Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

Cek ti navijash za partizan? :D

Ja tripujem da si zvezdash sve vreme :P.

Jaki smo kao zemlja, na koju se neko popishao!

ODITA VELIKA TI KITA!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shta retji... Do prvog kola smo igrali klasichnu igru koju teramo vetj godinama. Neshto se kao dodajemo, drzhimo loptu, ali ne umemo da napravimo pravu shansu. Dodushe, za divno chudo Lomitj zna da centrira, pa eto ponekad i probamo sa strane da ubacimo loptu. Onda je golman Maribora pogreshio, a Odita sjajno reagovao, pa smo imali josh jednu odlichnu akciju i poveli sa 2:0. Posle toga su se gosti pomalo izgubili, a nashi dosta napalili pa smo bili dosta bolji do poluvremena.

Nazhalost, Jesha je precenio Radosavljevitja koji je bio konstantna rupa u nashoj postavi, a poshto se zna da mi odbranu igramo na sredini terena, a kada nam to probiju Bajitj nije sposoban da sprechi ni napad klinaca predskolskog uzrasta, bilo je samo pitanje trenutka kada tjemo primiti gol. Shto je najgore, mozhda ga i ne bismo primili da je Kralj malo civilizovanije izleteo.

Sve u svemu, nismo bili toliko loshi koliko sam ochekivao, ali je pitanje koliko bolje se mozhe sa ovim igrachima. 2:0 bi bio pravedniji rezultat, a i bilo bi nam lakshe u Mariboru, no ni ovako nije tragichno.

Kralj - bez puno posla, ali jedan kiks.

Rnitj i Lomitj - u odbrani prilichno rupichasti, ali korisni u napadu.

Djordjevitj - Ok. U skladu sa mogutjnostima.

Bajitj - :(((

Zajitj - Ok defanzivni vezni, relativno koristan.

umesto njega Radosavljevitj - Kriminal.

Smiljanitj - Pristojnija, kvalitetnija i mladja verzija Nadja. Bitje od njega neshto.

Bosanchitj - Josh jedno dete koje ima talenta ali vishe voli da dribla nego da igra fudbal.

umesto njega Marinkovitj - Nishta nije pokazao, mada je i prekratko igrao.

Lazitj - Zapanjujutje dobar za nekoga ko je pre 20 dana igrao za BASK iz Borche...

umesto njega Markovski - Neprimetan.

Tomitj - Standardno. Vishe se trudi da ne pogreshi nego da igra fudbal, ali ume da bude relativno koristan.

Odita - Ume da da gol, brz je i snazhan, a ima i zhelju. Velika shteta shto su proshle polusezone gurali Boyu (aka vredim 400.000 evra i mrzi me da igram) i imbecila Radonjitja da bi ih prodali...

Ovima iz Maribora ne znam imena, pa da ne kenjam o njima. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Velika shteta shto su proshle polusezone gurali Boyu (aka vredim 400.000 evra i mrzi me da igram)

nemoj da lazes Lex,Boya igra za dzem i maslac :)))))))))))))))0

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

time ste vishtestruko profitirali :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jos cete zbog jesica i titulu da osvojite... moram priznati da mi se kao navijacu zvezde ove vesti nimalo ne svidjaju... ;)

-"Sting je kreten ^^"

-nije

-JESAM :)))))))

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

gledah bas na b92 forumu ... ima link ka nekom sajtu na kome bugari komentarisu da ga zovu bebeto zbog fizickog izgleda, ne zato sto igra dobro fudbal :))))))))))

evo toga. prochitajte dominantne komentare bugara obavezno :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ajmo malo i o kosharci.

Danilovitj je novi predsednik Partizana, a i Divac je vratjen u upravni odbor.

Danilovitj najavljuje potragu za generalnim sponzorom, poshto dotichnog nismo imali proshle godine.

Cheda Vitkovac je napustio Zvezdu i izgleda da tje kod nas. Da li motjni kombo Kecman - Vitkovac mozhe da znachi da tjemo za neke pare uvaljati Luku nekome?

A shto se komshijske uprave tiche: Zhezhelj 2 godine zabrane bavljenja kosharkom, Zhika Pauk 1, a Nebojsha Ilitj 6 meseci. Zbog poslednjeg derbija sa publikom, naravno.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...