Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

Killy, jesmo li?

da da dingovao sam 14. amagad samo da nabacim 100hp head/legs i imam 5k hp-a [:p]

evo par ss-ova

http://img87.imageshack.us/my.php?image=gm3lx4.jpg <- just me :>

http://img120.imageshack.us/my.php?image=gm1fj4.jpg < - ja i psy/high

http://img95.imageshack.us/my.php?image=gm2tl7.jpg <- ja i ljudi sa kojima sam proveo mnogo sati

bilo je tesko i zanimljivo :> sad mogu da se posvetim pve-u malo da vidim sta je i kako je pre bc-a

igracu warriora za pvp kao zajebanciju i eto :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bolje baci ZG enchantove na head i legs:)

edit: majku vam, svi igrate na 1280...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

[:)] hvala svima

danas idem da izvadim cc neku da bi mogao da platim char. transfer

pa ulazim u svoj sad bivsi pvp guild sa warriorom i verovarno cu nabiti neki 10-11 rank pre bca [:p] ... mnogo mi se igra pvp sa warrom

ali mnogo je uzbudljivo [:D] , jos kad budem imao healing bota u premadeu gege

a sa magom samo chekam bwl ili aq40

znaci svi su mi rekli svi mage/cloth/caster itemi da padnu , samo meni idu

nikom od sadasnjih magova ne treba ni jedan item odatle vise

ljudi tu samo idu posto prodaju mc/bwl iteme ljudima za MNOOGO golda

i onda ako idu na raid gold se deli na ljude koji su bili ali samo ako nisu dobili ni jedan item za vreme tok raida

btw lik moonkin sa mog servera ima trailer za movie pa vi videte da li je sova smeshna :D (ima skoro ceo tier 2.5 i jos dosta imba dps iteme)

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Izvinite sto prekidam :) , jebiga , posto je neko ime zauzeto koje jako zelim , ako mozete da mi kazete kako da otvorim onu character mapu sa svim mogucim slovima i znakovima , da slovo i npr. umesto tacke gore ima crticu etc... help

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Da , da pronasao sam ovaj u system tools , ali za ovaj link sto je sajro dao , kako da ubacim char pod brojem 160 npr . ?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ako ima neko crack za fraps neka mi poshalje bio bih mu veoma zahvalan

ja nemam kuci av pa ne mogu da idem po ovim xxx44%^$ sajtovima

celu noc sam igrao da bi' snimio film i malopre sam provalio da je budjavi trial koji snima 30 sec. [V]

Link to comment
Share on other sites

aoeishem stockade za wool/silk cloth -.- , da bi nabio fa skill koji nemam [:D]

posto sam sinoc crko u naxxu kad smo ubili lotheba (ili tako nesto) zato sto se nisam badazirao :( i srao mi je raid leader :S

jedini sam crko bio na boss killu [:p]

a takodje dugujem oko 200g magovima koji su mi dali flask of supreme power i sve ostale , firepower i arcane potione i sranja

koja naravno nisam imao :D:D:D:D

a sa druge strane dugujem 30g jos jednom liku sto sam pozajmio za 100hp-a enhcant za head

dugujem 50g liku iz prethodnog guilda sto sam uzeo za respec

i sad jos ovih 200-300g za ove flaskove i trideset potiona

tako da cu danas ici da otvorim cc da bi qpio gold

skup ovaj pve majku mu :(

barem je bilo zanimljivo

to mi bio prvi put u naxxu

ocistili spiderwing i plaguewing (se valjda zove)

zamalo da dobijem tier 3 iteme

posto vecina magova vec imaju skoro full frostfire

a fazon od svakog bossa je pao onaj quest item za cloth usere :p

ali za svaki item su needovali healeri neki

a posto healeri imaju prednost nisam ni jedan uzeo

samo cekam aq40 i bwl (danas idemo) znaci to ciste ljudi iz zajebacnije

i nikome ne treba ni jedan item \o/

oci ce ovako da mi izlgedaju kad budemo isli danas $_$ xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...