Jump to content

Tetovi


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bih najradije neku blesavu ajkulu, nasmejanu a ne ono kao besna je i ja sam besan, NEMOJ DA TE UPUCAM!

Radio bih je u Tattoo Centar u City Pasazu...Kod Dekija...znam ga, dobro radi, radio je mojoj sveci 2 tetovaze....Ne znam da li zna da mi uradi ajkulu u supermenovom odelu ili nesto tako blesavo, bas kakav sam i ja! [:p]

Link to comment
Share on other sites

Ja licno nisam tip na kome moze da se ocekuje tetovaza, suvise sam babyface :P Ali ako nekome to stoji i svidja mu se sto da ne ...

Da sam malo bolje gradjen i da imam veca ramena, stavio bi tetovazu ispod vrata ... neki simbolicni tribal iz zajebancije, ali ne trajnu. Jednostavno bi probao da vidim kako mi stoji and so ... ali posto nisam, screw it ... nista gore od tetovaze na liku kome to ama bas nestoji :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ja bih najradije neku blesavu ajkulu, nasmejanu a ne ono kao besna je i ja sam besan, NEMOJ DA TE UPUCAM!

Radio bih je u Tattoo Centar u City Pasazu...Kod Dekija...znam ga, dobro radi, radio je mojoj sveci 2 tetovaze....Ne znam da li zna da mi uradi ajkulu u supermenovom odelu ili nesto tako blesavo, bas kakav sam i ja! [:p]

Neshto u ovom fazonu?

photo_04_hires.jpg

[:D].

Edited by jasamnepismen

.

Link to comment
Share on other sites

Najozbiljnije apelujem da se 50 puta razmisli pre nego se krene

u avanturu zvanu tetoviranje.

Prvo, ne podlezite "savetima" pametanjkovica koji vec jesu tetovirani.

Nije to "kao kupio komsa los TV za velike pare pa sad predlaze i drugima da kupe isti da ne bude jedini vo". Nije to. Mnogo je gore.

Ne racunajuci JNA tetovaze, ranije su se tetovirali samo cigani i kurve.

A danas.... danas nije sramota biti glup, ni peder, ni gojazan, ni masan, nevaspitan, nadrogiran, tetoviran po celom telu i raditi sta god ti padne na pamet.

Danas nije cudno kad otac vodi kcerku da joj ispirsuju stomak.

Sve najgore smo primili sa zapada, a neke prave porodicne vrednosti

smo izgubili. I nemojte se cuditi sto nam je tako kako nam je, jer smo (ste) to i zasluzili.

Jedinu, ali jedinu logicnu tetovazu koju priznajem je intimna tetovaza,

koja se ne pokazuje. Sve ostalo je klasican show-off i ego triping.

Link to comment
Share on other sites

rofl. prosipanje rajchs stava preko neta.

iz tvoje price proizilazi da pametan, ultra gradjen (gde je granica omg), strejt odmereni meteroseksualac sa manirima.

ae lipa

i da, i ja bih vodio cerku na pirsing ako bas zeli pirsing. bolje da ide sa mnom posle price o tome, nego da je vodi neko pijanu u 6 ujutru

A oces li da budes tu i kad bude probavala drogu, da joj kazes koja valja? [}:)]

Da li znas da je gojaznost bolest koja se leci? Ti si karikirao kao da sam rekao debeo.

A sta fali pametnom odmerenom heterosexualcu sa manirima?

Link to comment
Share on other sites

A oces li da budes tu i kad bude probavala drogu, da joj kazes koja valja?

ROFL

ne, vodicemo je ja i mudo.

@ vudu

znas da te gotivim, ali brate, nisam znao da si toliko zatucan.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

tetovaze su za nesigurne pickice

Brate u kom si ti fazonu da mi je znati...

Mi se svi lepo dopisujemo pravimo picvajz, a ti sedis u toj stolici i samo prozivas...Koji ti je moj [?]

@Jasamnepismen

Nesto u tom fazonu..Thanks za ideju... lol ! [yeah]

editovano po 67 put [smajli2]

Edited by Ajkulica
Link to comment
Share on other sites

Najozbiljnije apelujem da se 50 puta razmisli pre nego se krene

u avanturu zvanu tetoviranje.

Prvo, ne podlezite "savetima" pametanjkovica koji vec jesu tetovirani.

Nije to "kao kupio komsa los TV za velike pare pa sad predlaze i drugima da kupe isti da ne bude jedini vo". Nije to. Mnogo je gore.

Ne racunajuci JNA tetovaze, ranije su se tetovirali samo cigani i kurve.

A danas.... danas nije sramota biti glup, ni peder, ni gojazan, ni masan, nevaspitan, nadrogiran, tetoviran po celom telu i raditi sta god ti padne na pamet.

Danas nije cudno kad otac vodi kcerku da joj ispirsuju stomak.

Sve najgore smo primili sa zapada, a neke prave porodicne vrednosti

smo izgubili. I nemojte se cuditi sto nam je tako kako nam je, jer smo (ste) to i zasluzili.

Jedinu, ali jedinu logicnu tetovazu koju priznajem je intimna tetovaza,

koja se ne pokazuje. Sve ostalo je klasican show-off i ego triping.

iz kog su te sela isterali!!11

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...