Jump to content

pricajte


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Legnem u 03.00 posle obroka bebe, prespavam obrok bebe u 06.00, probudim se pod "budilnik" za obrok u 09.00 i u 10.00 krenem na posao, dodjem kuci u 21.30, istushiram se, odgledam film, beba se probudi u 00.00, najede se i igramo se sat vremena dok ne zaspi, popricham sa zenom 20 minuta, pa odgledam seriju dok ona ode da se istushira a ja chuvam bebu, ona se vrati, poljubi me, beba se probudi i hoce da jede, ja legnem da spavam.

Dan mrmota FTW! [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

danas mi je veoma _suptilno_ receno da ako ne zavrsim text za rush u roku od odmah, da ce da me pojede mrak :) tako da sam sve resurse koncentisao na to :)

a sada idem nesto do ortaka napokon posle bolesti da malo izadjem iz kuce...

Link to comment
Share on other sites

jebena kisa ubija u pojam...

smorila sam se kao zekonja..

i jos me povrh svega zove decko iz kusadasija i dere se 'e mala, evo me u akva parku, zezanje, nista te ne cujem, samo da ti kazem da moras do mene da uzmes neke filmove sto sam zaboravio da vratim u m2...tututuu'

ma mars u picku materinu bre

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

danas mi je veoma _suptilno_ receno da ako ne zavrsim text za rush u roku od odmah, da ce da me pojede mrak :) tako da sam sve resurse koncentisao na to :)

a sada idem nesto do ortaka napokon posle bolesti da malo izadjem iz kuce...

Zmaci ovaj stator je bog samoobmanjivanja :)

Ako si sve resurse usmerio na TO :) , kako onda mozes da ides do ortaka :)

g33333k!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zmaci ovaj stator je bog samoobmanjivanja :)

Ako si sve resurse usmerio na TO :) , kako onda mozes da ides do ortaka :)

g33333k!

E nube linux je multitasking operativni sistem dok ti na windozu mosh recimo samo da seresh ili da jedesh stator mozhe i jedno i drugo ET D SEJM TAJM :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

smoren sam, doshao sam sad sa posla... mrtqv umoran spavao sam nekih 2-3 sata ponovo... tri dana tako, na posao u pola osam do 5 kutja i sad josh moram da radim ... lkdahlskdhalsdas;jdasklhdcashlsajdal;s

jebeni smor... i josh brda sranja nekih koja su se izdeshavala... sljkahfdgvcjkas jagwuiecgwjehgbclkjwek

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...