Jump to content

Samo za Quakere sa spomenicom '98.. ;)


Recommended Posts

jos samo sergio[chaos] ferrari da se pojavi :), ajdeee.

milutin[mrak] je furao ultimativni invert jer mu je tata (njegov, pravi) tako pokazao. tj. rekao mu je: "tako se koristi maus". i sin naucio tako i tako ceo dan vozio ANTALISKE :)))

blaaah. raspadaci. fejz mi i dalje duguje pare, neka svi znaju! ђону :).

btw simooo brate si ti bese tamo sredinom devedesetih radio kod kapetana dragana u studiJu b? gore na onim racunarima. sad sam se nesto setio ti i neki misa valjda. ili samo misa. omfg flashbacks... father frags best.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jos samo sergio[chaos] ferrari da se pojavi :), ajdeee.

btw simooo brate si ti bese tamo sredinom devedesetih radio kod kapetana dragana u studiJu b? gore na onim racunarima. sad sam se nesto setio ti i neki misa valjda. ili samo misa. omfg flashbacks... father frags best.

Haha lol serdjo CHAOS [:D]

Nisam nikada radio tamo.. al jeste taj misha, mislim da se i on mozhda povremeno smuca ovde po ruru..

Jel ima neko da mi da q2? Jel ima i toga neka verzija za koju bi trebalo da znam? Pa da se skupimo na serveru.. ili josh bolje.. aj organizujemo u nekoj igraoni q2 turnir :PP

Link to comment
Share on other sites

iam ja specijalni primerak q2 iz spajna sa sve simavszooloom i slichno demoima..

ima ih tovar .. a i imam negde disk s bekapovaim demoima za q1 i q2 ima toga gomile javi dal da ti to srezhem s kvakom ako te ne mrzi da kopash po tome i vidish valja li neshto za prisecjanje ^^

btw nashao sam i 3demoa kad se serdjo naljutio na mene jer je na sve 3 mape bio u minusu =]

a ima i 2 masovke iz starog fjuza mnogo dobre sa pajom u ulozi kamermana !! savoj

probali smo juche rambear i ja q2 na sbb serveru .. njemu ping objashnjava .. 10-20 . skroz je igrivo ako ste pretplatnik sbb-a i ovom prilikom bi da pozovem celu bagru tamo (ako nemate pametnija posla)

ajzdravo viimo se na prosipanju

Jebo ti ovo , koji blast from the past... hahhaha.. ko su ovi ljudi jebote? I zasto gotive Simu?

btw... sima prodao fuse i sada je uq. samo da se zna.

plachu majke.

Link to comment
Share on other sites

hahah secham se toga sa srdjanom:

"RANKO ZA MESEC DANA BICHU BOLJI OD TEBE"

i onda - *shmrc*

ajde javi se da mi prosledish taj disk, pa da malo igramo.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

aj' da vi te q2 era demoe sve lepo aplodujete na ftp pa da se svi smejemo malo....

ja sam tutnuo shto sam imao q3 demoa i neshto q2 iz fjuza i sa neta......

s' idejom da na ftp skupim sve demoe sa turnira domacih i neke tako iz igraona, nostalgija itd.

q2

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/demoi/Quake%202/domaci

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja u deusu q2 iz spajna sto mi je shiki doneo, ogroman je (skoro 3 gb)ima svi konfizi i demoi, sa sve onim kretanjem na desno dugme i nesto zxcv :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hahah secham se toga sa srdjanom:

"RANKO ZA MESEC DANA BICHU BOLJI OD TEBE"

i onda - *shmrc*

ajde javi se da mi prosledish taj disk, pa da malo igramo.

"SERDJO IGRATJU DLAKAMA IZ USHIJU I OPET TJU DA TE DOBIJEM" e ovakve stvari se ne zaboravljaju :P

Kao ni chuveni paja vs evil jim mech.. i dugachak put do tamo.. (mi shetamo kroz grad.. TADAM! TADAM! mi u parku cirkamo pivo TADAM! TADAM! mi na plazhi TADAM! TADAM! mi vozimo bicikl TADAM! TADAM!, stizhemo do dkg-a a dzhim samo shto je stigao do kapije [:D] )

aj pa prosledite i meni taj disk.. trebalo bi ok da mi radi na sbb-u sam :)

i cenio bih ako neko ima phase vs DJ mecheve :P

Link to comment
Share on other sites

Lax, jel to beshe onaj shto je kao bio vrhunski opasan igrach na netu?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...