Statora kako izlazi iz dela sale u kojoj svi sede sa majcom "Pingvin Srpski junak" i za govornicom freneticno brani tu i tu distribuciju Linuxa, a iz publike mu dobacuju "Izdajnice", "vise nisi pravi geek" i sl. Ne znam zasto, ali sam se solidno nasmejao sam sa sobom od ove vizualizacije [:D]

Jes, pa kad vidi Igora sa onim njegovim "ja sam odveć star ali i iskusan hohoho" izgledom, ode riba definitivno :)

Mislim da ti je sasvim dovoljno da dovedes Igora i da joj pridjes u autobusu sa spikom "Ako se ne smuvas samnom zavrsices sa nekim ovakvim likom". Ako na to ne padne onda je lezbejka.

Inace ova nedelja mi bila bas paklena, privikavam se na neke nove stvari, ali dobro, u perspektivi deluje jako pozitivno.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ali pazi ko mi kaze :)

Ono jebote ova dvojca su se svrteli u krug i ostavili me na identicnom mestu odakle smo i krenuli. Dakle igiju vise ne dajte volan u ruke :)

lol odlican je, moras da ga navodis svo vreme :) najbolje je da vozi posle pola 3, kada vise nema autobusa [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa realno AKO smo hteli da te odbacimo na sred 70og bloka trebali smo tamo gde je kruko izashao da napravimo polukruzhno i lepo kroz blok 45 i 44 da prodjemo do 70og (ili jt to 70a?) i onda prodjemo do tebe....mada realno odvezao te za duzhinu robne kutje i josh ono malo do ulice, sto e bolje nego da si ishao peshke kao sto si nameravao...a meni je uradio suprotno, umesto da skrene oma ka autoputu da ja izadjem dovezao 2 raskrsnice blizhe gajbi...statore vozio sam se na tvoj rachun vecheras =oD

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa fudbala u balonu :>

jbg nema termina ranije sve zauzeto

temperatura je bila ista kao sto je napolju tako da nije bilo bas prijatno za igranje , ako ne dobijem upalu pluca slavim \o/

samo sam se sjurio koliko do kuce sto brze da napravim uprzeno mleko i upalim radiator i naravno rur [:D]

Link to comment
Share on other sites

blago smoren...

cekam sutra, da vidim oce li taj wireless biti sutra, il tek u ponedeljak... i razmisljam koliko ce to ustvari biti strasno kad stigne...

ja nisam kao ostali useri... ostali ljudi se zasite posle mesec, dva, sest... ja znam da necu ni posle 2 godine...

omg, bolje da umrem :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ustao jutros pre osam. Neverovatno. Bio sam zapravo na fazon da se malo duze naspavam danas, ali ispade mi dovoljno do 8 (leg'o okolo 2), i onako, sve je bilo potaman. Sunce napolju, toplo unutra, bas kako treba. Sad da malo sredim radni sto pa da se spremim za utakmicu.

Na TVu Zikina sharenica, ja bih voleo da znam zasto ovo gledam. Medjutim, ima neka plesna grupa FLY koja tu densuje, a na TVu je potpisuju kao plesna grupa "флy". Eh te bolesti ;)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti je sasvim dovoljno da dovedes Igora i da joj pridjes u autobusu sa spikom "Ako se ne smuvas samnom zavrsices sa nekim ovakvim likom". Ako na to ne padne onda je lezbejka.

Inace ova nedelja mi bila bas paklena, privikavam se na neke nove stvari, ali dobro, u perspektivi deluje jako pozitivno.

Sta je butplug u obliku krastavca, a?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...