Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

hehe... velikodusna nasa uprava. :)

jeste bila 300. i platio sam samo onu protiv Ulkera.(kad je bilo ukupno 2500 ljudi) - budala, pola hale prazno ja kupujem kartu :D

zaboravio si sezonsku kuci, shta? :)

inache, iz vremena kada sam ulazio a karte i to, najgore uspomene su penzosi iz obezbedjenja (btw promenismo ih izgleda od tekme u petak ura:D) na ulazu koji ti nekad ne daju da udjesh do 15 minuta pre pochetka, ili redovi ako bih dolazio previshe kasno...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaboravio si sezonsku kuci, shta? :)

inache, iz vremena kada sam ulazio a karte i to, najgore uspomene su penzosi iz obezbedjenja (btw promenismo ih izgleda od tekme u petak ura:D) na ulazu koji ti nekad ne daju da udjesh do 15 minuta pre pochetka, ili redovi ako bih dolazio previshe kasno...

jos gore. nisam mogao da je nadjem. trci po kuci trazi - nista. i posle dva dana je nadjem u knjizi iz sociologije koju nisam otvorio mesec dana. :)

aj hvala Bogu da smo promenili matore. ja sam uvek dolazio dva sata pre utakmice. (gledam cheerleadersice kako vezbaju i Urosa i Luku kako prvi izlaze na parket - redovno :D)

matorci su me jednom prilikom protiv Buducnosti (game I) istresli do kraja. jos me pita:"shta ces ovako rano"

"skidaj duks" (omg)

"patike da vidimo" (omfg) :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Partizan - Helios 81:67

Luka junackih -1 index.

definitivno je gotov. ceka ga karijera Milutina Aleksica i carevanju po Kipru i ostalim kosarkaskim velesilama.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

luka je trenutno u nemislosti kod vepra jer nece da produzi ugovor...

moram primetiti kostinu spektakularnu statistiku-6 poena (0-4 iz igre), 10 ksokova, 3 kradje, 2 blokade i 6 turnovera :) ko nije gledao bi josh i svashta pomislio, a zapravo je bilo sasvim ok...

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

shto se mene tiche, voleo bih da su stavili i 1000 :) realno, shto manje ljudi, lepshe mozesh da odgledash tekmu... pogotovo ti koji poshteno daju 400 din i odu na tribine u zelji da gledaju utakmicu, a sve se svede na stajanje iz neke budale koja urla tokom celog mecha...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

shto se mene tiche, voleo bih da su stavili i 1000 :) realno, shto manje ljudi, lepshe mozesh da odgledash tekmu... pogotovo ti koji poshteno daju 400 din i odu na tribine u zelji da gledaju utakmicu, a sve se svede na stajanje iz neke budale koja urla tokom celog mecha...

znachi ja sa sezonskom sam imao toliko dogodovstvina sa doticnim likovima da mi je nekoliko puta doslo:"ja vise ne dolazim" prespavam, i zaboravim i opet sam tu.

pa protiv Buducnosti.(prva ili druga ne znam)

ja lepo dva sata pre utakmice prvi u hali. prvi od likova na tribinama usao. (standard :) )

i sednem tamo gde su ovi sa sezonskim. Zvezdina strana - prvi red. i tako gledam zarevanje. uzivam. puni se hala. 5 minuta pre meca. dolazi neki lik. i cujem iza mene. "ajde odavde da dizemo ovu stranu". ja rekoh, ma shta on je jedan. da je on od navijacha bilo bi ih vise. kad pocese da uskacu u prvi red. i to bash pored mene se nagurali. i seli na shipku. ja ne vidim pola terena. vidim samo desni kos. i ja oko 2 minuta pre pocetka utakmice (puna hala skoro, prazni uglovi, a ja prvi usho). pita me lik:"vec ides?" "ma idem negde..." :)

i nekom srecom lik isto u prvom redu stavio dzemper. i ja ga pitam da sednem. on skloni. i 10m udesno ja lepo sednem ko chovek i odgledam mec. kako je bilo onim ljudima ne zelim da znam...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

FMP (81):(65) Partizan

nisam citao Duletovu izjavu ali je zamisljam

"mi smo ipak mlada ekipa i ovakve oscilacije su normalne jebig... i kad pogledamo sve preferencije mozemo da kazemo da ovo podseca na knjigu Dzona Bjuforda - Celicni Panter. a vi gospodine iz kojih ste novina?" :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

luka 1-6 iz igre, kakav je to igrach, znao sam da mu samo treba malo vishe prostora...

tripko samo -4 danas, podbacio je u odnosu na euroligashkih -8 :(

vepar je danas popio iskljuchenje, i naravno na delu pressa koji sam pogledao na tv je bila standardna pricha kada popije tehnichku "ne bih komentarisao sudjenje i time umanjio pobedu protivnika, ali... ipak ne bih komentarisao sudjenje, nije fer prema kolegi, ali... videli ste ove sudije, sami mozete napisati o tome, itd. "

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

i to gosha :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...