Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

pricham o stefanovicu sve vreme... i dalje sam shokiran tvojim postom kako je on najtalentovaniji... ono, ako se za nekog oduvek tachno znalo ko ga gura, to je on...

hehe :D pa u danasnje vreme jedino tako moze i da se uspe :D na svetu postoji 5 posto talenata...i recimo da njih niko ne gura ostalo se sve radom postize..tako da ako imas vezu mozes da uspes kako oces :D

elem :D pa ne znam :D gledao sam ga ima odlican pregled igre i odlicnu asistenciju video sam da je dao 24poena i resio utakmicu u zadnjim sekundama....a ipak je prosle sezone blejao na klupi u partizanu.....

secam se kako je partizan i gajica upropastio bio je najbolji kadet bla bla i onda je dosao vule avdalovic i njega su forsirali i eto ti ......sta ces :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

elem :D pa ne znam :D gledao sam ga ima odlican pregled igre i odlicnu asistenciju video sam da je dao 24poena i resio utakmicu u zadnjim sekundama....a ipak je prosle sezone blejao na klupi u partizanu.....

dobro, prichamo o domacem takmichenju, to je ravno nekom amaterskom nivou po kvalitetu i organizaciji, jebi ga...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

rakocevic ne zna da vodi loptu?!

samo sam dao argumente :D

trenirao sam sa kostom i sa mnogo njih koji sada igraju prvu ligu bla bla..znam koje su im mogucnosti :D

a ako je onda sve tako belo kao sto kazete zasto partizan gubi u euroligi ?

mozd neiskustvo ?! ili nedostatak finansija :D pogledajte nase mlade igrace koje zovu talentima ....a kao tripkovic kosta perovic..blah....spanci imaju dva mlada ne znam kako se zovu kad god su usli u igru za svoju reprezentaciju promenili su ritam bili vidjeni a ne samo prisutni.....

mene nervira sto se partizanovi igraci previse forsiraju u stampi...mislim fpm ima toliko bojle igrace mlade a nema ih nigde po novinama...kao bogdanovic extra krilo jorovic je za njega bog...

bojan popovic je sa 18 godina u plej ogu resio utakmicu sutirajuci penale 4-4il 6-6 u zadnjih dva minuta....

ima toliko igraca koji zasluzuju paznju :D vise od tih partizanovoh......

ako ti ikada padne na pamet da uporedis ACB i nasu ligu bice ti jasno.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

rakocevic ne zna da vodi loptu?!

samo sam dao argumente :D

trenirao sam sa kostom i sa mnogo njih koji sada igraju prvu ligu bla bla..znam koje su im mogucnosti :D

a ako je onda sve tako belo kao sto kazete zasto partizan gubi u euroligi ?

mozd neiskustvo ?! ili nedostatak finansija :D pogledajte nase mlade igrace koje zovu talentima ....a kao tripkovic kosta perovic..blah....spanci imaju dva mlada ne znam kako se zovu kad god su usli u igru za svoju reprezentaciju promenili su ritam bili vidjeni a ne samo prisutni.....

mene nervira sto se partizanovi igraci previse forsiraju u stampi...mislim fpm ima toliko bojle igrace mlade a nema ih nigde po novinama...kao bogdanovic extra krilo jorovic je za njega bog...

bojan popovic je sa 18 godina u plej ogu resio utakmicu sutirajuci penale 4-4il 6-6 u zadnjih dva minuta....

ima toliko igraca koji zasluzuju paznju :D vise od tih partizanovoh......

Bartuce popustas... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nego, propustio sam tebe, shto je vujanic toliko bitan? :)

nisi - stavio sam taj avatar pre 20 minuta. :D

on mi je omiljen igrac.

nesto kao tebi Horry. :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

da, na sajtu partizana je izashlo da smo igrali u fmpu zbog loshih uslova u pioniru :) dzukele ne placaju i duguju milione, nishta neochekivano...

okk je zamenio domacinstvo sa mega ishranom, pa igraju danas u shumicama, a zvezda je gostovala...

naravno, pionir je izabrao pravi trenutak da ih izbaci, tachno pred najposecenije tekme partizana i zvezde u sezoni, cibonu i real... verujem da ce se sve to izgladiti do utorka...

btw danas chitam u novinama da je navodno novi sad ponudio domacinstvo partizanu i zvezdi... nije da je zbog toga shto ne bih gledao ove dve gore pomenute tekme :), ali ako su spali na to da moraju da igraju van beograda, ono... neka se ugase, realno.

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ok, to sam skontao i iz toga shto si ga drzao u potpisu, ali shto bash on? :D

malo on-topica, da se ne zaboravi, izbeglice iz pionira su pobedile slovan 82-55 u zelezniku ;)

ne znam konkretno. ali sam uvek gotivio nacin na koji igra

Reci na dresovima Partizan Novi Sad, Crvena Zvezda Novi Sad... :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...