Jump to content

pricajte


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

smuvao si se sa bivshom opet? ;)

ne, ta pricha je sporazumno i prijateljski gotova od proshlog cetvrtka. zauvek. cist rachun duga ljubav. prijatelji i nista vishe od toga. zivot ide dalje. zato sam bio veoma lepo raspolozen proshlog petka na exilu.

Bacardi_Breezer.jpg

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma odlepio si. vec sledece nedelje opet lalalend sani hepi. mada sam izvalio da vec opada lisce :O

mislio sam na vudua i njegovo tjebe :)

sto se tebe tice, odradicemo pranje mozga za metar dana, ponovo na egzilu, samo cemo da vidimo da pijemo nesto jache tad =))

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

joj , kakav raspad od dana... da nisam davno prolupao sad bi... srecom je pored mene moja flasica smirnofa da me greje. Resio sam posle danasnjih desavanja da cu morati da se presaltam u grow up mode, osisam se, obrijem , nadjem sljaku i gajbu i kastriram do daljnjeg

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

"dragi tata" otishao na godishnji... sreca, sreca, radost, uzivancija... :o))))))

skuvala kafu, zapalila cigaru, zavalila se u stolichicu i sad beljaaaaaaaaaaa :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Opet sam ustao rano (pre 8) nakon dugonocnog rada (do recimo 3), i neverovatno koliko uvek lakse ustanem tako nego kada legnem recimo u 1. I ispostavilo se da je pametno sto sam tada ustao, jer su krenuli da zvone telefoni vec pre devet. Onda cekirao forum, sa'cu malo na neke mailove da odgovorim, zvala baba na gibanicu al' nisam mog'o da idem na vrutju, nego cu sad jos malo, na toplu. Al' dok ima jogurta, ja sam srecan. Pa posle neki sastanci, kako to vec ide.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...