Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

boze koliko su besramni... cisto da obore sve one koji su npr. igrali "realnije varijante" 0-2 ili 2->2... nekako mi deluje kao da se sprdaju sa nama... em prelaz em 7+... da li je moguce da su toliko mocni da ih boli kara sto ih bojkotuje armija navijaca???

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo je njihov topic... postujem ovde samo da im dam punu podrsku... jer mi se iskreno cini da ce biti mnogo zanimljivije kada ovi mega lopovi odu... ako zvezda moze da smeni dzajica (koji je sigurno OTAC za zeku i bjeku), mogu valjda i oni da se ratosiljaju ovih pijavica... ;)

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

nece se oni njih resiti na ovaj nacin.

bas sam nedavno pricao sa nekim grobarima o tome i slozili smo se da na miran nacin ne moze protiv mafije. protiv njih po njihovom!

inace svaka utakmica koja se zavrsi iz 2 u 1 i obrnuto, jos pored toga i 7+ mora imati nalepnicu "sumnjivo".. ;p

ali ipak svaka cast za preokret. bice zanimljivo videti na kraju sezone broj primljenih goolova kod zvezde i partizana, s'obzirom kakve su nam odbrane.

Link to comment
Share on other sites

^

apsolutno tacno...

uopste se nije postavljalo pitanje da li ce Partizan pobediti posto je i realno kvalitetniji,ali jbt da tako smesno nameste 7+ i prelaz,sprdaju se jebeno...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ali dodje covek iz reprezentacije (nije se pokazao, ali opet reprezentacija je reprezentacija) i oteraju ga u drugi tim? Jel moze neko da smisli logicno teoriju kako se to desilo?

Mozda je jebo zekinu, bjekinu cerku/unuku/sina/kumu :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

To je i meni prvo palo na um :D

U svakom sluchaju neshto lichno je u pitanju... every piece of shit every man has to eat every day of his life is personal :)

Link to comment
Share on other sites

i ja, radio+skype je cudo. [;)]

--------------------------------------------

Partizan - Maribor

Kup UEFA - 2. kolo kvalifikacija, prvi meč

Beograd, 10.8.2006. stadion Partizan

Početak u 20:00 h

Sudija: KRZYSZTOF SLUPIK (Pol)

Delegat: Dr. RAINER KOCH (Ger)

--------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

shta se moglo zakljuchiti danas? recimo da imamo jednog igracha koji ume da shutne, trojicu ili chetvoricu koji umeju da dodaju, a od njih amo lomic ume da centrira.

jaki kao zemlja.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...