Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

morali bi da mi plate mnoooogo vi

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Ja imam jedno pitanje - da li je clanovima kuce velikog brata bilo omoguceno da iskoriste svoje gradjansko pravo i duznost i izadju na referendum o potvrdjivanju novog ustava?

I ako nije, da li ce Emotion biti tuzen od strane drzave zbog toga sto je deset mladih, zdravih i pravih ljudi drzao u zatocenistvu ne omogucivsi im da ostvare svoje pravo, iako su bili na teritoriji republike Srbije, u Beogradu, u neposrednoj blizini jedno 3-4 biracka mesta.

Naravno, ne racunam takmicare iz CG i Bosne.

Link to comment
Share on other sites

Odlicno pitanje.

Mada i to je pravi put ka "super-drasko-demokratiji" :), koji i ja podrzavam da ne bude zabune. Naime, barem je par debila spreceno da glasa i da ponisti glas nekog pametnijeg. Jes doduse da je ovo bio referendum, a ne "pravo" glasanje, al dobro mora se odnekud krenuti.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja imam jedno pitanje - da li je clanovima kuce velikog brata bilo omoguceno da iskoriste svoje gradjansko pravo i duznost i izadju na referendum o potvrdjivanju novog ustava?

I ako nije, da li ce Emotion biti tuzen od strane drzave zbog toga sto je deset mladih, zdravih i pravih ljudi drzao u zatocenistvu ne omogucivsi im da ostvare svoje pravo, iako su bili na teritoriji republike Srbije, u Beogradu, u neposrednoj blizini jedno 3-4 biracka mesta.

Naravno, ne racunam takmicare iz CG i Bosne.

Није их држало, они могу изаћи из куће кад год желе то бар није проблем, али не желе да излазе него желе 100к евра ;)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem bas najbolje sta hoces da kazes? Pa ako izadju, ne mogu vise da se vrate, nije da si bas nasao dobar primer.

Па нису заточени, иначе може се гласати и од куће ако је неко спречен тако да је то могло бити организовано а да они не изађу из куће :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

OK, onda jos jedan razlog vise da se tuzi Emotion sto im nije omogucio da ostvare svoje biracko pravo.

A sto se "zatocenistva" tice, slazem se da nisu zatoceni utoliko sto mogu "u svakom trenutku da izadju" (manje-vise), ali i jesu, ako postoji ta klauzula da u kucu ne mogu da se vrate. Izlaznost na referendumu bi bila 11% da su svima koji treba da odu na referendum u Srbiji rekli "Ako izadjete sada da glasate, u kutju se necete vratiti, menjam bravu i pustam struju u ogradu".

Link to comment
Share on other sites

Ja imam jedno pitanje - da li je clanovima kuce velikog brata bilo omoguceno da iskoriste svoje gradjansko pravo i duznost i izadju na referendum o potvrdjivanju novog ustava?

I ako nije, da li ce Emotion biti tuzen od strane drzave zbog toga sto je deset mladih, zdravih i pravih ljudi drzao u zatocenistvu ne omogucivsi im da ostvare svoje pravo, iako su bili na teritoriji republike Srbije, u Beogradu, u neposrednoj blizini jedno 3-4 biracka mesta.

Naravno, ne racunam takmicare iz CG i Bosne.

Oni nisu bili ni svesni da se napolju odrzava referendum,jedno od pravila kviza je koliko ja znam da ukucani nemaju ama bash nikakav kontakt sa spoljashnim svetom i deshavanjima u istom....

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...