Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Jebeni Sierra Utilities mi je obrisao ceo sadržaj foldera "Igre".Da nisam imao System Mechanic da rikaverujem fajlove, nekom bi se najebao mile majke za sve obrisane sejvove.Counter-Strike je usrano govno.

Sierra Utilities to radi od svoje osnovne verzije. Cudi me da to nisi znao.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ja sad umesto da povracam negde na nekoj livadi razvaljen od rakije,sedim i cirkam pepsi i cekam ortaka za dotu.Btw ok se osecam povodm raskida,prosla me kriza.Hvala vam ortaci sto ste bili uz mene. [:)]

Chak si stigao i avatar da nacrtash. Ja stigao kuci, sad cu koju partiju wc3, pa na spavanje polako...umoran sam.

Link to comment
Share on other sites

ma ta slika beograda izgleda kao neka fotomontaza, nemoguce da je tako lep :))

bio sam na hokejaskoj utakmici, posle u pabu na "degustaciji" nekog tuborg christmas crvenog piva, nalio se kao govedo, provrteo sa ortakom sve price od kulina bana, svetskim zaverama, zenama, i zivotu, sad idem da spavam lol

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma ta slika beograda izgleda kao neka fotomontaza, nemoguce da je tako lep :))

da nisam bio prisutan dok je slikana, i ja bih pomislio da je montazha ;))

bio sam na hokejaskoj utakmici, posle u pabu na "degustaciji" nekog tuborg christmas crvenog piva, nalio se kao govedo, provrteo sa ortakom sve price od kulina bana, svetskim zaverama, zenama, i zivotu, sad idem da spavam lol

hokejaskoj utakmici? :)

inace, reche mi nidza danas za to neko pivo tuborg, kao, ima ukus karamele? ili on nesto nije dobro razumeo?

@ topic - spavao sam od 22 do 03h, mozda zato sto sam dan pre toga malo spavao pa me stig'o san ranije. Tako da sam taman lepo odgledao odbojku, a imam i vremena da odradim stosta dok se ne jave prvi petlitji pevachi, i ljudi krenu na pos'o.

Link to comment
Share on other sites

-usto idem stampam nesto za projektovanje..

-evo je slika od lucky_ja samo malo "sredjena"

-to je beograd..^_^

graden0.jpg

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

danas mora da se 2x cimam do grada..

predavanje od 9-11h, pa 17-19..

od sledetje nedelje uletju vezhbe iz hordata..

tako da..

veseli petak..

samo se ti maro ubi i necesh vishe morati da razmishljash o ovakvim stvarima

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

da nisam bio prisutan dok je slikana, i ja bih pomislio da je montazha ;))

hokejaskoj utakmici? :)

inace, reche mi nidza danas za to neko pivo tuborg, kao, ima ukus karamele? ili on nesto nije dobro razumeo?

@ topic - spavao sam od 22 do 03h, mozda zato sto sam dan pre toga malo spavao pa me stig'o san ranije. Tako da sam taman lepo odgledao odbojku, a imam i vremena da odradim stosta dok se ne jave prvi petlitji pevachi, i ljudi krenu na pos'o.

@ lale

U ovom novom "balonu" u Jurija Gagarina sam bio, igrali Partizan i Beostar, nagruvali ih crno-beli 9:1 :)

Inace, sve je jako lepo uradjeno, ima mali kafitj, zabranjeno je pusenje u njemu (i postuje se, fala q), iznad je fensi teretana, a klizanje je 150 dinara (dva sata) + klizaljke za jos 150 dinara, stvarno nije puno.

A i radi mi ortakinja tamo pa mogu za dz da ulivam pivom lol

Taj novi tuborg uopste nije los, nekako je slatkast, ali jako malo, odlicno je izbalansiran ukus, nema toliko jaku aromu kao crno recimo. Avaj, vec sam popio jedno svetlo pre tog crvenog pa mi je vec oslabio malo ukus bio, moracu opet na degustaciju [:D]

I tako ja ustao u 7 ujutru, posle 6 sati sna, do mojega.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

U ovom novom "balonu" u Jurija Gagarina sam bio, igrali Partizan i Beostar, nagruvali ih crno-beli 9:1 :)

a ... nisam im'o pojma da tako nesto uopste postoji :) super to za zabranjeno pushenje, kafic i sve, mada mi je malo daleko da bih ja tamo isao, ali svakako pozdravljam takve projekte :)

gledam na tvu neki recept za nekakve raznitje prelivene medom ... a ja mnogo volim tako te slatko / slano / kisele varijante, pa razmisljam kako da prepisem recept. Onda se setih novih tehnologija, pa cu da slikam fotoaparatom televizor :)

Link to comment
Share on other sites

идем на терен. нећемо се куцкати неко време, остајте ми здрави и весели.

:*

видимо се сутра на крканлуку.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...