Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kole a odakle tebi beta?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

jel nekog ne mrzi iz alijanse da ide na char transfer

i samo da pritisne da proba da izabere da prebaci lika na boulderfist

posto meni kaze da ne moze

ne znam zasto oba su pvp serveri

boulder nije full

za one aq dane i sranja nisam siguran ali sam siguran da je dosta ljudi prebacilo likove ovde

tako da ne znam u chemu je trip :S

Link to comment
Share on other sites

jel nekog ne mrzi iz alijanse da ide na char transfer

i samo da pritisne da proba da izabere da prebaci lika na boulderfist

posto meni kaze da ne moze

ne znam zasto oba su pvp serveri

boulder nije full

za one aq dane i sranja nisam siguran ali sam siguran da je dosta ljudi prebacilo likove ovde

tako da ne znam u chemu je trip :S

prebacice ga za 2 meseca besplatno i dobicesh mesec dana bedza [:D]

Link to comment
Share on other sites

bitje ovih dana ciro majkemi =o)

a show program je sto lvl 60 lik sa restom kad ubije lvl 63ku dobije 1300expa veselo =o))

Xp gain u beti je vishestruko uvecan da bi igraci mogli brze i lakshe da dodju do visokih lvla i oprobaju se u svim aspektima expanzije i nece takav ostati u zavrshenoj igri koja ce izaci na rzishte ...

blue post sa oficijanih foruma made by eonix cini mi se

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

primetio sam ja danas da nesto nije u redu, ono seo malo sati ipo radio kvestove 150k expa bez po' frke....i iako se meni chini da je usporeno, ljudi sa kojima sam prichao kazhu da skining napreduje sasvim normalno...ne znam...odro sam preko 30 lvl 60-3 zhivuljki i samo za 5 mi poras'o skill...srecom LW ide mnogo brzshe, 5 knothide scrapsa savijem u 1 knothide i oma 1 lw bez frke =o)

treba da nadjem kuvara i pecarosha za do 375 =o)))

Link to comment
Share on other sites

300+ je master (kao svi oni od kojih ste uchili artisan), uchitelji su ili grand masteri ili knjige...

za pvp moracu da te ispalim lowre jer nakon ovoliko meseci neigranja samo sam rank 2 pa ne mogu da udjem da pogledam...mada mogao bih da vidim da cimnem nekog od ovih ran 11-13 sto trchkaraju oko mene =o)

Link to comment
Share on other sites

gospode koja nepravda jebote ... zashto ja nisam dobio betu ... odmah bi zabatalio i fax i guild i rl sv ffs ... a ti se tu zezash ... gogooogogog farm 24/7 ffss

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

gospode koja nepravda jebote ... zashto ja nisam dobio betu ... odmah bi zabatalio i fax i guild i rl sv ffs ... a ti se tu zezash ... gogooogogog farm 24/7 ffss

To nije svrha beta-testa. Mozda bas zbog toga i nisi dobio poziv ;)

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Killy, jesmo li?

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...