Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ostavila me riba posle 19 meseci...smorio sam se ko pacov...

можда зато што си је изложио РУР-у?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] voodoo_

LM, smaram se na poslu, chekam da se zavrshi radni dan pa da zapalim kuci da vidim da li mi je familija ozdravila. Juche smo popili svi zajedno neki sirup od kashlja, mora da je bio sa nekom jakom drogom poshto smo se i zena i klinac i ja cerekali jedno sat vrmena pred spavanjem [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

jebeno je vruće.

Standardna (s)plavusa nisti je nesto extra niti je ruzna ali ono jebote nisam znao da mogu toliko da odlepim na oci?!

oči su prozor kernela...

Matorci uskoro pale za BG na par dana, a mene ostavljaju da CHUVAM sestru. Pobogu, ko josh CHUVA sestru

imaš sestru, a?

Link to comment
Share on other sites

Evo vratio sam se sa Dell Technology Toura :) Bilo ok, pice, klopa za dz i jos smo dobili poklone u vidu mouspada koji je i USB hub i svetli u mraku (lol).

btw, nisu hteli da mi odogovore na pitanje sto krecu da montiraju amdove procesore u svoje konfiguracije od sredine 2007 ... iako svi znamo odgovor :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Bio na faxu da se zapljunem za kolokvijum. Iskukao sam da, umesto u ponedeljak bude chak...u sredu. S jedne strane je to dobro, jer imam vishe vremena da spremim to sve, a sa druge je loshe jer mi je 21og kolokvijum iz osnova ekonomije, a 29og iz sociologije. Vrlo veselo. Vrlo. Inache, sve lepo...idem na fudbal za pola sata, pa posle kod devojchice da gledamo neki film. Sutra nema faxa...

Link to comment
Share on other sites

Pijem fuka i bacam kredit na rumfo. Pwnovao 3 kolokvijuma i skapirao da su mi muchenici iz beotela dali adsl modem za isdn liniju. Izbrisao 60gb djubreta sa harda. Dobio kartu za chamugu i uvalio nekom klincu za 3k tako da sad imam za vaya con dios :)

Kolege otkrile neki bircuz u blizini faxa gde se sluzi kuvano vino za male pare i samim tim provalio sam da imam vecinu koleginica koje piju ko rusi.

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

ustao jutros oko 13h, tost od pola metra i orange juice, kafa kod komshe

uz par friskih singlova sa SLSK, vratih se gajbi, net..... net... forumi...

....uploadi.... downloadi.....

...malopre savio 2 eva sardine, 3 glavice crnog luka i 3 cesnja belog,

gori mi stomak i nije mi dobro... odmah posle toga uvrshio 300g fine cokolade

za nocasnji mix session do sitnih sati... tuzan sam jer necu ici na Kool & the Gang...

...ko zna sta donosi sutra...

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

nabasam pre neki dan na slagalicu, kad ono milka canic vishe nije samo sablasan lik, vec baca neke mudrosti. jel to neki novi koncept?

da bre, da, totalno novi koncept zbog kojeg je sada jos sladje gledati slagalicu. Sve vreme smo cekali da neko pogresi da bi ona nesto progovorila, sada vise nema potrebe za tako necim! Valjda su i oni skapirali da Milka kada je predstavljaju izgleda kao da je nacrtana na kartonu koji ce da padne nakon 2 sekunde stajanja, pa su joj sada ubacili tu rolu u kojoj ona shiba mudrolije. I boga mi, svaki put iznenadi - "Svet pripada onima koji probaju, zato probajte i vi". "Oba takmicara su pobednici, zato cemo sigurno uzivati" i slicno :)

Vidim da je popularno ovo postovanje slika beograda, pa da okacim jednu svezhu od danas. Kad je malo bolje pogledate,

skapirate da iz ovog ugla grad uopste ne izgleda kao ruzan ili ne znam kakav. Ono, "moderna ulica", neki tu kao parkitj, veliko drvo, stare zgrade ali sa novom fasadom, nova zgrada, veliki hram, veliki hotel i desno ultra fensi zgrada iz koje nam, sa prozora, mashe drashko. :)

grad.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne znam, mislim, i ja volim bgd i ima tako nekih delova grada kojima obozavam da prolazim, ali recimo kada prelazis sa nbgda u stari grad mostom pa pogledas onaj deo tamo preko, sa bilo koje strane, bas izgleda uzasno, sa onim svim sivim zgradurinama raspalim.

Link to comment
Share on other sites

ja sam trenutno opsednut starim vracarom, gde za faks projektujem pravu boemsku cetvrt, da se vishe ne sramotimo da nam na putokazima pishe Skadarlija - boemska cetvrt. Naravno od toga nece biti nista i na mestu kalenica bice neki objekat koji veoma lichi na Merkator - klik klik

Beograd nije ruzan grad, ali treba da se ulozi u rasvetu barem, jer i najuzhi centar deluje sablasno i jadno nocu, narochito kada padne kishe ili sneg...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Standardna (s)plavusa nisti je nesto extra niti je ruzna ali ono jebote nisam znao da mogu toliko da odlepim na oci?!

Ja sam jednom dok sam bio u srednjoj skoli u basu pola sata zurio jednoj ribi u oci koliko su bile lepe. Ostatak, iskren da budem, nisam ni primetio...

I mene danas covek ubedjuje mrtav 'ladan da je bio na mestu gde je imao brdo para i gde su sve ribe rade i da se smorio... Kude ide ovaj Svet?!?!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...