Jump to content

Samo za Quakere sa spomenicom '98.. ;)


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za Simu : Q2DM1 ---- Twix[TSL] vs Sima[FUSE] = 16:15

Jos imam zakopan demo negde na HDD-u.....lele sto sam tog dana bio srecan da pobedim cuvenog Simu (ustvari bio sam talija pa me je ukenjalo, ali je i dalje pobeda slatka)...

Nakon godina i godina, sada vise nisam ni u BG-u, nisam cak ni u Evropi :D

Pre par dana sam nalozio dva Afrikanera da igramo Q2 u Lanu i naravno, obrisao sam pod sa njima :D

Beogradska skola :)

Veliki pozdrav svima ljudi ! ! !

P.S.Simo, nikad ti ne vratih onu video kasetu :( sorry, doduse i dalje je negde u stanu u BG-u :S

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 16 2007, 09:04' post='957324']

Za Simu : Q2DM1 ---- Twix[TSL] vs Sima[FUSE] = 16:15

Jos imam zakopan demo negde na HDD-u.....lele sto sam tog dana bio srecan da pobedim cuvenog Simu (ustvari bio sam talija pa me je ukenjalo, ali je i dalje pobeda slatka)...

Ovo samo govori

sergio says:

your ass is live for my rail :)

Link to comment
Share on other sites

E Simce, zena mi je bela, i to Beogradjanka :D

Ozenih se, i spucah cak vamo juzno :) ,medju camuge :D

Inace, prvi poljubac, prvi s*x, prvo pijanstvo i prvu pobedu nad fjuzovcem ceo zivot pamtis...

:D

Sad malo nagovaram ove ovde da popikamo Q2 u mrezi....jedan od njih je "baja do jaja" koji je igrao Q2 "ozbiljno" i to dugo, pa posle 1 vs 1 kad nije uspeo ni jedan frag da mi uzme (a obrisao sam pod sa njim 34 puta) , poceskao se po glavi i rekao "ej, pa ti si fucked in the head with q2" :D

Pozdrav QVEJKERI ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

spomenica983wk9.jpg

sto je tada bilo sponzora! :))

compland, monitor, ntsoft, sezampro, saitech, drenik, gejmer, exx3d...

_

.dendijeve fotke (1 sam izgubio :)).

q2t1aj6.jpg

eh...

q2t3nw2.jpg

sto je lex bio mlaaad & zgodan, a i svi ostali bre (samo mladi naravno :))!

.ostale fotke

slika2ce1.jpg

btw sta je sa saletom? mada ni sa dedom nemam pojma sta je.

slika3ex9.jpg

fjuz setup

slika4tz8.jpg

statistika na "krovu" :)

slika5cl8.jpg

da li se neko seca ko je ovo?

uextremefx1.jpg

sane satire urosa na q2dm4.

_

nikako da nadjem cd sa bekapom turnira iz doma omladine. cim iskopam kacim ;).

ako ima zainteresovanih za prvi q3 tur kada je ekskurzija predvodjena t hiljadarkom devastirala pancevo (samo su lex i snejk zakasnili na beo-voz, barem nas je manki tako lagao) i donela jedno 400 quake sati u beograd (dobro manki i srdjan su se i oparili) ;)).

Edited by VGA
Link to comment
Share on other sites

Shta smo se dogovorili ? kad vas savijam ?

ko bude imao pozitivan broj fragova u JEANAJEAN, vodim ga na dupli chiz i bajat pomfrit

^^

Bio je i lik koji je miša držao naopako, verovatno nije umeo da podesi invert mouse...

lik se zove MILUTIN[MRAK] i igrao je tako jer mu je bilo logichno da pomera mishem ekran u odnosu na igracha .. znachi TOTALNI INVERT iliti ULTIMATIVNI KVEJK DZHEDAJ =]

Link to comment
Share on other sites

JEANAJEAN!!!!!!!!11111111111111oneoenoeneo

ajmo brzo na servere gogogogogo dobjash roket u taban od oca svih igracha!

rebel[fjuz]

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Shta smo se dogovorili ? kad vas savijam ?

ko bude imao pozitivan broj fragova u JEANAJEAN, vodim ga na dupli chiz i bajat pomfrit

OMG PA TO JE PHASE DKG! onos.gifIMAM SVE TVOJE DEMOE!! DAAJ AUTOGRAM!!!11 tange.gif

hehe nekada sam voleo ovako u guzhvi da ga blamiram.. i onda se razni kvejkeri okrenu i kao, jesi ti stvarno phase? i krenu da ga smaraju kako se skache po megu na edzhu.. a ja se iskradem [;)]

jeli zna neko sta je sa Sanetom jeli je ziv taj covek ????

Sane se ozhenio, i drzhi kafitj blizu tebe (ako i dalje zhivish na istom mestu). Povremeno blejimo tamo [^]

Btw, kako se sad svi ovi ljudi odjednom pojavljuju na ruru a godinama nigde nikog??

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

OMG PA TO JE PHASE DKG! onos.gifIMAM SVE TVOJE DEMOE!! DAAJ AUTOGRAM!!!11 tange.gif

hehe nekada sam voleo ovako u guzhvi da ga blamiram.. i onda se razni kvejkeri okrenu i kao, jesi ti stvarno phase? i krenu da ga smaraju kako se skache po megu na edzhu.. a ja se iskradem [;)]

Sane se ozhenio, i drzhi kafitj blizu tebe (ako i dalje zhivish na istom mestu). Povremeno blejimo tamo [^]

Btw, kako se sad svi ovi ljudi odjednom pojavljuju na ruru a godinama nigde nikog??

simo ti znash da si uvek bila moja omiljena b1tch

btw jel si TI SIMA CIM ???

BIO JE JOSH JEDAN ORTAK PODMLADAK IZ CIM EKIPE !!! MAD CIM!! =]

baci jean autogram, CIM ^^

ladno sima cim glavom i nogom!

7.gif

Sima[Fuse]: kolko te ostalo?

Pfejz[dekage]: dinar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...