Jump to content

Zanimljiva slikovnica


Recommended Posts

Nevredjajte knjige iz izdavacke kuce mog caleta !!!!! Samo da znate da je to pisao Simeon Marinkovic jedan on nasih najboljih pisaca i psihologa!!!!

+ Kreativni centar je jedna od nasih najuspesnijih izdavackih kuca uskoro ce pregaziti i narodnu knjigu i zavod za udzbenike .... I serijal Misko je odlican procitajte sve.... a ne zakljucak putem jedne strane!!!

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ma thumbs up za njega xD

A sto se knjige tice... OLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

To je u drugoj knjizi.

Pita Misa, mali Misa

Sto mu tata mnogo pisa?

"Jer je alkos"

-mama rece-

"danju pivo a

rakiju uvece"

Em sto je ovo veoma, ali veoma glupo, em sto je degradirajuce. Ko da su deca amebe pa mora ovako da im se prica.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

[OT]Nije kreativni centar uopste losa izdavacka kuca, osim sto ponekad

malo vise furaju zapadnjacki B92 fazon.

A da ce da pregazi ZAVOD, Atila preterujes... kao sto ce B92 da pregazi RTS. [/OT]

Ala tata ima mlaz, ko nilski konj alkoholicar!

Sada drze 1,2,3,4 razred osnovne skole i naravno da je tesko da ce ih pregaziti jer i cuva drzava, ali knjige su ima ko iz 2 svetskog rata....

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Realno,kreativni centar je sasvim ok izdavachka kuca.Uvek sam ih gotivio kao klinac.Chak sam rastao iz njihove knjige.

Sad sam slabo upoznat sa onim shto rade,ali kontam da su i dalje ok,i da odrzavaju nivo.

Sad mozda ovo nama izgleda smeshno i debilno,ali detetu od dve godine kome keva ovo chita,verujem da je vrlo interesantno i zanimljvo...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U nacelu nemam nista protiv knjige, niti sam nesto "staromodan" niti sam ovo okacio da bi se povela ne znam kakva zustra rasprava, ali po meni licno u jednoj decjoj knjizi nije bash mesto rechima kao sto je "pisha" odnosno "pishati".

Link to comment
Share on other sites

U nacelu nemam nista protiv knjige, niti sam nesto "staromodan" niti sam ovo okacio da bi se povela ne znam kakva zustra rasprava, ali po meni licno u jednoj decjoj knjizi nije bash mesto rechima kao sto je "pisha" odnosno "pishati".

Na konto toga mislim da ne postoje ruzne reci, vec ruzna dela, cemu ucim svog klinca, a bogami od novembra cu i cerkicu [:I] ...stoga je bolje da cuje psovke od mene i da mu objasnim zasto sam je rekao nego da je cuje negde na ulici i protumaci ko zna kako...ipak ova slikovnica je malo degutantna (debilna) za moj ukus ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...