Jump to content

RURology 06: Wallpaper takmičenje


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

isto to sto imas ti imam i ja, tako da sam i ja mogao da tvrdim isto sto i ti, i mogu da ga otvorim u 3d max-u

Ovaj rad je uradio dmx, secam se dok ga je radio i kada je kacio slike itd... mogu naci linkove

Ako si vec uzeo sliku... pa cak i sto nisi pitao (sto i nije fora), nije tesko napisati dole "model je uzet od tog i tog", recimo da nisi mogao da stupis u kontakt sa njim, a ovako uzmes i jos pricas kako si i ti mogao da otvoris taj fajl... [xx(]

Registrovao sam se samo da bih odgovorio ovde, jer mi je muka kada vidim ovako nesto...

Edited by Abi
Link to comment
Share on other sites

1. rad je 101% damjanov, sećam ga se, a ima i topik u ovom forumu

2. stamat kaže da je dobio rad na disku od asistenta na faksu, i da nije znao da je damjanov. nije kriv ni za šta osim što je hteo 'leba bez motike :)

3. nema potrebe za ovim hejtom gore

4. damjan je rekao da rad može da ostane u konkurenciji uz podelu nagrade. tako će i biti ako stamat ne kaže drugačije (tj. ne povuče rad iz konkurencije)

edit: ako već neko hoće da isteruje mak na konac, nek navata lika koji deli tuđe radove na diskovima.

Link to comment
Share on other sites

...ma stvarno mi ne smeta sto koristi moj rad, samo mi je bitno da se zna da je moj :) .....nego me je najvise zbunila stamat-ova reakcija, u fazonu, dokazao si, ali nisi dokazao, to sam mogao i ja da dokazem....itd....nije da sam prepotentan, ali jedno izvini bi bilo i vise nego dovoljno ;)

....i sta ti imas na kraju, sliku i/ili model?

Link to comment
Share on other sites

E ovako da bi resili sve nedoumice , ja saljem redizajn mog RUR 3 rada.Molim ziri da prihvati moju izmenu.

Nov model je moja autorska fotografija za koju sam dobio odobrenje od kineza na buvljaku ,prvi red - treca tezga levo....... [:D]

Nadam se da nema nikog ciji je ovo rad , jer cu u protivnom morati da zakoljem kineza ..... [zvajz]

rurologywall311024x768nq5.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

3)da, sa1nt nice dobar wall ali sta da radimo mi koji smo korak od slepih miseva? Jel moze crna varijanta ?

oki:

thebest_dark.thumb.jpg

full size: http://www.b-inspired.co.yu/photos/albums/...hebest_dark.jpg

nesh' ne mogu lepo thumb da namestim ;)

EDIT: nisam ni chitao da hocesh crnu varijantu, mislio samo tamniju pa odradih u plavoj jebiga ^^

Link to comment
Share on other sites

boli mene qrac shto je neko radio profi ako to izgleda uzhasno. lichno ajsov lepo izgleda al to nikad nece zavrshiti na desktopu jel onaj overlejer je uzhasan ko shto neko reche "povracka". stamatov je samo 2gi dobar jel je dobra ideja, 1 i 3 su sranje jel su generichki to mogu i ja koji nikad nisam slichno pravio da napravim za 10 minuta bez ideje i kao wallpaperi su uzhasni. od sada ponudjenih shooshov samo da je malo preradjen i sejntov sa drugim kolor paternima su favoriti.

ne znam o kakvoj ti protekciji trubish svi imaju pravo da glasaju kako hoce .. ne znam chemu tvojih par postova.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...