Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

opusti se kruko ti si bio na gej92 ti spadash u onu mjuzu sto treba cheshtje slushati ;o*

ma ne srdim se ja zbog muzike, nego me nerviraju likovi koji gledaju omladinu jednoobrazno i kao znaju sta njima treba, pff.

@ laki

ne boj se, kapiram da je SVE regulisano ugovorom u kome pise da pristaju na sve i da nece smatrati emotion odgovornim ni za sta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ miki voditelj - lepo sam vam rekao :)

@ kru - ma ja sam sasvim siguran da je to tako, i da su oni to potpisali, ali nisam mislio da oni tuze emotion, nego drzhava ;) Na ovaj nacin se emotion/big brother postavlja iznad drzhave i zakona (ako malo bolje razmislite) sto nije bas lepo. Ja se slazem da oni unutra ni ne znaju da je referendum, ali nisam ka njima ni uputio pitanje. I btw, ja se zajebavam manje vise, nije da cu da pravim hajku na b92, nego onako cisto, pade mi napamet :)

Link to comment
Share on other sites

JOJ CUJEM BILO SEXA,I DA SE MARKU DESILO NESTO STO MU SE NIKAD NIJE

SMEKER IZGLEDA IMA KRATAK FITILJ HOHOHO

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gledala sinoc moja keva :) kaze da su se pokrili jorganom, ali i pored toga su im se videle noge i celo enino golo dupe. lol

Hmmm, interesting [:D][:D][:D]

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

gledala sinoc moja keva :) kaze da su se pokrili jorganom, ali i pored toga su im se videle noge i celo enino golo dupe. lol

Ау весело, дајте на youtube да и ми нешто погледамо хахаха, зар та дебела крава није била у вези пре него што је ступила у кућу, која фуксара јебе се да је гледа цела Србија.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ау весело, дајте на youtube да и ми нешто погледамо хахаха, зар та дебела крава није била у вези пре него што је ступила у кућу, која фуксара јебе се да је гледа цела Србија.

dobrodošao u 21. vek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...