Jump to content

Sudar kamikaza


G!!!

Recommended Posts

daki, nasao si da se uhvatish za cls koji ima dobar profil a uzasan prednji deo sa svetlima koja izgledaju da su se otopila. I mercedes, je u zapadnoj evropi i americi pogotovo, poslednjih pet godina na poslednjim mestima prema pouzdanostima i sve vishe kubure sa kvalitetom zavrshe obrade jer pokusavaju da izvuku sto veci profit jeftinijom izradom, posebno sedista.

i kupe serije tri je jedino lep odnapred. obrazuj se malo i pogledaj kako su ranije izgledali kupei serije tri - mnogo kraci, mnogo nabijeni, agresivniji. U profilu, novi kupe serije 3 sve to nije

Btw audijevi dizajni su meni lichno jorsh loshiji jer furaju iste fore sa ogromnom maskom na svim kolima, a novi a5 je razocaravajuce monotono izdizajniran...

a da ne pricham sta mislim o dizajnu mechki ....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je npr. odlichnan bmw iz ,,brate minli" serije koja je bila pre 10-15 god. Danas da imam 3-4k evra u dzepu kupio bi jedan sa plinom bez obzira shto ce da me skupo koshta [josh da je m pozadi ko na slici, i haj :)]

http://www.thhe.dk/BMW_M5_E34-02.jpg

[slika ima 254 kila tako da necu da smaram dial-up usere]

Lepi su nemci, ali opet jeftiniji su japanci

Od novijih modela jedino m3 iz proshle serije i eventualno starija 5

1997-2003-BMW-5-Series-98602061990115.JPG

Link to comment
Share on other sites

pa ima "ruzne"... to je naravno pitanje ukusa, subjektivno je sve, ali ako volish trenerke, teretanu, shishanje na kec i taj zonfa onda sigurno volis i izgled bmwa :P ;)

O boze , nisam znao da ovde za sve ima generalizacija pripadnosti nekoj grupi.Sad sto volim bmw , odma sam i "brate minli" fazon.Jos malo cete da govorite kakav je neko na osnovu toga sta jede za dorucak ili koji raspored namestaja ima u sobi...

To sto se ne razumem u automobile mnogo ne znaci da nemam oci i da ne vidim kad mi se nesto svidi.Pogotovo sto nemam taj trip japanci/nemci/marka kola , vec jednostavno gledam spoljasnji izgled i dok ne budem kupovao ne zanima me sta je ispod haube (a ovde smo o izgledu iskljucivo pricali).

Recimo nova Honda Civic je meni prelep auto , ali ne sme da mi se svidja ako volim bmw??

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja novi CL; A5 mi jeste monoton ali opet lep; svaki Porsche, nijedan Ford :) , novi VW Scirocco (ako ostane onakvog koncepta) i Opel Corsa OPC.

I to je to, barem po meni.

Ako poredimo nemce iz 70-tih / 80-tih i ovo sto vidjamo danas... Ma setite se samo sta je bila jedna Opel Calibra kao koncept 1988. i kao serijsko vozilo 1989., pa onda BMW Z1, pa Audi Ur-quattro itd.

Sada bi svakog novog nemca menjao za:

Mitsubishi-Prototype_X_Concept_2007_photo_05.jpg

:)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

krajnje retardirana izjava

ne treba kontra komentarisati

retardiran si ti i oni koji ne kapiraju DVA SMAJLIJA... mrsh bre pederko maleni :P

e aj bre nemojte djubriti topik onanishite na nemce u svom topiku kkthxbye

za mene jedino uporedivo je dovlagsijeva crvena azdaja [:p][:p]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...