Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

Ne bi to bilo loshe...

Mada mislim da tim netjemo vishe menjati, osim ako se ne utope Pera Kapiten i Luka nekim sluchajem u toku sezone, pa se dovede neko da ih menja.

Shto se Drobnjaka tiche, chovek je nezasluzheno bio najplatjeniji igrach proshle godine u Evropi. On ume da bude jako dobar kad ga stalno teraju da radi ono shto treba, a ne ono shto on misli da je pametno. ;) Poshto tje igrati za neku sitju da se dokazhe, kako bi se prodao opet za dobre pare, mislim da bi mogao da bude pozitivno iznenadjenje.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prica se o nekom pojacanju... e sad. verovatno neki backup igrac, ili neki anonimni crnac. mozda nas usere ponovo kao sa Houseom.

svakako da je dolazak drobnjaka pozitivna stvar sa te strane, da nam glavna opcija na chetvorci nece biti neki manje-vishe anonimni amerikanac doveden na 2 dana pre pochetka sezone...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ne seri da su naplacivali video streaming ?

pa koje lud da im plati za to :)

5 evrica koliko se secam. pa ima ljudi. mislim da se sve utakmice gledaju sa tom preplatom.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...