Jump to content

Telekom aDSL


Stator

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma i oni su govna, vidi prvo da li uopshte mogu odmah da ti puste, ja evo chekam 3 meseca, al dosad me boleoqrac jer sam imao ispite i sve, sad me vec samo nerviraju, razmishljam da ih posetim ovih dana i da im se najebem keve kada mi pomenu da je to do telekoma;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste do telekoma :))

Poslali su im je obavestenja da na odredjenim centralama vise nema tehnickih mogucnosti za nove adsl prikljucke... otprilike u isto vreme kada su objavili da pocinju sa valjanjem svog ADSL-a... i svi znaju o cemu je rec a ne sme niko da pisne da naprasno ne prestanu da rade odredjeni prikljucci :P Totalno je kretenska situacija, da nije tuzno bilo bi smesno, mogao bi da ides od providera do providera u telekom uniformi i da vices "OMG!!11 LOL!!11 NAB! PWNED!!!!111" :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

hahahah ali reci kako bi to bila dobra akcija =o)))

inache mene mali jebucka moj yubc vec par nedelja pucka veza parasno i smanjuje se protok...ne znam dal ima veze sa celom ovom akcijom...

mada toliko dugo sam kod yubca i toliko sam se nasmarao njihovih bisera da je mozda vreme za promenu...

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste do telekoma :))

ma znam da jeste, ali mogli su lepo da mi kazu, e jbg znash mozda nikada necesh dobiti,a ne da se prave mutavi, kao dobichesh za 2-3 nedelje. meni je odmah bilo jasno da od toga nema nishta.

elem znachi zasluzili su da i njima malo najebem keve, ako nishta nabicu pritisak nekoj ribi koja je zaduzena za adsl. ako vec do sada nije oguglala ofc;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Realno, jeste, jer da telekom zivi od odrzavanja vodova i iznajmljivanja istih mi bi smo do sada imali svi bar 1mbit do gajbe po evropskoj ceni i to bi ti sisate promoterke na svakom cosku poturale korisnicke ugovore raznih provajdera uz otvorene insinuacije na seksualne usluge...

Ovako ti svakim dinarom koji das Telekomu preko naknade za kablove odlazes kraj monopola i konkurenciju koja bi naterala nekoga da ulozi taj tvoj dinar u modernizaciju infrastrukture...

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste do telekoma :))

Poslali su im je obavestenja da na odredjenim centralama vise nema tehnickih mogucnosti za nove adsl prikljucke... otprilike u isto vreme kada su objavili da pocinju sa valjanjem svog ADSL-a... i svi znaju o cemu je rec a ne sme niko da pisne da naprasno ne prestanu da rade odredjeni prikljucci :P Totalno je kretenska situacija, da nije tuzno bilo bi smesno, mogao bi da ides od providera do providera u telekom uniformi i da vices "OMG!!11 LOL!!11 NAB! PWNED!!!!111" :)

Vidis na to sam i ja mislio. Mislim, da imate mogucnost, ima portova, ma izvolte. I potpise se ugovor, kad odjednom, hop, nema portova od juce (sve ovo kod PTT). A za divno cudo telekom krenuo da radi. I ja ih pitam telefonom (operater Milan vlajda) "a jel ste vi odgovorni sto vise provajderi nemaju portova" - lol. I operater kroz smesak objasnjava da imam port...hihihhi :(

Mislim kolko govno treba biti pa prodati nekome 1000 portova (unapred narqavno) i onda odluciti da krenes to da radis i uzeti im slobodne portove KOJE SU PLATILI?????

Alo?

Srbija?

Mislim kapiram da je prosecno glediste "ma ko jebe provajdera ocu brz/jeftin net"

Moje ogorcenje je u tome sto stvarno kad razmislim, kako normalan covek ovde da zivi pored poganih stranih megamarketa i poganih domacih monopolista. Mislim pod ziveti ne mislim na izlet u megamarket i kupovinu psece povracke...

