Jump to content

Odricem se alkohola!


Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne pijam ja ono sto pijem jer volim, nego zato sto ne mogu da objektivno, podnesem da pijem ono sto ti pijesh.

nadji svoji pice bate, mojne ta gej reshenja :O ;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Odobravam ovako drasticne promene jedino ako:

- ugrozeno zdravlje, sto je smesno, pre ces da umres ako pijes vodu sa cesme

- izgubio si kontrolu, sto sumljam jer nije pisalo nista u novinama i nema topica na rur-u :)

- vera, mada koga mi to lazemo :P

cc

jel se racuna to sto sam zamalo silovao ribu? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, vole one to, samo ni jedna ne sme da kazhe.

ozbiljno? ajde onda posalji sestru do sombora, resicemo? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

realno gledano covek ako dovoljno jako odluci moze da se odrekne cirke, mada relativno gledano dosta tesko.

ja sam u jednom periodu bio antialkos. tj nisam nista pio od alkohola pa cak ni pivo...

dve i po godine...

e da, kako sam poceo ponovo da pijem?

pa da kazemo to ovako, kada ti skinjara, sa bicepsom kao sto je tvoja butina kaze "pij, ako spustim flasu na zemlju za svoje postupke ne odgovaram", pa tu bas i nema preterano razmisljanja. da je on bio trezan iskulirao bi ga, ali popio je oko gajbu piva... a tad postaje agresivan :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li je u pitanju tvoj stil pisanja, ili bih mogao da izadjem napolje da proluftiram glavu, ali sam citao tvoj post jedno 5-6 puta dok ga nisam razumeo :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa da kazemo to ovako, kada ti skinjara, sa bicepsom kao sto je tvoja butina kaze "pij, ako spustim flasu na zemlju za svoje postupke ne odgovaram", pa tu bas i nema preterano razmisljanja. da je on bio trezan iskulirao bi ga, ali popio je oko gajbu piva... a tad postaje agresivan :)

Toliko te uplashio da i dan danas pijesh zbog njega?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

pusti mene i moje izgovore na miru god damit!!!111

edit: fora je u tome kad sam za taj prvi maj ponovo poceo da pijem, pa svidelo mi se puno puno puno :)

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li je u pitanju tvoj stil pisanja, ili bih mogao da izadjem napolje da proluftiram glavu, ali sam citao tvoj post jedno 5-6 puta dok ga nisam razumeo :)

suviše je urban :)

olol, pa tako pijanog mogao si da ga istreseš iz gaća

ili lažeš da je tolko popio

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

omg, migsa brine o ljudima u njegovim kolima:)

a ma ne... ebesh ljude... vetj kad se spucam i ostanem zhiv ovi netje imati tu sretju... posle da me apse [:D]

i da odrobijam zbog njih :)

+ tje mi bre isflekaju auto :D

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...