Jump to content

Prison Break


Corey

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Današnja epizoda i nije loša u odnosu na prethodne ali opet, opet, te fore kao u igricama i crtanim filmovima.. Mislim njih četvorica pobegli pored brojnih stražara i to im se krili pored nogu ispod džipa :) Niko ih nije video, smešno.. Isto fora sa ronjenjem.. Izronili su baš kod onog mesta gde je trebalo ccc

Link to comment
Share on other sites

mozda kole ima da kaze neshto oko shtrajka, mozda neko ima da kaze neshto drugo ne vezano za trenutno epizodu, tako da ne kenjajte nego kucajte spojlere.

ako bash zelite uvek mozetre da kazete shta mislite o epizodi bez preprichavanja detalja.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

tbh nisam procitao sviperov post zato sto je neko ispod napisao stavi spoiler :p

inace spoiler ftw.. odoh da gledam epizodu :P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

dajte DL link za poslednje dve epizode koje su izbacene na net, mrzi me da kopam a ne bih opet da se

zajebem sa DLom i da shvatim kada pustim fajl da je epizoda uredno sinhronizovana na shpanski...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

evo pogledao sam i ja, neshto mislim da nema leba da se ovo kao zavrshi sledece nedelje,a da se u epizodi en desi barem 10 chuda tj touch of god momenata. osim onih scena na pochetlku, kojih enma ni u igrici, ostatak wpizode je ok.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

imala je ova epizoda par lepih momenata koji podsecaju na gud old dejs..

ali tako neke stvari su mnogo odradjene na silu jbt..aj i da zaboravimo wolfenstein/igi efekte..kolko su zeleli da iskreiraju tbagu neku pomoc..i koliko su to glupo uradili..i onaj muceni sukre uvek mu namestaju neke glupave koske..

kao sto urgh rece mora zadnja epizoda da bude mnooooooogo dobra da bi bilo sve kolko tolko ok..

Link to comment
Share on other sites

taj rad... mislim da je tad u sobu scenarista usao neki DEBELI GMAZ sa bichem i keshom do plafona i rekao OCU JOS ROBOVI... :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...