Jump to content

Sudar kamikaza


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daki bezi sa mog topika... pasat i akord u istom postu... bezi bre :)

kad chujem nemca kako krkce frkce dok radi smuchi mi se odma' :)

da ne pricamo o estetici jer je to subjektivna stvar ali pasat da bude lepsi od bilo chega aufff.... dzapaniz stajl ftw

da imam para uzeo bih lexus :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sta ce mi ostati ceo zivot u secanju:

covek seda za cls-a. ja gledam sta on radi sedi u kolima ne pali. posle 10 sekundi cekanja auto bez paljenja motora krece se napred (bugarska, nesebar, stari grad; ne mozes voziti brze od 20-30 ali se nije cuo)

bmw se posle 2 godine, na semaforu uopste ali uopste ne cuje. a dok ubrzava ima samo onaj zuuuuuu zvuk aviona

e to su kola

Link to comment
Share on other sites

sta ce mi ostati ceo zivot u secanju:

covek seda za cls-a. ja gledam sta on radi sedi u kolima ne pali. posle 10 sekundi cekanja auto bez paljenja motora krece se napred (bugarska, nesebar, stari grad; ne mozes voziti brze od 20-30 ali se nije cuo)

bmw se posle 2 godine, na semaforu uopste ali uopste ne cuje. a dok ubrzava ima samo onaj zuuuuuu zvuk aviona

e to su kola

f1efaa3cd1fd7fc5c66f84eb89c5b3d1.jpg

nemoj u tom pravcu protiv Japanaca :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa ti sad predje sa pasata na bmw-a, koji je extra makina ali ima tako ogavan imidz da je to katastrofa...retko koji model je lep, svi su u glavnom kao modeli najk patika iz sredine 90ih ;)

Ajd sad.Oces da kazes da BMW nema lepa kola??Dajte bre , malo ste preterali sa tim obozavanjem japanskih kola...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

longli, koji trenutni bmw ti je lep?

Jedini koji mi nije lep je ovaj novi bez dupeta.Mislim da je kec.Uglavnom ako ne racunamo starudije od pre 10-15 godina , nisam video ruzan bmw.

Nije poenta samo u lepoti vec o tome da isti auto trpi nashe puteve i benzin. Honda pravi najbolje motore i ne crkava, dok je dakijev bmw trenutno u servisu :))

Ja nista nisam rekao o performansama , vec na to sto je G rekao da bmw ima ruzne modele.

Link to comment
Share on other sites

staljo, znas sta je bilo

otkacio se neki dzek usled tumb-tumb-klaj-klaj-drk-drk puteva

samo ga vratili nazad :)))

mislim, statistika kaze da u prvih godinu dana japanci mnogo manje vremena provode vremena u servisima neko nemci ali opet...

izmeri lepotu:

mercedes-cls-class.jpg

ili jos bolje

nova trojka kupe

bmw_msport_coupe.jpg

BMW335i.jpg

pa ima "ruzne"... to je naravno pitanje ukusa, subjektivno je sve, ali ako volish trenerke, teretanu, shishanje na kec i taj zonfa onda sigurno volis i izgled bmwa :P ;)

krajnje retardirana izjava

ne treba kontra komentarisati

Link to comment
Share on other sites

osim što je avensis izašao pre te vektre (a ružna su oba u pičku materinu).

nisam rekao da je ružan CLS, a novi CL, SL i S su jako jako gadni.

darijane, video sam mnogo više dobrih automobila od tebe, nemoj ulaziti u ovu priču, izgubićeš.

Link to comment
Share on other sites

postoje dobra i loša kola, i njihov pedigre u tome igra manju ulogu. gotiviti samo japance ili samo nemce je retardirano, u obe grupe ima i loših i dobrih.

ja sam samo rekao da mi je bmw-ov bangle dizajn odvratan :)

s druge strane, sviđaju mi se skoro svi novi audiji, porše obožavam, a i VW ima dva-tri ok modela (veyron, gallardo, arnage T... :P)

što se samog izgleda tiče, tu su englezi šefovi, uz pininfarinu na drugom mestu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...