Jump to content

woman cut on 1/2


Recommended Posts

skinite metacafe i potrazhite

Chriss Angel i

Criss Angel

i skidajte shto vishe mozhete od njega..

bruka su mu foritze.. tipa kad se auto zabije u njega ili kada hoda po vodi... kad izadje iz shahta i uvije taj shaht u papir i odnese ga...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

[:0]

ja sam odushevljen :) mnogo dobro i realno izgleda

verovatno bi se i ja odsekao da sam bio blizu onoga sto hoda na rukama )

ma vazi sto sve nisu placeni ljudi da odglume(nisu slucajni prolaznici veruj mi) i sto je odradjena produkcija zesce ....................ffs lik je fake kao i svi em je fag.................vise me impresionira dobar specijalni efekat na nekom filmu od madjionicara ffs.........................nismo vise 10 godina............

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

ma vazi sto sve nisu placeni ljudi da odglume(nisu slucajni prolaznici veruj mi) i sto je odradjena produkcija zesce ....................ffs lik je fake kao i svi em je fag.................vise me impresionira dobar specijalni efekat na nekom filmu od madjionicara ffs.........................nismo vise 10 godina............

NOOO shit sherlock ?!?

Vidis, otvorio si nam ochi, mi smo svi mislili da on stvarno seche ljude i zavija shahtove - dok se ti nisi pojavio....

moramo da ti zahvalimo nekako skinup si nam mrak :PPP

Link to comment
Share on other sites

ma vazi sto sve nisu placeni ljudi da odglume(nisu slucajni prolaznici veruj mi) i sto je odradjena produkcija zesce ....................ffs lik je fake kao i svi em je fag.................vise me impresionira dobar specijalni efekat na nekom filmu od madjionicara ffs.........................nismo vise 10 godina............

xexexe...bilo je samo pitanje vremena,kad ce se pojaviti neki prosvetljivach :D

Link to comment
Share on other sites

NOOO shit sherlock ?!?

Vidis, otvorio si nam ochi, mi smo svi mislili da on stvarno seche ljude i zavija shahtove - dok se ti nisi pojavio....

moramo da ti zahvalimo nekako skinup si nam mrak :PPP

ok i sta je onda tu zanimljvo ako vam je to sve poznato...........ffs treba da si mentol da znas da je nesto prevara i da te odusevi kao vas...............svi ste bez daha ostali i kako bi se usrali da ste bili tamo........... [xx(][xx(]

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

Naravno su svi iluzionisti foliranti... par puta sam na tv-u gledao neku seriju gde baja neki...javno pokazu iluzije poznatih iluzionista... ustvari pokazuje kakve su to prevare... ono je strasno... ali ovo deluje krajnje odlicho...zanima me kako je izvedeno...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...