Jump to content

RUR maja 2k6


Lucky

RUR maja 2k6  

113 members have voted

  1. 1. Najbolji dizajn RUR majice po vasem misljenju?

    • Banman (1)
      4
    • Banman (2)
      8
    • Banman (3)
      2
    • Corey (1)
      1
    • Corey (2)
      0
    • Corey (3)
      0
    • Junkie
      1
    • Kole & Shekk (1)
      2
    • Kole & Shekk (2)
      1
    • Kruko
      3
    • Seth Fix
      1
    • Shekk
      3
    • Shoosh
      22
    • Srba (1)
      8
    • Srba (2)
      9
    • Srba (3)
      15
    • Srba (3b)
      22
    • Dvnity & Srba (1)
      4
    • Dvnity & Srba (2)
      4
    • Stalja
      3


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O bozhe banmanova jca je bash prosechna to sto se tebi svidja crno+crveno i drkash na pomisao da je to u stvari krv je tvoj problem ... i btw ovo nije emo vetj urbani forum ... znachi dizajn je bitan + ako je transformers tu = gg ... :D

pwned

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ou jea :D

O bozhe banmanova jca je bash prosechna to sto se tebi svidja crno+crveno i drkash na pomisao da je to u stvari krv je tvoj problem ... i btw ovo nije emo vetj urbani forum ... znachi dizajn je bitan + ako je transformers tu = gg ... :D

PS: bez uvrede banman ali srbina majca je ipak profi ...

shto mi se svidja crno crvena kombinatzija je moja stvar, shto ti imash nekih mentalnih tegoba, to je tvoja...

ne treba majitza da bude previshe upadna, a ono za makaze i za zhilete nisam mislio ozbiljno (ja bih nosio, ali znam da niko od vas ne bi).

dizajn one majitze sa transformersom je fuj.. previshe je prazna napred i sad odjednom preko tzele majitze pozadi transformers...

Edited by Ph0r3w3r0

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Isto tako ne treba da izgleda ko kineska kopija asics-a ... ako bude bash moralo slikacu neke slicne kineske modele ...

omg zamisli prazna napred i onda nazad NESHTO omg nepojmnjivo ...

elem aj netjemo hejt shiriti i ovde sad poenta je samo da si naporan sa akcijama AJMO SVI ZA BANMAN-a ... ako ti se tolko svidja imash dizajn pa je izshtampaj sam posto ocigledno pobediti netje, a ako imas neki konstruktivan predlog tipa kombinacije nekih dizajnova, predlozi, posto je ovo sto si do sad radio trolovanje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Isto tako ne treba da izgleda ko kineska kopija asics-a ... ako bude bash moralo slikacu neke slicne kineske modele ...

omg zamisli prazna napred i onda nazad NESHTO omg nepojmnjivo ...

elem aj netjemo hejt shiriti i ovde sad poenta je samo da si naporan sa akcijama AJMO SVI ZA BANMAN-a ... ako ti se tolko svidja imash dizajn pa je izshtampaj sam posto ocigledno pobediti netje, a ako imas neki konstruktivan predlog tipa kombinacije nekih dizajnova, predlozi, posto je ovo sto si do sad radio trolovanje.

Mislim da si, lichno mishljenje, veoma neprimereno raspravljao oko ukusa. Oko ukusa se ne raspravlja. Ovde je postavljena mogucnost glasanja i eventualne kritike, sada shto neko navija za jednog a drugi za drugog ili treceg nije bitno. Sve treba da prodje kao dobar vid takmichenja. A sad' da se ti ubacujesh u celu stvar "dosadan si ili ne" je neodmereno. Shta se desi kada bi svako krenuo da proziva sve ostale koji su glasali drugachije? Ako je neko dosadan ili opterecuje temu, zato je tu administrator i kraj.

A to shto sve krijesh pod paradom da ne vredjash, nije tachno. Ako si i drugachije mislio onda si to iskazao na sasvim pogreshan nachin.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije da vam bash treba pomoc supervizoramilkecanic, no, situacija je sledeca:

1. Srba 3b

2. Shoosh

3. Srba 3 (s tim sto oba predloga mozhemo gledati kao jedan)

4. Banman & Srba 2

E sada molim sve zainteresovane (a posebno one najbolje plasirane) da mi svoje radove dostave u sto boljem kvalitetu i sto vecoj rezoluciji i tome slicno. Pod time misim na dpi (ne ispod 300), format, pretvaranje fontova u krive i sve tome slicno. Sto pre to posaljete vas predlog ce eventualno moci da bude na majici. Ko ga ne posalje, nista se nece desiti niti ce se naci na maji :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si, lichno mishljenje, veoma neprimereno raspravljao oko ukusa. Oko ukusa se ne raspravlja. Ovde je postavljena mogucnost glasanja i eventualne kritike, sada shto neko navija za jednog a drugi za drugog ili treceg nije bitno. Sve treba da prodje kao dobar vid takmichenja. A sad' da se ti ubacujesh u celu stvar "dosadan si ili ne" je neodmereno. Shta se desi kada bi svako krenuo da proziva sve ostale koji su glasali drugachije? Ako je neko dosadan ili opterecuje temu, zato je tu administrator i kraj.

A to shto sve krijesh pod paradom da ne vredjash, nije tachno. Ako si i drugachije mislio onda si to iskazao na sasvim pogreshan nachin.

Pa jedino gosn emo u 5 postova viche "OMG GLASAJTE ZA BANMANA" dok su svi ostali samo rekli bravo/gz/glaso sam za xxx ...

A raspon izmedju dosadan i ne poshtuje pravila je velik, stoga sam mu rekao da smara sa tim akcijama zato sto troluje preterano ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

žao mi je i što ne videsmo ozbiljni shoosh-ev predlog, ono sa kravatlom je funny haha ali realno niko takvu majicu ne bi nosio :D

Ekstra mu je maja i ja bih je nosio u nekoj opuštenoj varijanti... Shoosh-ev predlog jedini odskače...

Ako smem samo da sugerišem da ima jedno klanrur.rs viška, mislim da je dovoljno ono na kravati...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...