Jump to content

Sudar kamikaza


G!!!

Recommended Posts

Shvecin dechko ima shesticu. Stajao na semaforu i neka pijana budala u golfu ga je raspalila odpozadi pri brzini od 80km/h. Shasija i veshanje su srecom najmanje stradala, ali limarija, zadnje staklo, vrata od gepeka, neonski farovi, branici su otishli u q. Da nije kasko osiguran, servis bi ga koshtao oko 4 soma evra. Sama cena tih zadnjih farova se krece oko 400e po komadu, shto bi znachilo da ako ja puknem nekog sa mojim kolima, mogu odma da mu uruchim kljucheve :)]. Sama zastupljenost mazdinih servisa je mala, a i oni koji su ovlashceni deru. Honda je pouzdanija za nash benzin.

samo mi jedna stvar nije jasna....Lik ga je udario od nazad, znachi lik je kriv UVEK koji ga od nazad udara, stoga on mora da mu plati to.Kakve veze ima castco sa tim?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 1 month later...

u poslednjem broju autobilda, postoji uporedni test kashkaija i golfa. to valjda govori o kojoj se klasi radi, ili barem velichini ako se kashkai klasifikuje kao cuv.

btw mazda 6 je na popustu od 1500 evra sada

A Akord je jos uvek 19.500 i to Sport verzija. Znaci, sto kaze Laki, ko uopste razmislja o necemu drugom celava mu tetka. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je to neka full cena, ali recice ti vec vladimir bolje.

sto se alternative tice, pa dobro je imati, ali, da li je honda zapravo ima? :>

Sa carinom i pdvom:

"Od 08.11.2006. - Honda Accord Comfort 2.0 - 19.500 EUR

Delta Auto omogućava svim ljubiteljima Honde, da najprodavanije vozilo na na

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...