Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Re: hunt bild

u principu ja sa zhestokom prosek opremom i marks/surv bildom mobu na lvl 60 2 lvl 63 moba da ubijam odjednom, 3 sa t1/2 mixom...

sada u BC jako je tesko iskombinovati marks i surv da bi bilo onako imba kao pre... istina nisam stavljao na papir ali chini mi se da ove nove fore iz marks stabla kada dishesh malo agi i int pa posle boost APa u odnosu na int totalno kopenzuju taj 15% agi boost koji je sad previsoko u surv treeju za moj ukus

trenutno moja omiljena promena je da AP boost utiche na arcane pa arcane krituje preko 1300, brutalno =o)

Link to comment
Share on other sites

to sa intercept je mene nateralo da sjebem dve slushalice i sad mi levi click na mishu ponekad glavi. Shto je najgore taj bug se deshava non stop, cim meta strafe-uje i shto je josh gore, ljudi to znaju i iskorishcavaju.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

znate sta je do jaja...

kad MT na nefu zaboravi da obuce ony cloak. :)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

jel neko rekao da ne moze da se radi premade av

lo0lo0lo0lo0lo0

znaci 20 ljudi u raidu

i na 3 2 1 svi se prijave u isto vreme i ne udjete odma

nego svi napisu broj av-a koji su dobili i ako vecina dobije isti ulazise

a ostali prijave queue za taj av i 100% ulaze posto random ludi svaki cas ulaze i izlaze

i eto pew pew 15min av win = 6k honora

Link to comment
Share on other sites

pa ono... to se kod mene stalno radilo pre crossrealma... a sad u mojoj grupi ally chesto dobija av tako da nema potrebe.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Jebote , levelujem ja mog novog rogue-a i odem u westfall grindam i samo se okrenem i vidim Vultrosa.....Ljudi ga traze po ceo dan a ja ga slucajno nadjem i sto je najgore bila neka grupa tu i nisam mogao nikoga da pozovem da uzmem dagger za sebe.....I onda neki debilni palla uzeo i stavio ga za 80g -.- ..... I onda sam prso i doso da vam se ispovedim...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

znaci evo, levelujem treceg ally chara, i sva tri su temeljno proshla kroz westfall i jedno 100 deadmines runova i nikad chuo nisam za tog vultrosa. Sad sam pogledao na thotu. Nesto ne znam dal taj dagger vredi 80g:) da je lvl 19 pa ajde.

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ta stvar kod intercepta je u stvari dobra je moras malo da gledas kad koristis da ne mora to bi bio jos jedan charge...

my opinion :>

Charge=Intercept (ista mehanika samo sto intercept moze u fightu) ... nekapiram sta procas ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

grammerpolice ode sa haome ? ko i svi [:D]

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...78189&sid=1

To sto par ljudi transferovalo/krenulo nove likove neznaci da se guild premesta killy ... realno, zasto bi se iko sa ali sajda haomarusha premestao? Imaju dosta cool guildi, mnogo su jaci od horde, corss-BG' resavaju problem pvp-a.

Problem je Horde side ;p

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

pa kad si ti neaktivan koldore ne gankujesh decu...=o)

problem u celoj ovoj prichi (a sigurno cemo prichati josh xyz puta o tome) je sto je killy "osetljiv" na haumu i stalno pokusava da baci neki ovaj post na njegov rachun...ko stereotipni gik iz americhkog hajskula koji posle postane milioner...nije mu dovoljno to sto ima tamo gde ima nego mora stalno da se poredi sa likovima koji mu nisu dali da se druzhi sa njima u high skulu i da ih badmouthuje...krajnje simpatichno zaista =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...