Jump to content

Sudar kamikaza


G!!!

Recommended Posts

onaj sexy hromiran asupuh izgleda samo u executive varijanti :(

bio sam pre neki dan u prodajnim salonima, njam mljac :)

crne sport varijante nema, nema ni comfort varijante, DVA (!?!) crna akorda sport oprema dolazi u aprilu sve ostalo je srebrna boja :( komfort stize krajem maja... (doduse na lageru sada ima nekih crvenih varijanti)

tako da ovih dana mislim da cemo uspeti da posaljemo rezervaciju, ako nam kalkulacija bude okej

nego nije mi jasno u onu cenu jel ukljucena i carina i pdv ili samo pdv? u nekim novinama pise jedna a u nekim drugo, mada cu to svakako saznati danas-sutra

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^ slab si sa ekonomijom, a? :)

PDV se UVEK dodaje na osnovnu cenu vozila sa uracunatom carinom.

Dakle, kada kaze da je uracunat PDV - to ti je finalna cena kola.

Jel si ih pitao da nece da daju ekstra-popust na sajmu automobila?

cuj znam sta je pdv, placam ga svaki mesec, samo trenutno nemam proveren info jel carina ukljucena u prikazanu cenu ili ne :) carina i pdv, dve razlicite stvari, carina 20% i plus pdv 18% i oba se placaju na putnicka vozila za firmu:) kada je u pitanju teretno vozilo imas pravo na povracaj pdv-a, posle skoro vise od 6 meseci doduse al ebga, to ti je sto ti je, vinansiras drzavu koja je za'ebava...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

crne sport varijante nema, nema ni comfort varijante, DVA (!?!) crna akorda sport oprema dolazi u aprilu sve ostalo je srebrna boja :( komfort stize krajem maja... (doduse na lageru sada ima nekih crvenih varijanti)

cudno da nece nesto vise da nabavljaju sad za sajam automobila? ono, sigurno ce ici ok prodaja, posebno sa ovom dobrom cenom, sta ga znam. Nije mi jasno sto nabavljaju tako malo crnih varijanti kad su relano najlepse :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa jel su moji smajlijii nevidljivi ili shta?

sorry, jbga brz sam na okidachu [;)] ................................(penal neko? [:D] )

Civic je Hondin najprodavaniji model, kako neko rece trendseter i kao takav je skup.....inache posto sam prosli vikend imao priliku da ih provozam ono sto iznenadjuje je kolicina mesta u civicu......znaci pozadi ima mesta za grdosiju+gepek je huge a spolja se nikako ne stiche takav utisak.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...