Jump to content

BioShock


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Predjoh i na hardu, sa kompletnim harvestovanjem maleckih i stvarno je zeznuto kad te gledaju sa onim krupnim ocima :(

Malo sam se razocarao sto se toka radnje tice. Osim samog zavrsnog filma nista drugo se ne menja u celoj igri, harvestovao ili spasavao, sve jedno. Da su makar i na tome malo poradili, eh...

No, u svakom slucaju, prijatno osvezenje sto se tice ovakve vrste igara.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Ubio sam i drugog dedija na foru. Onog na ulazu u Neptune, kad pocistis taj deo nivoa, iscimas ovoga, ovaj te juri, ti sidjes skroz dole i podvuces se pod "kanalizaciju" da tako kazhem. I onda on onako debilno dotrchi do tebe i stoji iznad, a ti ga punis "iz poda". Alternativa je da ostane malo dalje, i puca na tebe ali ti opet ne mozhe nista.

btw, nije mi uopste palo napamet (mora da sam glup) ali sa telekinezom opusteno mozhes da dovuces eve hypo i slicno koji je iza nekih zatvorenih vrata ili tako negde, sto smanjuje potrebu da se nesto cimas, razbijas vrata itd.

Link to comment
Share on other sites

naravno, telekinezom mozesh da hvatash i bombe kojima te gadja onaj nitro i da mu vratish istom merom ;)

ma to sam skapirao odma', tako ubijam njih, one turrete sto shibaju rakete a dedijima "vracam" one proximity mine ... ali mi uopste nije palo napamet to sa skupljanjem predmeta.

Najbolje je kad ima onaj nitro sa sesirom, pa kad bacim telekinezu prerano pa mu pokupim sheshir umesto granate ;)) a najsladje mi je da nekim mrtvim splicerom gadjam drugog :)

Link to comment
Share on other sites

Pristisni esc i vidi dole u sredini pri dnu koliko si sestrica na tom nivou oslobodio ili harvestovao

Desava se da si sve vec odradio sa sestricama a da je ostao neki big daddy koji se sheta i trazhi ih.

Recimo da ga nisi ubio on bi doshao do onog otvora i lupao, ali ona ne bi izasla :)

Link to comment
Share on other sites

Tačno, i ja sam na Neptune's Bounty-iju vodio popis "sestara" koje sam oslobodio i dešavalo se da se okolo šeta više Big Daddy-ija nego što ima sekica.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ubedljivo najbolji ali i najpi***stiji nacin ubijanja Big Daddy-ja:

1. naci negde na nivou kameru

2. naci B.D-a i sestricu

3. u slucaju da su doticni dalje od kamere, kite-ovati ga do kamere i izgubiti "agro" u blizini

4. ispaliti moc po kojoj se alarm aktivira na gadjanog moba

5. sacekati min, dva dok odbrandbeni sistem ne izmasakrira BDa, a u slucaju da prezivi alarm od 1 min samo ponoviti postupak

6. uz put slikati sto se vise moze letece zajebancije, BDa i sestricu. Moze 2,3 puta svaki od njih da se fotografise plus dobija se i bonus za combat i multiple targets camera shots

7. loot + harvest/rescue

ponovo jos jednom: koristite kameru sto vise mozete, na svaku vrstu mobova. Bonusi su ludilo. Meni najomiljeniji je bonus u vidu skila za stealthovanje dok se stoji u mestu. Keva za slucajno aktiviranje alarma i slikanje.

Inace, zadnji bos je shit easy, mogli su da naprave malo jaci fight.

i to je to...uspeva na svim nivoima do kraja :P

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Pa i ima, uglavnom komponente za pravljenje dzabane i ostalih zezalica. Ali i za to treba skill. Nego jer se i vama cini ko da je ovo samo uvod u neku vecu pricu ? Svi elemneti za pricu su tu ali nisu razradili. Podignes vestine, spilicing i ostale sitnice koje nisu "nisani i pucaj" na jos jedan nivo obrade i dubine i eto tebi vrh igra.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Hm, pa sto bih ga uopste ubijao ako nema sestricu, kad on ne juri mene? Kao, sporta radi? Da barem ima neke super predmete, pa covek da kazhe.

pa valjda te napada kad te ugleda, pucao ti na njega ili ne? doduse ne znam, nije da sam bas cekao da vidim hoce li me napasti prvi :)

Nego jer se i vama cini ko da je ovo samo uvod u neku vecu pricu ?

jea, kad odradis zavrsetak sa harvestovanjem devojcica, onda igras defcon.

veliki minus je sto nema multija.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa valjda te napada kad te ugleda, pucao ti na njega ili ne? doduse ne znam, nije da sam bas cekao da vidim hoce li me napasti prvi :)

Nikad me daddy nije napao sam od sebe (barem do sada). Cak kad nema sestricu ni ne reaguje, ako se ne varam, a kad je ona tu, onda se onako "narogushi" i kao gura te od sebe, ali ne puca, barem ja nisam primetio da to radi.

A za multi, bilo bi lepo da ima, sto ne znaci da nece biti, mozda neko napravi neki neoficijelni mod i to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...