Jump to content

Sudar kamikaza


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ehhh nemojte mi predlagati VW krdze :P :) ne podnosim golfove, pasate, polo etc... iz vise razloga a dva glavna su da kad sedis u njima imas oseca da sedis na drvenoj stolici iz vrtica (a i ne svidjaju mi se spolja ama uopste), a druga je da su vozachi tih kola tako arognatni u voznji da je to chudo, kao da voze mechku od 100k pa su u stanju da voze 20 (!?) na sat kroz urbane sredine... puf bre... ospice dobijam od njih !?!?!

naravno mislio sam na hondu euro :)

jel neko upucen da me uputi na neke realne testove na netu, da prochitam i koju manu i honde i mazde...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta ce ti "realni testovi" - Honda je bolja u 95% aspekata. Drugim recima, nisi pametan ako umesto Akorda uzmes shesticu.

Jedino ako ti se Akord ne svidja, onda okej.. Mada to je tesko moguce. :)

Sve ovo su uvideli i kod nas, pa sad nude Mazdu 6 u dizel varijantama sa 1000-1300 evra popusta. Mazda je super auto, ali ne moze se meriti sa hondom. Nikako.

Nemoj misliti da sam pristrasan - Tojota je za mene bozanstvo. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Sta ce ti "realni testovi" - Honda je bolja u 95% aspekata. Drugim recima, nisi pametan ako umesto Akorda uzmes shesticu.

Jedino ako ti se Akord ne svidja, onda okej.. Mada to je tesko moguce. :)

Sve ovo su uvideli i kod nas, pa sad nude Mazdu 6 u dizel varijantama sa 1000-1300 evra popusta. Mazda je super auto, ali ne moze se meriti sa hondom. Nikako.

Nemoj misliti da sam pristrasan - Tojota je za mene bozanstvo. :)

dobro dobro :)

reci mi znas li ikakvu manu na akordu :) mislim nemoguce da je bez mana...

i ja bih tojotu ali korola mi je mala a avensis veliki (i ruzan) :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

skoro je izasao restilizovani avensis, ne znam da li si video...?

Mana akorda je motor od 2000 kubika sa 155 KS, koji je entry-level. Znaci, potrosnja, registracija i sta_ti_ja_vec_znam. U ponudi nema neke slabije varijante, pa to ume ljude da odvrati od kupovine...

Pored 2,0 benzinca, tu je i 2,4 koji se i ne isplati bas previse jer je registracija za njega do jaja skupa, trosi mnogo vise, a razlika u voznji nije toliko drasticna. Tu je i dizel 2,2 CTD-i sa 140 KS, koji je preskup u startu.

Ogibljenje na svim modelima je podeseno sportski, dakle tvrd je dosta. Enterijer je uradjen od nesto jeftinijih materijala, sve ostalo bi trebalo da je okej.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...