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Znas kako, sa tom potrosackom letargijom svaka govnara koja oce nesto da proda ovde racuna, ja sopstvenu kevu ne mogu da oducim od "to je bilo da se kupi u maxiju" ... nisam video isti sapun, shampon, sir dvaput uzastopce :p Kupuje sta joj serviraju na rafu i "sve na jednom mestu"... i kad za takvu banalnu stvar koju moze da kupi gde hoce covek nece da prepesaci 15 koraka do druge radnje kako da ubedis prosecnog "ocu i ja taj internet" lika da ne kupi nesto sto je zapizdio kod telekoma kad nigde drugde nema... Empire Strikes Back...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

raport from Vrsac:

bogato... lepo... ima zenske ima sve... ali ne i ADSL...

E sad... prosle godine je cela tel. centrala zamenjena... sad jashimo digitalnu Alcatelovu

milina... ko stvoreno za ADSL... ali... nesto smrducka... suska se da (opet taj) direktor

Hemofarma baron redhead AKA Babich ne da poshti aka telekomu u lokalu da krene sa

uslugom ADSLa iako su svi tehnicki preduslovi ispunjeni i za vreme kosarkaskog

prvenstva je isti i pusten u probni rad AKA pusimo kitice stranim novinarima i sl. koji

su dosli da prate i prenose tekme iz vrsacke hale. ortak koji radi za njih kaze da

je ono bila sukuda brzina ADSLa koji su im tada na kratko pustili tih par dana, a kako

i ne bi... ceo jebeni link samo za 10tak compova u caffeu kod hale...

Nadam se da to nije tachno, inace cu morati da odem do kuce gosn Babicha, da ga vezem

za stolicu a onda ispred njega karam njegovu zenu, dva sina, kera, papagaja i gipsane

patuljce koji bleje duzh travnjaka.

Ono sto znam jeste da je SBB koja je uletela u vrsac pre par meseci podelila letke sa

nekim ponudama i nekim Miki Maus cenovnikom a s obzirom da znam kako su lepo

i valjano postavljali kablove po gradu mogu samo da zhalim one koji budu vozili taj net...

Sto se ADSLa tiche, komshja matorac radi u poshti i reche mi da to krece definitivno

i sad ostaje samo da cekamo... ako stigne ta usrana ponuda uz rachun prijavicu se

jer mi se sere od moje ultra skupe opreme wireless neta koja jedva radi posto zivim

na jedinom mestu u gradu na kojem je onemogucen prijem wireless signala sa bilo kog

od 7-8 predajnika..... zaklanjaju me zgrade ko tenk pile...

videcemo sta ce biti, ono sto znam jeste da sad imam 64k wireless i da nisam gasio komp

od nove godine jer mi DL ne staje, pijem im krv za sve pare majke im ga nabijem...

...a sto se cena ovog Hemofarm-neta tiche, wireless 64k - 900 din, 128k - 2500 din,

256k daju ali retko kome !!! ALOOOO BREEE??? O CHEMU PRICHAMOOOO !!!!

Babicuuuu !!!!!!!!!!! STIZEEEEEM !!!!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pa ono ne znam,ja sam kod YUBC i sljaka sve lepo ali je mnogo kesha sto jeste a i oni njihovi su bezobrazni sto rade,najjace sto treba da im placam cd od modema koji je narezan kao 200din...

Nego imam mogucnost za SBB posto imam njihov kablovski pa ne znam dal da probam net kod njih,plasim se da bude lose a sjebem ugovor sa yubc-om i onda kurac od neta bude.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e jel se agregacija vrsi po centralama ili po random korisnicima?

posto ja zivim u kraju informaticki nepismenih duduka sto ne znaju komp upaliti, pa ako u i bude agregacije bolece me patka ako se vrsi lokaciono?

misim ono, jel se svakoj centrali da odredjena brzina pa to ljudi dele il kako?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...