Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne bre G!!!, po proracunima ide jedan homo spoj da se zadovolji lobi, pa onda ide orgija sa onima sto ostanu. Nego pitanje je sta ce da ostane ? A mozda i vrate ove u nekoj ulogi kao sto su mikija prilepili, hehehehe. Ali jos je to na nekom nevinom nivou, svedjani su hardcore bre.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ma da...

meni samo nisu jasni u drugim zemljama ucesnici VB-a... kad krene neki seks... krene taslachenje i onda ribe i likovi se pokrivaju pokrivachima, jastucima, govnima.... dok ih snima XYZ kamera.. kao.. ne provaljuje se da se jebemo, lol. Kad bih ja jebao tako sto jednom rukom drzim pokrivach oko sebe i ribe, dok drugom pridrzavam njen guz... smorio bih se ko svinja.

btw, i dalje ostajem pri tome da nece biti jebanja u VB.

gl

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ma da...

meni samo nisu jasni u drugim zemljama ucesnici VB-a... kad krene neki seks... krene taslachenje i onda ribe i likovi se pokrivaju pokrivachima, jastucima, govnima.... dok ih snima XYZ kamera.. kao.. ne provaljuje se da se jebemo, lol. Kad bih ja jebao tako sto jednom rukom drzim pokrivach oko sebe i ribe, dok drugom pridrzavam njen guz... smorio bih se ko svinja.

btw, i dalje ostajem pri tome da nece biti jebanja u VB.

gl

to se zove softcore :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ma da...

meni samo nisu jasni u drugim zemljama ucesnici VB-a... kad krene neki seks... krene taslachenje i onda ribe i likovi se pokrivaju pokrivachima, jastucima, govnima.... dok ih snima XYZ kamera.. kao.. ne provaljuje se da se jebemo, lol. Kad bih ja jebao tako sto jednom rukom drzim pokrivach oko sebe i ribe, dok drugom pridrzavam njen guz... smorio bih se ko svinja.

btw, i dalje ostajem pri tome da nece biti jebanja u VB.

gl

dobro bre Emile, ma kolko da bih se u necemu i slozio sa tobom oko VB i sl, ovo sto si sad napisao je na foru "

Link to comment
Share on other sites

HAHA FAKIN HA!

Na minut upalim TV kad ono neka cyber debela Sanja frizerka iz Vrbasa

ulazi u BBrother gajbu kao extra ukucanin.... Ovaj show je odavno prso

a onaj Miki mlati pare pa zvoni [:D]

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Generalno mislim da uopste nije fer sto ubacuju nove likove 50 dana kasnije. Nema veze sto su im skratili nagradu za 50%, tj. dobice 50k (i verovatno ce neko od njih i da pobedi, ili ce poslednjeg dana ubaciti nekoga da se bori za 1000 evra), vec prosto ti koji su 50 dana gledali VB imaju veliku prednost u odnosu na ove koji su uleteli od prvog dana, vec znaju kako sta ide, kada su ukljucenja na tvu, sta tacno snimaju, koji su kadrovi, itd itd.

A potpuni hit je ovaj lik sto je uleteo a sto je ostao prakticno do samog kraja u nemackom velikom bratu.

Link to comment
Share on other sites

imaju prednost zato sto narod zesce smaraju stari ucesnici (vec 50 dana),pa naravno da ce glasati da ovi novi ostanu..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...