Jump to content

AMD ce kupiti ATI


Stator

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvarno, amd sada nema frke sa temperaturom, barem sto se tice ovh klasicnih a64ki... moj athlon 3000+ s754 retko prelazi 40 stepeni, a nemam ni dodatnih ventilatora... E sad TB jezgra jesu bila muka sto se tice temperature, ali ona su vec proslost- sada samo da se nadamo da ce ovako ati i amd biti konkurentniji, a sto je konkurencija jaca, bolje za nas, vise kvaliteta za manje pare=weeeeee!!!!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

^word.

barton 2600+ imam overklokovan sa box kulerom na 3200+, zarez, tri (3) stepena je podignuta temp u odnosu na nominalnu ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Jedno noob pitanjce. Zasto AMD do sada nije bi u stanju da pravi sopstvene cipsete za svoje procesore nego mor ada kupi ATI-a??? Ljudi imaju i znanje i svoje pogone i gde je problem?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 31 2006, 15:15' post='842997']

Jedno noob pitanjce. Zasto AMD do sada nije bi u stanju da pravi sopstvene cipsete za svoje procesore nego mor ada kupi ATI-a??? Ljudi imaju i znanje i svoje pogone i gde je problem?

Imao je AMD sopstvene čipsete, al su svojevremeno bili gori i od VIA-e, pa vi vidite koje je to sranje bilo :)

Da nije bilo nForce-a, sad bi in

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nisi normalan, kad je teac krenuo da propada, kupio ga, bese ASUS?

brze, bolje, vece ?!

i sad je sve kool -_- :)

sadanji teac nije ni T od matorog teac-a.... ja jos uvek imam matoru seriju , koja i dan-danas guta sve sto mu das... sadasnji ne moze da procita bre ni 20% sta ovaj moze

Link to comment
Share on other sites

nisi normalan, kad je teac krenuo da propada, kupio ga, bese ASUS?

brze, bolje, vece ?!

i sad je sve kool -_- :)

LG je kupio Teac, ne Asus i to samo da bi jedno vrijeme mogao da ljudima uvaljuje svoje proizvode sa Teac imenom.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

pa tad je teac kao brand propao, kad su lepili teac na lg trash rezace, secam se toga dobro. Poslednja zaista dobra stvar shto je izbaco je W540E a to je bilo davvvvnoooo.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Moj Barton 2500+ se krece stalno 0d 63-70C, i sve normalno funkcionise vec skoro 2 godine... A sto se tice spajanja ATi-ja i AMD-a, mislim da je mac sa dve ostrice! Promenio sam 4 ati kartice i najzadovoljniji sam prvom sto sam imao (ati sdr 7200)-karticom koju je bas izdao kanadski ATi (a ne asus, gygabite ili dr. koji su kupili licencu). Videcemo da li ce napredovati...

Link to comment
Share on other sites

A zasto je spajanje amd i ati-ja mac sa 2 ostrice??

Mislim odakle vama te zakulisne informacije?

Znate nekog u amd i li atiju?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kakve?

mislim promenio sam i atjja i nvidia vise nego gatja :)

kolko para tolko muzike

nekad malo bolja nvidia, nekad ati i to je to.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kakve?

mislim promenio sam i atjja i nvidia vise nego gatja :)

kolko para tolko muzike

nekad malo bolja nvidia, nekad ati i to je to.

Mislim na vreme kada je jedini ozbiljniji konkurent atiju sdr 7200 (tada najjacoj kartici) bio geforce2 koji je bio 1000 slabiji+ati nigde nisi mogao da nabavis (sem preko grane)... A sada je nvidia jaca od ati-ja. Nego, ok svako ima drugacije misljenje. Ali sada bih bre nvidia pazario posto me je ati razocarao.

Link to comment
Share on other sites

Ma sve je to ok

9800/9600 su kidali 5900/5600

sad 7900 "kida" 1800

7900 dual "kida" 1900

Mislim i to kidanje je podlozno razmatranju :)

Ali ja stvarno nemam pojma sta ce se desiti povodom toga sto je amd kupio ati, to ocu da kazem :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mislim na vreme kada je jedini ozbiljniji konkurent atiju sdr 7200 (tada najjacoj kartici) bio geforce2 koji je bio 1000 slabiji+ati nigde nisi mogao da nabavis (sem preko grane)... A sada je nvidia jaca od ati-ja. Nego, ok svako ima drugacije misljenje. Ali sada bih bre nvidia pazario posto me je ati razocarao.

Hahaha, Ati 7xxx kidao bilo sta, eto sale :D

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...